Unikátní aerator do vína s nálevníkem

Kód: DS12287834
Akce Tip
489 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Nechte vyniknout lahodnou chuť a impozantní vůni vína s pomocí této dekantační pomůcky - provzdušňovač na víno aerator. Během okamžiku dokonale provzdušní víno, které bude chutnější, lahodnější, méně kyselé s příjemnou vůní a plností chuti.

Milovníci vína vědí, že pro dosažení maximální chuti musí víno nejprve zoxidovat. Tento efekt dosáhnete v okamihu pomocou tohto unikátneho provzdušňovača vín. Díky němu bude víno chutnat úžasně už po prvním doušku. Proces provzdušnění používají také zkušení someliéři.

Vysoce kvalitní dekantér je vyroben z odolného materiálu, má dlouhodobou životnost a nadčasový styl. Speciální ergonomický tvar zabraňuje odkapávání a případným flekům.

Poznejte tento nejlepší aerátor vína ve své třídě, který pomáhá vínu "dýchat", a tak napodobuje proces stárnutí a vytváří hladké, chutné víno v okamžiku. Vaše víno bude rázem o třídu lepší.

  • Výrazně vylepšete aroma, struktura a chuť vašeho vína jednoduchým naléváním do sklenice
  • Zabraňuje kapání a skvrnám během a po nalévání vína
  • Elegantní, moderní a stylový
  • Ergonomický design, snadné použití a ještě jednodušší čištění
  • Ideální v domácnosti ale i pro vinárny a restaurace
  • O třídu lepší víno za pár vteřin

 

Vyzkoušejte také exkluzivní elektrický otvírak na víno s ořezávátkem pro, rychlé, pohodlné a nejjednodušší otevírání jakékoliv láhve za 7 sekund. 

Podívejte se také na další produkty určené pro milovníky vína. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

OXIDACE - TAJNÁ PŘÍSADA DLOUHO ZRAJÍCÍCH KVALITNÍCH VÍN

Víno, které je uloženo v dřevěných sudech po dlouhou dobu je kontrolovaným způsobem provzdušňováno a dochází k jeho oxidaci. Takto dozrálé víno má výjimečnou kvalitu, plnou chuť a vydatnou vůni. To z něj dělá ten nejkvalitnější nápoj. Oxidaci využívají i zkušený sommeliéři.

S touto pomůckou dokonale napodobíte v okamžiku proces oxidace a dovolíte vínu rozvinout jeho skvělou chuť a vůni.

 

OKAMŽITĚ PROVZDUŠNĚTE SVÉ VÍNO K DOKONALOSTI

Náš aerátor na provzdušňování pomáhá vínu "dýchat". Sycení vína pomocí rychlého provzdušňovače vína napodobuje proces stárnutí, který vytváří hladké, chutné víno v okamžiku. Zdvojnásobte hodnotu svého vína jednoduchým naléváním do sklenice.

 

JAK PROVZDUŠŇOVAČ VÍNA FUNGUJE

Tato dekantační pomůcka má velkou provzdušňovací komoru a systém pro přívod vzduchu, který využívá Bernoulliho efekt pro napuštění vína optimálním množstvím kyslíku.

Víno protéká speciálně tvarovanou nálevkou. Při protékání vzniká podtlak, který nasává vzduch. Vzduch je následně míchaný s vínem během celého protékání přes nálevku. Víno vytéká do sklenice řádně provzdušněné, což přispívá k jeho oxidaci.

 

HODÍ SE NA VŠECHNY LÁHVE

Silikonová zátka je speciálně tvarovaná tak, aby spolehlivě zapadla do jakékoli láhvi. Úzké či širší hrdlo není žádný problém.

 

LITÍ VÍNA BEZ NEPOŘÁDKU

Gumová zátka je zúžená a žebrovaná tak, aby vytvořila nepropustné těsnění na jakékoliv láhvi vína. Nálevník je rýhovaný a ergonomicky nakloněný pro snadné nalévání bez rozlití. Tento provzdušňovač tak chrání váš ubrus, nábytek i koberce před skvrnami.

 

 Aerator

 

JAK SE PREVZDUŠŇVAČ POUŽÍVÁ

Provzdušňovač jednoduše nasadíte na otevřenou láhev a můžete začít nalévat. Víno se okamžitě provzdušní. Po použití stačí aeretator umýt pod teplou vodou. Čištění je nesmírně jednoduché a rychlé.

 

AJ LEVNÉ VÍNO CHUTÍ SKVĚLE

Provzdušněné a zoxidované víno odkryje 100% svého potenciálu chuti a vůně. Zmírní se kyselost, podtrhne se jeho plnost. Takto upravené víno chutná o třídu lepší. I levné víno se rázem promění na kvalitně Chardonnay. 

 Aerator-do-vína-s-nálevníkem

PERFEKTNÍ DÁREK PRO MILOVNÍKY VÍNA

Jeho elegantní design dodá vašemu pití vína úroveň vylepšení a je ideálním dárkem pro milovníky vína. Provzdušňovače vína je pro všechny milovníky vína nezbytností.


 

NÁŠ TIP

ELEKTRICKÝ OTVÍRÁK - VÝVRTKA NA VÍNO 

otvirak

Vyzkoušejte také exkluzivní elektrický otvírák na víno s ořezávátkem pro, rychlé, pohodlné a nejjednodušší otevírání jakékoliv láhve za 7 sekund. 

 

 DIGITÁLNÍ TEPLOMĚR NA VÍNO, PRO RÝCHLE A PŘESNÉ URČENÍ TEPLOTY VÍNA 

digitalny-teplomer

Víno si skutečně vychutnáte jen při správné teplotě. Pomocí tohoto unikátního teplomeru na víno změříte během chvíle teplotu vina. Navíc Vám poradí, na jakou teplotu má být Vaše víno vychlazené. 


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: