Ostatní pomůcky pro kočky

NOVÁ KOLEKCE PRO KOČIČKY

Vítejte v našem internetovém obchodě, kde nabízíme široký sortiment praktických vaniček pro kočky a dalšího příslušenství pro vaše milované kočičí přátele. Chápeme, že vlastnit kočku přináší určité povinnosti a zajistit její pohodlný a čistý záchod je pro její pohodu nezbytné. Proto jsme sestavili kolekci zásobníků na kočičí stelivo, které jsou nejen praktické, ale také estetické.

Naše zásobníky na podestýlku pro kočky jsou navrženy s ohledem na vás i na vaši kočku. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které se snadno čistí a udržují, což majitelům koček zaručuje bezproblémovou údržbu. Díky vlastnostem, jako je kontrola zápachu, snadný přístup pro kočky a robustní konstrukce, jsou naše zásobníky na podestýlku hračkou.


 

Nejprodávanější

jedinečná automatická fontána pro psa
Praktická automatická fontána pro psa
Skladem (>10 ks)
DS56533007
 
1 169 Kč
podložka pro kočky
 
559 Kč
2 položek celkem
podložka pro kočky
559 Kč

Poznejte praktickou podložku pod kočičí záchod a mnohem jednodušeji udržíte jeho okolí v čistotě. Podložka jednoduše zachytí všechny nečistoty. Díky své velikosti je ideální...

DS40994202
jedinečná automatická fontána pro psa
1 169 Kč

  Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi tu nejlepší péči. Automatická fontána pro psa je zárukou, že bude dodržovat pitný režim a navíc se při tom i zabaví.  Objevte senzační...

DS56533007

Jednou z klíčových vlastností našich vaniček na podestýlku pro kočky je jejich praktičnost. Chápeme, že čištění podestýlky může být náročné, proto jsme do ní zakomponovali promyšlené konstrukční prvky, které tento proces zjednodušují. Mnohé z našich zásobníků na podestýlku jsou vybaveny vyjímatelnými vložkami nebo sítky, které umožňují snadné odstraňování odpadu, čímž šetří váš čas a námahu. Kromě toho jsou naše zásobníky navrženy tak, aby minimalizovaly stopy po podestýlce, čímž udržují vaše podlahy čisté a uklizené.

Pokud jde o estetiku, věříme, že doplňky pro kočky by měly doplňovat interiér vašeho domova. Náš sortiment zásobníků na podestýlku zahrnuje různé barvy, vzory a styly, které vyhovují různým vkusům. Ať už dáváte přednost elegantnímu a modernímu designu nebo rozmarnějšímu vzhledu, máme něco pro každého. Naše zásobníky na podestýlku dokonale zapadnou do vašeho domova a zajistí, že prostor na podestýlku vaší kočky zůstane diskrétní a vizuálně přitažlivý.