Pelíšky a boudy pro psy

NEJLEPŠÍ VÝBĚR PELÍŠKŮ A BOUD PRO PSY

Vítejte v našem internetovém obchodě, kde najdete nejlepší výběr pelíšků a psích bud pro vašeho chlupatého přítele. Chápeme, že si váš pes zaslouží maximální pohodlí a bezpečí, a proto jsme pro vás ručně vybrali ty nejlepší produkty.

Naše kolekce pelíšků pro psy je k dispozici v různých tvarech, velikostech a barvách, aby vyhovovala potřebám vašeho mazlíčka. Od ortopedických pelíšků po plyšové polštáře - naše nabídka pelíšků pro psy je navržena tak, aby vašemu psovi poskytla pohodlné místo k odpočinku po dlouhém dni plném her. Máme také vyvýšené pelíšky a pelíšky ve tvaru postýlky, které v horkém létě poskytují chladivý efekt a podporují cirkulaci vzduchu pro zdravější spánek.

Pokud jde o boudy, máme na výběr z široké škály možností. Od tradičních dřevěných psích bud až po moderní plastové boudy, máme pro vás vše. Naše boudy jsou navrženy tak, aby vašemu psovi zajistily bezpečí a zároveň mu poskytly dostatek prostoru pro volný pohyb.


 

Nejprodávanější

unikátní termoizolační podložka pro psy – topná
 
559 Kč
vyhrivana podlozka
Praktická vyhřívaná podložka pro zvířata
Momentálně nedostupné
DS19526282
 
1 579 Kč
3 položek celkem
Účinná absorpční podložka pro psy – opakovaně použitelné
519 Kč

Spolehlivá absorpční podložka pro psy bude vaším věrným společníkem při péči o domácího mazlíčka. Spolehlivě si ochráníte podlahu, gauč a všechna místa, kde se váš pejsek rád...

DS29632163
unikátní termoizolační podložka pro psy – topná
559 Kč

  Zajistěte vašemu nejlepšímu čtyřnohému příteli ten nejteplejší a nejpohodlnější spánek se speciální termoizolační podložkou pro psy. Už nikdy nebude váš mazlíček muset trpět...

DS63554194
vyhrivana podlozka
1 579 Kč

Poznejte tuto praktickou vyhřívanou podložku pro zvířata a zlepšete vašim pejskům a kočičkám jejich prostor k odpočinku. Díky této unikátní podložce jim už nikdy nebude zima,...

DS19526282

V našem internetovém obchodě chápeme, že každý pes má jedinečné potřeby, a proto nabízíme možnost přizpůsobení našich produktů. Můžete si vybrat velikost, barvu a dokonce přidat personalizované prvky na pelíšek nebo boudu vašeho psa.

Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost. Nabízíme konkurenceschopné ceny a rychlé dodání, abyste mohli svůj pelíšek nebo boudu pro psa získat co nejdříve.

Pokud hledáte nejlepší výběr pelíšků a boud pro psy, už nehledejte dál. V našem internetovém obchodě najdete vše, co potřebujete, abyste svému chlupatému příteli poskytli pohodlí a bezpečí, které si zaslouží. Nakupujte nyní a darujte svému psovi kvalitní spánek.