Terapeutický korektor pro správné držení těla - rovnač zad

Kód: DS42230884
Akce Tip
669 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Trápí Vás bolesti zad, krční páteře, kyčlí, máte sedavé zaměstnání nebo špatné držení těla? Přinášíme řešení - ortopedický korektor pro správné držení těla, který je určen pro korekci páteře a odstranění špatného držení těla.

Korektor zad opravuje chyby držení těla, vychýlené a vyčnívající ramena, hrbení, posiluje svaly a rozvíjí zvyk správného držení těla. Funguje skvěle při zmírňování bolesti. Při pravidelném používání může dojít k výraznému a dlouhodobému zlepšení.

Díky speciálnímu designu dochází k řízenému napravování zad a odstranění bolesti. Bandáž na záda je univerzální, vhodná pro muže, ženy i děti.

Terapeutický pás na rovnání zad je vhodný pro dlouhodobé a pravidelné používání. Využijete ho doma, v práci, ve škole a všude tam, kde ho potřebujete. Je doporučován chiropraktiky, terapeuty i lékaři jako terapeutická pomůcka pro zlepšení zdraví vašich zad.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde najdete: speciální balíček pro zdravé sezení, který obsahuje zdravotní podsedák a ergonomickou bederní opěrku, ke kterému získáte dopravu zdarma.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOREKTOR PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA JE URČEN PRÁVĚ PRO VÁS POKUD MÁTE:

 • Špatné držení těla
 • Zlomeninu klíční kosti (zlomeninová kost)
 • Bolest spojenú se skoliózou a ischiasem
 • Hrudní kyfózu
 • Lordózu
 • Ramenní nestabilitu
 • Kyphoskoliózu
 • Bolest klíční kosti
 • Osteoporotickú bolest

 

 korektor-ortopedicky-na-zada

 

JAK FUNGUJE PÁS NA ROVNÁNÍ ZAD

Správné držení těla ovlivňují celkové zdraví našeho těla.

Díky pravidelnému nošení korektor pomáhá narovnávat vaše záda a osvojíte si správné držení těla. Při tom zapojujete svaly zad správným způsobem, zpevňujete jádro těla čímž dochází k přirozené korekci. Zároveň dochází k odstranění bolesti zad.

Po určitém čase se mi při narovnávání zad rozvíjí svalová paměť, což znamená, že budete mít záda rovný i bez korektoru držení těla.

 • Zmírňuje bolesti zad a krku
 • Posiluje svaly
 • Snižuje ztuhlost
 • Odstraňuje skoliózu a špatné držení těla
 • Řazení obratlů do přirozené polohy

 

PRO ZDRAVÉ SEZENÍ

Sedíte celý den před počítačem s bolestí v zádech? Špatné držení těla při sezení může způsobit výrony, spondylózu, lordózu, svalové křeče a dokonce vést k poškození nervů. Korektor polohy těla trénuje svaly a páteř, aby se vrátil k jejich přirozenému vyrovnání, účinně odstraňuje bolesti v rameni, zádech, krku a minimalizuje potenciální ohrožení zdraví.

*Variantu produktu posíláme na základě naší skladové dostupnosti.


 

NÁŠ TIP

Pro efektivní terapii a maximální využití našeho korektoru při bolestech v zádech jsme pro vás zároveň připravili speciální balíček pro zdravé sezení, který zajistí potřebný komfort a uvolnění na vaše záda. Balíček je sestaven ze zdravotního gelového podsedáku a ergonomické bederní opěrky. A teď navíc tento balíček nabízíme s DOPRAVOU ZDARMA.


 

NA ZMÍRNĚNÍ BOLESTI ZAD

80% lidí zažije bolest zad a krční páteře způsobené špatným držením těla. Špatný spánek, nálada, energie a potíže se soustředěním jsou jen některé ze způsobů, jak nás špatné držení těla ovlivňuje. Právě tento korektor je pomůckou která je primárně určena na zlepšení držení těla, zpevnění svalů a odstranění bolesti.

 

 korektor rovnac chrbta

 

ÚČINNÁ TERAPIE A PREVENCE

Korektor je vhodný na dlouhodobé používání jako efektivní terapie bolesti zad no je možné jej používat i preventivně. Korektor používejte během dne. Pro efektivní léčbu doporučujeme i speciální podsedák na sezení nebo ortopedický polštář.

 

 korektor-ortopedicky

 

UNIVERZÁLNÍ VELIKOST

Díky nastavitelným popruhem je ortéza vhodná pro muže, ženy, děti i dorostenců. Díky speciálním materiálem nezpůsobuje podráždění pokožky nebo pocení. Noste ho v kanceláři, doma nebo na procházce.

 

JAK NOSIT KOREKTOR

Doporučuje se, aby jste pás na záda začaly nosit v kratším časovém období, nejdříve 30 - 40 minut denně. Později postupně prodlužujte čas nošení o 10 minut. Můžete ho nosit i s přestávkami i vícekrát denně.

Tento postup se doporučuje na budování svalů zad a svalové paměti. Při okamžitém dlouhém nošení může být jeho nošení náročné, což vás může odradit od dalšího používání.

 

POHODLNÉ A NASTAVITELNÉ

Díky prvotřídnímu pórovitému ventilačnímu materiálu, lehkému, měkkému, prodyšnému a omyvatelnému nedochází k nadměrnému pocení, při nošení netlačí a nepřekáží. Můžete jej nosit při práci, doma nebo na setkání, nikdo si to nevšimne.

 

 rovnac-chrbta-korektor

 

KVALITNÍ MATERIÁLY A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Korektor je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, které zaručují funkčnost a dlouhou životnost produktu. Speciální popruhy neztrácejí účinnost ani po opakovaném a namáhavém používání.


 

NÁŠ TIP

ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ

 

ortopedický polštář

 

Bolí vás nohy také v noci? Vyzkoušejte speciální ortopedický polštář.

 

 

 

MASÁŽNÍ MAGNETICKÉ VLOŽKY

masážní magnetické vložky

 

Při bolesti nohou a otocích vám mohou pomoci i tyto speciální masážní magnetické vložky.

 

 

BALANČNÍ PODLOŽKA

terapeutická balanční podložka

 

V případě že máte sedavé zaměstnání je pro vás určen zdravotní podsedák nebo balanční podložka pro zdravé sezení.

 

 

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTI

detoxikační náplasti

 

Při otocích nohou může pomoci také detoxikace pomocí těchto detoxikačních náplastí.

 

MULTIFUNKČNÍ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ

multifunkční masážní přístroj

Na bolest kloubů doporučujeme multifunkční masážní přístroj.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: