Oxymetry

SLEDOVÁNÍ HLADINY KYSLÍKU V KRVI

Pokud hledáte oxymetr, který vám pomůže sledovat hladinu kyslíku v krvi, jste na správném místě. Náš internetový obchod nabízí širokou škálu oxymetrů, které se snadno používají a poskytují přesné údaje.

Ať už potřebujete oxymetr pro osobní použití nebo pro lékařské účely, máme pro vás možnosti, které vyhoví vašim potřebám. Naše oxymetry jsou kompaktní, lehké a přenosné, takže je můžete pohodlně používat doma nebo na cestách.


 

Nejprodávanější

unikatni oxymetr
Profesionální pulzní oxymetr
Skladem (>10 ks)
DS65457405
 
619 Kč
1 položek celkem
unikatni oxymetr
619 Kč

Poznejte tento kvalitní a spolehlivý pulzní oxymetr. Měří jednoduchým, spolehlivým a neinvazivním způsobem saturaci krve kyslíkem a tepovou frekvenci u dospělých i u dětí....

DS65457405

Nabízíme oxymetry špičkových značek, kterým důvěřují zdravotníci po celém světě. Díky různým funkcím a cenám jistě najdete oxymetr, který vyhovuje vašemu rozpočtu a požadavkům.

Nakupování oxymetru nebylo nikdy jednodušší. Náš internetový obchod nabízí bezproblémové nakupování s možností bezpečné platby a rychlou expedicí. Kromě toho je vám vždy k dispozici náš zkušený tým zákaznického servisu, který zodpoví veškeré vaše dotazy.