Cestování se psem

ŠIROKÁ NABÍDKA PRODUKTŮ PRO CESTOVÁNÍ SE PSEM

Pokud plánujete cestu se svým chlupatým přítelem, nejste v tom sami! V dnešní době se stále více lidí rozhoduje cestovat se svými psy a k dispozici je řada skvělých výrobků, které vám i vašemu pejskovi cestování usnadní a zpříjemní.

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu výrobků pro cestování se psem, od kvalitních cestovních přepravek a nosičů až po pohodlné a stylové postroje a vodítka. Máme také velký výběr cestovních doplňků pro psy, včetně skládacích misek na jídlo a vodu, potahů na autosedačky a dokonce i cestovních lékárniček.

Naše cestovní přepravky a nosiče jsou navrženy s ohledem na pohodlí a bezpečnost vašeho psa, mají robustní konstrukci, větrání a dostatek prostoru, aby se váš pes mohl natáhnout a odpočinout si. Nabízíme také různé velikosti, které vyhovují psům všech plemen a velikostí.


 

Nejprodávanější

autosedacka pro psy
Praktická autosedačka pro psa
Skladem (>10 ks)
DS68658738
 
459 Kč
2 položek celkem
praktická autosedačka pre psa a malé domáce zvieratá
559 Kč

  Poznejte spolehlivou autosedačku pro psa a váš domácí mazlíček bude moci s vámi cestovat v autě kamkoli a stále bezpečně. Stabilita jedinečné sedačky do auta pro psa je...

DS46375483
autosedacka pro psy
459 Kč

Poznejte spolehlivou autosedačku pro psa a váš domácí mazlíček bude moci s vámi cestovat v autě kamkoli a stále bezpečně. Stabilita jedinečné sedačky do auta pro psy je...

DS68658738

Naše postroje a vodítka jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů a jsou k dispozici v různých stylech a barvách. Ať už hledáte postroj, který je ideální na dlouhé túry, nebo stylové vodítko, které vás zaujme, máme pro vás řešení.

Pokud tedy plánujete výlet se svým chlupatým přítelem, určitě si prohlédněte naši nabídku produktů pro cestování se psem. Jsme si jisti, že u nás najdete vše, co potřebujete, aby vaše další společné dobrodružství bylo úspěšné!