Paličky na maso

ZMĚKČOVAČE MASA

Už máte dost tvrdého a žvýkacího masa? Už nehledejte a prohlédněte si naši kolekci změkčovačů masa! Náš obchod nabízí celou řadu změkčovačů masa, se kterými se vám i ty nejtvrdší kousky masa budou rozplývat na jazyku.

Nabízíme ruční i elektrické tenderizéry masa, takže si můžete vybrat metodu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Naše tenderizéry jsou navíc vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost.


 

Nejprodávanější

1 položek celkem
tenderizer unikatni
489 Kč

Poznejte tento jedinečný tenderizér na maso se vstřikovačem marinády, díky kterému budou vaše steaky a pečené maso až o 40 % chutnější a šťavnatější. Dokonale ostré nerezové...

DS28893535

Nejste si jisti, který změkčovač masa je pro vás ten pravý? Náš tým odborníků je vždy připraven zodpovědět jakékoli dotazy a pomoci vám najít dokonalý výrobek, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Investice do tenderizéru na maso změní pravidla hry pro každého domácího kuchaře nebo profesionálního kuchaře. Umožní vám používat různé kusy masa a proměnit je v lahodné pokrmy restaurační kvality.

Tak proč čekat? Prohlédněte si naši nabídku tenderizérů masa ještě dnes a začněte si při každém vaření vychutnávat dokonale křehké maso.