Originální 3D kreslící tabule

Kód: DS29543858
589 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte kouzlo 3D obrazů s touto jedinečnou magickou 3D tabulí se kterou si užije spoustu zábavy doslova každý. Vaše kresby se zobrazí rovnou před vámi v úžasném 3D prostoru.

Se speciálními fixy nakreslíte kresbu, vložíte ji do speciálního podstavce, nasadíte si 3D brýle zapnete stojan a užíváte si jedinečný pohled na vaše dílo.

Tuto magickou 3D tabuli si zamiluje každý. Je vhodná pro chlapce i dívky každého věku. Balení obsahuje vše potřebné pro jedinečné kreativní tvoření.

S pomocí přibalených šablon vytvoříte profesionální dílo. Pak stačí hadříkem tabulku smazat a můžete tvořit znovu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚCHVATNÁ 3D KRESLÍCÍ TABULE

Poznejte tuto magickou 3D tabulku kterou si okamžitě zamilují vaše děti. Je skvělá. Balení obsahuje také speciální šablony, které pomohou vytvořit profesionální o3D obraz během chvíle.

 • Podporuje tvoření
 • Rozvíjí kreativitu
 • Snadno se přenáší
 • Vhodné pro chlapce i dívky

 

kreslici tabule 

 

CO MŮŽETE VYTVOŘIT S 3D TABULÍ?

S 3D kreslící tabulkou můžete vytvořit jakoukoliv kresbu a kochat se neuvěřitelnou 3D show. Můžete kreslit zvířata, předměty, auta, budovy, krajinky a množství jiného. Stačí nechat prostor vaší kreativitě.

 

KREATIVNÍ A ZÁBAVNÁ

Tato 3D kreslící deska umožňuje vašim nejmenším vytvářet ohromující 3D umění. Podporuje odhalení talentu již od útlého věku, nabádá dítě k vytváření zajímavých kreseb. Stojan s podsvícením umožní, aby i jednoduchá kresba byla živá a skutečně magická.

 

VYBÍZÍ K TVOŘENÍ

Nechce se vaším dětem kreslit nebo naopak kreslení milují? V obou případech tato magická deska povzbuzuje vaše děti ke kreslení a malování. Je nesmírně zábavná, že se vaše děti od ní nebudou chtít odtrhnout.

 

 3D tabule

 

PRO KLUKY AJ HOLKY VŠECH VĚKOVÝCH SKUPIN

Kreslící 3D deska je ideální dárek pro chlapce i dívky každého věku. Díky jedinečným 3D efektům jejich kresby ožijí v nádherném 3D světě.

 

VHODNÉ I NA CESTY

Ať už cestujete autem, vlakem, či letadlem máte jistotu, že tato deska dokonale zabaví vaše děti. Je lehká, nezabere mnoho místa, pohodlně se přenáší a zajistí vašim dětem zaměstnání a zábavu po celou dobu.

 

JAK 3D TABULE FUNGUJE

3D tabule se používá pohodlně a jednoduše. Na průhlednou desku pomocí přibalených fixů nakreslíte kresbu. Desku vložte do základny, nasaďte si brýle a zapněte ji. Ihned uvidíte vaši kresbu v 3D obraze. Podstavec navíc osvětluje vaše kresby pomocí 5 LED světel. Až chcete kreslit něco jiného hadříkem desku vyčistíte a můžete pokračovat v tvoření.

 

  3D-kreslici-tabule

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Materiál: plast
 • Rozměry: 24,5 x 19 cm
 • Světelný LED stojan
 • Napájení: 4x AAA baterie (nejsou součástí balení)
 • Přenosné
 • Vhodné pro děti od 3 let

 *Variantu produktu posíláme na základě naší skladové dostupnosti.

OBSAH BALENÍ

 • 1x tabule
 • 4x fixa
 • 1x 3D brýle
 • 3x šablona

 

Ilustrační video:


 

NÁŠ TIP

JEDINEČNÝ DĚTSKÝ PROJEKTOR PRO KRESLENÍ

 

dětský projektor na kreslení

 

Oslňte své děti senzačním dětským projektorem na kreslení, který nabízí jedinečný způsob, jak rozvíjet jejich umělecké schopnostiDíky jednoduchému způsobu manipulace s projektorem vytvoří vaše dítě obrázek velmi pohodlně a nádherně.

 

 

SKVĚLÝ PROJEKTOR NA OBKRESLOVÁNÍ Z MOBILU

 

projektor na obkreslování z mobilu

 

Speciální projektor na obkreslování z mobilu či tabletu je zařízení, které vám pomůže s profesionální kvalitou obkreslit a namalovat jakýkoli obrázek. Projektor je určen pro děti, studenty, umělce, fotografy, architekty a jiné profese.

 

 

PROFESIONÁLNA SVÍTÍCÍ LED DESKA NA OBKRESLOVÁNÍ

svítící LED deska na obkreslování

Svítící LED deska na obkreslování je zábavné a šikovné zařízení, které používají profesionálové i fanoušci. Poskytne Vám možnost tvořit jedinečné a detailní díla, protože vám umožňuje vidět jemné linie a tvary lépe než při standardním osvětlení. 

 

 

KUFŘÍK NA KRESLENÍ

 

sada na kreslení - výtvarný kufřík

 

Milují vaše děti kreslení? Chcete jim dopřát jedinečnou sadu pro jejich kreativní tvoření? Poznejte tento jedinečný kufřík na kreslení, se kterým budou díla vašich malých umělců dokonalá.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: