Spolehlivý alkohol tester - elektronický detektor alkoholu

Kód: DS24015259
Akce Tip
429 Kč
Skladem (>10 ks)

Přinášíme Vám moderní elektronický detektor alkoholu s digitálním displejem pro zjištění hladiny alkoholu v krvi dechovou zkouškou. Maximálně přesný, snadno ovladatelný a spolehlivý osobní alkohol tester je velmi citlivý, kompaktní a důmyslně navržený.

Alkohol tester je jedničkou ve své cenové kategorii. Je určen na zjištění hladiny alkoholu v dechu s rozsahem stupnice již od: 0,00 - 1,90 ‰.

Buďte si opravdu jistí, než sednete za volant a pořiďte si osobní alkohol tester pro kontrolu hladiny alkoholu v krvi. Je vhodný jak pro měření hladiny alkoholu před jízdou automobilem, tak pro náhodné orientační zkoušky zaměstnanců v práci. Občas se hodí i pro Vaši kontrolu po vydařené noci.

Přístroj disponuje velkým led monitorem pro jednoduché a přesné odečítání naměřené hodnoty. Automatické vypínání vám pomůže šetřit baterii. Díky kompaktním rozměrům a exkluzivnímu designu si ho můžete vzít všude s sebou. V přihrádke auta zabere pouze malý kousek místa. Tento jedinečný alkohol tester spojuje kvalitu, profesionalitu a jednoduchost.


 

Vyzkoušejte brýle na noční vidění pro řidiče, které zabraňují oslepení protijedoucími auty, podporují vidění v noci a v mlze a aktivne chrání zrak.

Čistič autoskel s mikrovláknem proti mlžení pomáhá  díky speciální hadříku z mikrovlákna zabraňovat mlžení oken v autě.

Pořiďte si praktický organizér do auta na sedačku, který vám přinese kýžený pořádek a množství odkládacího prostoru.

Podívejte se na také další vychytávky pro řidiče.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALKOHOL TESTER SPOLEHLIVÝ POMOCNIK

Alkohol patří mezi nedílnou součást lidské kultury od nepaměti. Za volant ale rozhodně nepatří. Pokud byste rádi předešli tučné pokutě, ztrátě řidičského oprávnění nebo lidské tragédii, doporučujeme zvážit nákup alkohol testeru. 

Přinášíme Vám neocenitelného pomocníka, který vám rychle prozradí míru zbytkového alkoholu v dechu. Spolehlivý, přesný, kvalitní alkohol tester a navíc za skvělou cenu.

 detektor-alkoholu

 

DOSTATEČNÝ ROZSAH A SPOLEHLIVOST MĚŘENÍ

Díky nejmodernější technologie výroby polovodičového čidla dokáže tento alkohol tester odměřit množství alkoholu v dechu s dostatečnou přesností. Měrný rozsah je dostačující pro běžné a opakované použití.

  • Přesný, spolehlivý a snadno ovladatelný osobní alkohol tester.
  • Nízká hmotnost (82g) a kompaktní rozměry (11.8cm x 7cm x 2.8cm).
  • Doba měření pouhých 5 sekund!
  • Rozsah měření: 0,00 - 1,90 ‰.
  • Automatické vypínání pro šetření baterie.
  • Napájení: 2ks AAA baterie (nejsou součástí balení).
  • Senzor: Polovodičové čidlo.

 

KOMPAKTNÍ ROZMĚRY A NÍZKÁ HMOTNOST

Díky kompaktním rozměrům (11.8cm x 7cm x 2.8cm), modernímu designu a lehké hmotnosti 82g se z toho přístroje stal nejoblíbenější osobní alkoholtester. Tento tester byl používán a oceňován jako prémiový produkt motoristy v USA a na celém světě. Obstál obzvláště ve vysokém poměru kvality a ceny. Ve své cenové kategorii dosahuje nadprůměrné výsledky v přesném měření.

Elegantní design a dobře čitelný displej pro maximální komfort používání. Odolná konstrukce zajistí dlouhou životnost produktu.

 

 tester-alkohol

DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIÍ

Alkohol tester je napájen pomocí 2ks AAA baterií. Díky zabudovanému automatickému vypnutí pomáhá spolehlivě šetřit baterie, což zvyšuje jejich životnost. Baterie Vám spolehlivě vydrží po množství měření.

