Inteligentní plastelína

HLEDÁTE ZÁBAVNOU A KREATIVNÍ AKTIVITU PRO DĚTI I DOSPĚLÉ?

Už nehledejte a projděte si kategorii chytré plastelíny v našem e-shopu! Naše chytrá plastelína je všestranná a barevná modelína, která umožňuje vytvářet nekonečné množství tvarů, postaviček a vzorů. Díky své poddajné a snadno tvarovatelné struktuře je ideální pro modelování, odlévání a stavění. Je také netoxická, takže je bezpečná pro děti.

Naše chytrá plastelína se dodává v široké škále barev a je k dispozici v různých sadách, takže si můžete vybrat tu ideální pro své potřeby. Ať už hledáte základní sadu pro začátek, nebo větší sadu pro pokročilejší projekty, máme pro vás řešení.


 

Nejprodávanější

plastelina
Tvůrčí inteligentní plastelína
Skladem (>10 ks)
DS26857242
 
389 Kč
1 položek celkem
plastelina
Akce Tip
389 Kč

Poznejte jedinečnou inteligentní plastelínu která si získala miliony fanoušků pro svou výjimečnost, zábavnost a tvořivost. Zapomeňte na klasickou plastelínu a přejděte na vyšší...

DS26857242

 


Kromě zábavy lze chytrou plastelínu využít i k výukovým účelům. Pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci ruka-oko a kreativitu. Navíc je to skvělý způsob, jak se zbavit stresu a vypnout.

V našem e-shopu nabízíme kvalitní chytrou plastelínu za výhodné ceny. Díky rychlému dodání a uživatelsky přívětivým webovým stránkám je nakupování u nás hračka. Tak proč čekat? Prohlédněte si naši kategorii chytré plastelíny ještě dnes a začněte vytvářet svá vlastní mistrovská díla!