Barvy na tělo

KREATIVNÍ BARVY

Hledáte kreativní způsob, jak se vyjádřit? Nehledejte nic jiného než barvy na tělo! Naše nabídka barev na tělo je ideální pro malování na obličej i tělo, díky čemuž můžete realizovat své nejdivočejší nápady.

Ať už jste zkušený umělec, nebo teprve začínáte, náš sortiment barev na tělo je vhodný pro všechny úrovně dovedností. Naše výrobky se snadno nanášejí a mají hladkou, rovnoměrnou strukturu, což zaručuje, že vaše návrhy budou pokaždé vypadat bezvadně.


 

Nejprodávanější

malování na obličej a tělo
 
319 Kč
19025 10 skvele barvy na oblicej na malovani na oblicej a telo
 
429 Kč
2 položek celkem
19025 10 skvele barvy na oblicej na malovani na oblicej a telo
429 Kč

  Poznejte tuto úžasnou sadu 12 kvalitních barev na obličej i tělo v nádherných pastelových barvách, které jsou letošním hitem. S nimi si můžete vykouzlit jedinečnou kresbu na...

DS36281235
malování na obličej a tělo
319 Kč

Poznejte tuto úžasnou sadu 6 kvalitních barev na obličej i tělo, které jsou letošním hitem. S nimi si můžete vykouzlit jedinečnou kresbu na každou příležitost. Všechny barvy...

DS61890095

Naše barvy na tělo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních přísad, což zaručuje, že jsou bezpečné a netoxické pro použití na pokožce. Kromě toho je lze snadno odstranit, takže jejich čištění po skončení akce nebo vystoupení je hračka.

Naše nabídka barev je bezkonkurenční, na výběr máte z velkého množství odstínů. Naše barvy na tělo, od jasných a výrazných až po jemné a tlumené, jsou ideální pro vytváření složitých vzorů a modelů.