Pitné vaky

SPECIÁLNÍ BATOHY

Pokud hledáte pohodlný způsob, jak se během běhu hydratovat, může být batoh na vodu přesně to, co potřebujete. Tyto batohy, navržené speciálně pro běžce a další outdoorové nadšence, mají vlastnosti, jako je lehká konstrukce, nastavitelné popruhy a zabudované hydratační systémy.

V našem internetovém obchodě nabízíme širokou škálu běžeckých batohů na vodu od nejlepších značek v oboru. Ať už jste zkušený maratonec, nebo teprve začínáte, máme pro vás ideální batoh, který splní vaše potřeby.


 

Nejprodávanější

jedinecny hydrovak vak na vodu
Praktický hydrovak – vak na vodu
Skladem (>10 ks)
DS25933558
 
669 Kč
1 položek celkem
jedinecny hydrovak vak na vodu
669 Kč

Vyzkoušejte unikátní hydrovak a získáte správnou a potřebnou hydrataci při sportu, turistice a jiných outdoorových aktivitách. Praktický hydrovak má kromě vaku na vodu, ze...

DS25933558

V naší nabídce najdete batohy s hydratačním systémem, který umožňuje nosit až 2 litry vody, a také kapsy a přihrádky na další nezbytnosti, jako je svačina, klíče a telefon. Mnoho našich batohů je také navrženo z prodyšných materiálů, které vám při běhu pomohou udržet chlad a pohodlí.

Díky našim uživatelsky přívětivým webovým stránkám můžete snadno procházet naši nabídku batohů na vodu a filtrovat je podle vlastností, jako je cena, značka a hodnocení zákazníků. Navíc díky rychlým a spolehlivým možnostem přepravy můžete mít svůj nový batoh během chvilky doručený přímo k vám domů.