Pily ocasky

OCASNÍ PILY PRO ŘEZÁNÍ STROMŮ

Potřebujete výkonnou a účinnou ocasní pilu na řezání stromů? Prohlédněte si naši nabídku ocasních pil, které jsou navrženy tak, aby vám práci usnadnily a zpřesnily.

Naše ocasní pily jsou vybaveny vysoce kvalitními pilovými listy, které jsou zkonstruovány tak, aby si rychle poradily i s těmi nejtvrdšími stromy. Díky jejich odolné konstrukci a ergonomickému designu budete moci snadno řezat větve a větvičky, aniž byste si namáhali ruce nebo paže.


 

Nejprodávanější

Vynikající akumulátorová přímočará pila
 
1 299 Kč
pila
 
2 089 Kč
2 položek celkem
Vynikající akumulátorová přímočará pila
1 299 Kč

Vyzkoušejte praktickou přímočarou akumulátorovou prořezávací pilu  s protiskluzovou rukojetí. Je výborným pomocníkem při řezu dřevin, keřů, vinic i na těžko přístupných...

DS79454012
pila
2 089 Kč

Vyzkoušejte praktickou akumulátorovou prořezávací pilu ocasku s protiskluzovou rukojetí. Je výborným pomocníkem při řezu dřevin, keřů, vinic i na těžko přístupných místech....

DS76071684

Chápeme, že najít ten správný nástroj pro vaši práci může být náročné, a proto jsme si dali záležet na tom, aby byly naše pily ocasky také cenově dostupné. To znamená, že při hledání můžete snadno najít produkty za vynikající ceny, které právě teď potřebujete.

Pokud tedy hledáte spolehlivou a účinnou pilu ocasku, která vám pomůže při práci, určitě se podívejte na naši nabídku. Díky našemu závazku ke kvalitě jistě najdete dokonalý nástroj pro své potřeby.