Šicí a vyšívací stroje

PRAKTICKÉ STROJE

Vítejte v našem online obchodu, kde nabízíme širokou škálu šicích a vyšívacích strojů, které vyhovují všem vašim potřebám. Ať už jste začátečník, který právě začíná, nebo zkušená šička, která hledá pokročilejší stroj, máme pro vás všechno.

Náš výběr šicích strojů zahrnuje mechanické i počítačové modely od ověřených značek. Tyto stroje jsou navrženy tak, aby bylo šití jednoduché, s funkcemi, jako je automatické navlékání jehly, nastavitelná délka a šířka stehu a snadné ovládání.


 

Nejprodávanější

prenosny mini sici stroj
Kvalitní mini šicí stroj - přenosný
Skladem (>10 ks)
DS99910251
 
779 Kč
1 položek celkem
prenosny mini sici stroj
779 Kč

  Poznejte tento kvalitní šicí stroj malých rozměrů s kterým bude oprava vašich věcí hračkou. Nezáleží na tom zda potřebujete obšít závěs, přišít záplatu, kalhoty, zašít díru,...

DS99910251

Máte-li zájem o vyšívání, nabízíme také celou řadu vyšívacích strojů, které vám umožní vytvářet složité vzory na různých látkách. Díky funkcím, jako jsou vestavěné vzory, připojení USB a automatické odstřihnutí nitě, je vyšívání na těchto strojích jednodušší a dostupnější než kdykoli předtím.

Kromě našich strojů nabízíme také různé příslušenství a spotřební materiál, který vám pomůže vytěžit z vašich projektů šití a vyšívání maximum. Máme vše, co potřebujete, abyste svou kreativitu posunuli na vyšší úroveň – od jehel a nití až po stabilizátory a rámečky.