Exkluzivní elektrický otvírák - vývrtka na víno

Kód: DS25283493
Akce Tip
829 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Exkluzivní elektrický otvírák na víno s ořezávátkem pro, rychlé, pohodlné a nejjednodušší otevírání jakékoliv láhve za 7 sekund.

Ke skvělému vínu se hodí něco výjimečné - originální otvírák na víno, který zároveň zamezí trapné situace, kdy nejde láhev otevřít, špunt se roztrhne napůl nebo se korek rozdrolí do nápoje.

Jednoduchost použití si zamilujete, stačí nasadit na hrdlo láhve, podržet tlačítko a láhev je rázem otevřená. Dalšími přednostmi jsou elegantní design, dlouhá výdrž a tichý provoz.

S elektrickou vývrtkou s zvláštnosti otevřete jakoukoliv láhev vína. Otevírání vína se od nyní stane osobitým zážitkem. Balení obsahuje rovněž řezač na odstranění fólie z hrdla láhve pro usnadnění práce s lahví.


 

Milovníci vína jistě vědí, že pro maximální dosažení chuti vína se musí víno nejprve oxidovat. K dosažení tohoto efektu vám pomůže tento náš stylový aerator provzdušňovač vína

Podívejte se také na další produkty určené pro milovníky vína.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDNODUCHÉ, PRAKTICKÉ, ORIGINÁLNÍ OTEVÍRANÍ VÍN S ELEKTRICKOU VÝVRTKOU

7 vteřin. Tolik potřebuje automatická vývrtka k otevření lahodného vína. Ideální řešení. Usnadňuje otevření lahve vína a zároveň zamezí drolení korku do Vašeho oblíbeného vína. Na jedno nabití lze otevřít až 30 lahví. Obsluha přístroje je nadmíru jednoduchá – stačí nasadit na hrdlo láhve, podržet tlačítko a láhev je rázem otevřená.

 

DLOUHÁ ŽIVOTNOST A NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Dlouhá životnost vestavěných baterií umožňuje otevření až 9.000 lahví. Proto se hodí i na profesionální otvíraní v restauracích a vinných sklípcích. Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály, které zajišťují dlouhou životnost a funkčnost produktu.

 

 otvirak

 

OTEVŘÍT VÍNO ZVLÁDNOUT HRAVĚ TAKÉ SENIORY A ŽENY

Ženy a seniory mají často problém otevřít víno klasickou vývrtkou. No odteď to už nebude žádný problém. S touto elektrickou vývrtkou to hravě zvládne i dítě.

 

TAKÉ PRO PROFESIONÁLNÍ VINÁRNY A RESTAURACE

Vzhledem k dlouhé životnosti baterií a to až 300 nabíjecích cyklů je tento výrobek vhodný i do restauračních zařízení, kaváren a vináren. Díky ergonomickému designu a rukojeti s měkkým uchopením, která se pohodlně vejde do dlaně což umožňuje pevné uchopení se tento elektrický otvírák na láhve snadno drží a ovládá.

 

 elektricka-vyvrtka

 

ERGONOMICKÉ A BEZPEČNÉ OTEVÍRÁNÍ LAHVÍ

Tento elektrický otvírák na láhve vína je nejen hezký, ale je takové špičkovou třídou mezi vývrtkami na víno. Díky unikátnímu systému zcela bez námahy otevře láhev a tím nezatěžuje a nenamáhá vaše ruce.

Ergonomická měkká rukojeť umožňuje pohodlné držení, zatímco jeho jednoduchá jednodotyková obsluha je maximálně bezpečná.

 

UNIKÁTNÍ DESIGNOVÝ DOPLNĚK

Stylová barva, estetický vzhled a ergonomické křivky dělají z tohoto otvíráku na víno jednoduše skvělý designový doplněk. Bude se vyjímat na kuchyňské lince, v barovém pultu, všude, kde ho budou obdivovat vaši hosté.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: