GPS přijímače

SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ

Přijímače GPS jsou nezbytným zařízením pro každého, kdo miluje outdoorové aktivity, ale jsou nezbytné i pro podniky a jednotlivce, kteří potřebují sledovat svůj majetek nebo monitorovat, kde se nacházejí jejich blízcí. Ať už jste turista, myslivec nebo manažer logistiky, přijímače GPS vám pomohou udržet si přehled a sledovat lidi nebo předměty, na kterých vám záleží.

V našem e-shopu nabízíme široký sortiment přijímačů GPS, sledovacích zařízení, lokátorů GPS s funkcí odposlechu a dalšího příslušenství GPS, které vyhoví všem vašim potřebám. Naše přijímače GPS jsou vysoce kvalitní a pocházejí od známých značek, které se vyznačují spolehlivostí a přesností.


 

Nejprodávanější

2 položek celkem
zařízení GPS
1 079 Kč

Poznejte tento jedinečný GPS lokátor pro přesné určení polohy aut, věcí, zvířat, ke zvýšení a zabezpečení ochrany majetku. GPS lokátor kromě udání pohybu a polohy dokáže...

DS80802032
gps lokator
799 Kč

  Poznejte tento jedinečný GPS lokátor pro přesné určení polohy aut, věcí, zvířat, ke zvýšení a zabezpečení ochrany majetku. GPS lokátor kromě udání pohybu a polohy dokáže...

DS90139203

Jedním z našich nejoblíbenějších produktů je naše sledovací zařízení GPS. Naše sledovací zařízení jsou navržena tak, aby se dala snadno používat, a poskytují sledování vašeho majetku nebo blízkých osob v reálném čase. Ať už potřebujete sledovat flotilu vozidel nebo mít přehled o členovi rodiny, naše zařízení pro sledování GPS vám s tím pomohou rychle a jednoduše.

Naše lokátory GPS s funkcí odposlechu jsou také oblíbenou volbou mezi našimi zákazníky. Tato zařízení umožňují odposlouchávat rozhovory, které se odehrávají v okolí lokátoru, a poskytují vám cenné informace, které vám mohou pomoci při přijímání důležitých rozhodnutí.