 

VYNIKAJÍCÍ POMĚR KVALITA A CENA

Hlavní předností tohoto alkohol testeru je poměr nízká cena k vysoké kvalitě testeru. Tester díky kvalitním materiálům a moderní technologie výroby je dostatečně přesný, tak aby odpovídal potřebám osobního použití.

 

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Jednoduchost ovládání si zamilujete. Funguje tak, že do něj fouknete a na displeji se vám ukáže,kolik miligramů alkoholu máte v litru vydechnutého vzduchu. Ovládá se velmi jednoduše pomocí jednoho tlačítka. Doba měření je pouhých 5 sekund. Následně se Vám zobrazí naměřená hodnota.


 

Jednoznačně nejprodávanější ALKOHOL TESTER v kategorii domácích alkohol tester NYNÍ za skvělou cenu!


 

 presny-alkohol-tester

 

VELKÁ A PODSVÍCENÁ LCD OBRAZOVKA

Velká a podsvícená lcd obrazovka vám pomůže zřetelně vidět odečtené hodnoty. Vyhýbejte se tak nejasnostem a zajistěte si bezpečnost a přesnost měření.

 

ŽÁDNÉ DALŠÍ INVESTICE

Pro používání tohoto alkohol testeru není nutné dokupovat náustků samostatně. Balení obsahuje až 5 náustek. Náustky nevyhazujte, jsou snadno čistitelné. S tímto přístrojem ušetříte další peníze za potřebné dokupování náustků.

 

OTESTUJTE SEBE I VAŠE PŘÁTELE ČI RODINU

Díky snadno čitelné LCD obrazovce, mimořádné životnosti baterie a pěti doplňkovým náustkem, je ideální pro testování sebe, vašich přátel a rodiny. Vezměte si ho s sebou kamkoli jdete a získejte klid a jistotu že už můžete bezpečně řídit.

 

 alkohol-tester-presny

 

NÁŠ TIP PRO PŘESNÉ MĚŘENÍ

Na přesný výsledek je třeba čekat 20 minut po vypití alkoholu na testování. Před testováním nekuřte a nejezte 20 minut. Při vícenásobném testování nechte odpočívat dvě minuty a pak jej znovu použijte.


 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÝ ANTIRADAR 

antiradar

Poznejte tento jedinečný antiradar, který vás pomůže ochránit před zbytečnými pokutami. Díky moderní technologii pomáhá detekovat všechny tipy radarů. Zároveň úspěšně potlačuje falešné poplachy.

 

 

UNIKÁTNÍ PŘENOSNÁ HD KAMERA S LCD OBRAZOVKOU

přenosná HD kamera s LCD obrazovkou - do auta

Vyzkoušejte vynikající přenosnou HD kameru s LCD obrazovkou do auta, která vám zajistí kamerový záznam z jízdy i během parkování. Jednoduše získáte spolehlivý důkaz o situaci v případě nehody či vandalismu.

 

 

SPOLEHLIVÉ COUVACÍ A PARKOVACÍ SENZORY

couvací a parkovací senzory

Vyzkoušejte praktické couvací a parkovací senzory a užijte si bezpečné, rychlé a bezproblémové parkování dokonce i v přeplněných městech či garážích.

 

 

KVALITNÍ AUTONABÍJEČKA

autonabíječka na baterie

Poznejte profesionální autonabíječku na baterie a získáte kvalitní servis pro téměř všechny typy baterií ve vašich autech, motorkách, sekačkách a člunech.

 

 

KVALITNÍ STARTOVACÍ POWERBANKA - STARTOVACÍ ZDROJ

startovací zdroj a powerbanka - jump startér

Vyzkoušejte praktickou startovací powerbanku , díky které spolehlivě a rychle nastartujete vaší auto v jakémkoli nepříznivém počasí .

 

 

PRAKTICKÝ SENZORY A SNÍMAČE TLAKU V PNEUMATIKÁCH

 

senzory a snímače tlaku v pneumatikách

Spolehlivý senzor a snímač tlaku v pneumatikách je přístroj, díky kterému si zvýšíte vaše bezpečí na cestách. Získáte neustálý přehled o stavu tlaku a teploty ve vašich pneumatikách. Pokud nastane změna, v okamžiku vás upozorní.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: