Zázračná houba - Metal profi - Balení 10 ks

Kód: DS99964686
Akce Tip
729 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 10 ks  houbiček metal profi za výhodnou cenu.

Nano houba metel profi je novou generací pomůcek při úklidu.


Je speciálně určena na zažranou špínu z kovových předmětů, hlavně na zažranou špínu, připáleniny a mastnotu. Právě proto s lehkostí vyčistíte všechny připálené hrnce, sporák, nerezová umyvadla a jiné.


Zázračná houbička metal profi je produktem posledního vývoje nanotechnologie. Díky unikátnímu materiálu a nejkvalitnější technologii výroby je tato prémiová houba účinným čističem bez rizika poškození čištěného předmětu.


Nezáleží na tom zda potřebujete vyčistit připálené hrnce, pánve, gril, usazeniny od vodního kamene, mastné fleky, kov, zaschlý tuk. Tato houbička si s tím hravě poradí.


Čištění s touto houbou je šetrné k životnímu prostředí, vašemu zdraví a zdraví vaší rodiny. Poznejte jednoduché a účinné čištění bez chemických čistících přípravků, abrazivních chemikálií a bez nebezpečí poškrábání a poškození čištěného povrchu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ HOUBA METAL PROFI

Nikdo nemá rád čištění. Jedovaté chemické výpary, nekonečné drhnutí, bolest zad. Nyní existuje lepší způsob. Přinášíme vám jedinečné magické houbičky pro to nejúčinnější, nejrychlejší a nejpohodlnější čištění. Tato houba je zvláště vhodná pro využití v kuchyni, koupelně ale najde si uplatnění i v celé domácnosti. Možnosti jsou nekonečné. A výsledky jsou neuvěřitelné.

 

 unikatni-magicka-dratenka

 

MAXIMÁLNÍ ČISTICÍ SÍLA

Tyto speciální magické houbičky jsou navrženy tak, aby byly extra silné v čištění nejodolnějších nečistot. S melaminovou pěnou prvotřídní kvality a neuvěřitelnou hustotou, houbičky na čištění snadno vyčistí i tu nejsilněji ulpívající špínu účinně, rychle a pohodlně. Po navlhčení pronikají vlákna magické houbičky do pórů tvrdých povrchů, kde rozpouštějí a odstraňují nečistoty. Netrapte se s čištěním celé hodiny. Vyzkoušejte tyto jedinečné magické houbičky.

 

KDE VŠUDE HOUBIČKY VYUŽIJETE

Díky speciálnímu materiálu nové generace melaminu, dokážete bez chemie a dalších čisticích a pomocných prostředků odstranit odolné nečistoty. Je vhodná na kachličky, dlaždice, podlahu, sklo, kov, parkety, stoly židle, zahradní nábytek, dehtové skvrny, ráfky na obvodu kol, fleky od tonerů či razítek, interiérů aut, kůži, obuv, šmouhy od podrážek bot, znečištění od fixů, rtenek, počmárané stěny od dětí, fleky na sporácích, zaschlý tuk, okenní tabule, zbytky žvýkaček, vodní kámen z vodovodních baterií, ale i počasím způsobené usazeniny na zahradním nábytku a pod.

 

metal-profi---unikatni-houba 

 

PRO ČIŠTĚNÍ BEZ CHEMIKÁLIÍ

Odložte ty zapáchající čistící prostředky, které škodí vám i vaším blízkým. Řekněte ne abrazivním, leptavým chemikáliím. Poznejte pohodlnou a efektivní alternativu čištění. Jednoduše navlhčete vodou, a zlehka vydrhněte houbou. Je to tak snadné. K čištění nepotřebujete žádné chemikálie ani čisticí prostředky.

 

KVALITA OVĚŘENÁ ZÁKAZNÍKY

Tyto speciální nano houbičky byly určeny zejména pro velké úklidové firmy a profesionální využití. Právě pro jejich osvědčenou účinnost jsou vyráběny a distribuovány i pro běžné domácí použití, kde se těší nesmírné popularitě.

 

ŠETŘÍ ČAS A PENÍZE

Tyto jedinečné houbičky byly navrženy s jedinečnou texturou melaminu. Proto vydrží déle než jiné melaminové houbičky. V kombinaci s tímto výhodným balením vám budou sloužit celé měsíce. Houby z melaminové pěny jsou inteligentním novým způsobem čištění vašeho domova - zevnitř i zvenku.

 

unikatni-houba 

 

JAK SE MAGICKÉ HOUBY POUŽÍVAJÍ

Navlhčete je a vymačkejte přebytečnou vodu. Vodu vytlačujte stlačením mezi dlaněmi. Potom skvrnu zlehka vydrhněte. Jakmile skvrna zmizí, přestaňte ji čistit. Houba má účinek podobný účinku gumy na tužce, ale místo touhy vygumuje nečistoty.

* Barva -černá, červená expedujeme dle skladové dostupnosti

Ilustrační video:


 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: