Profesionální fólie - sáčky do vakuovačky

Kód: DS37992187
459 Kč
Skladem (>10 ks)
Varianta

 

Vyzkoušejte tuto kvalitní fólii do vakuovačky a užívejte si výhod vakuového balení potravin i nadále v úžasné kvalitě. Potraviny si uchovají čerstvost, svoji chuť i vůni.

Využitím praktických sáčků do vakuovačky zvládnete také marinování masa jako profesionál.

Z této fólie si jednoduše, pohodlně a rychle vytvoříte sáčky do vakuovačky o rozměrech, jaké zrovna potřebujete. Díky své vysoké kvalitě materiálu se dokáže přizpůsobit jakémukoli balenému jídlu.

Povrch fólie do vakuovačky je z jedné strany vroubkovaný, což zajistí perfektní těsnění. Z druhé strany je hladký, transparentní, takže pohodlně uvidíte vakuované potraviny.

Využití těchto sáčků do vakuovačky je vhodné i v obchodním průmyslu. Vaši zákazníci ocení kvalitní balení potravin.

Vakuově balené potraviny jednoduše uskladníte v chladničce i v mrazničce.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 2-balení sáčků do vakuovačky za zvýhodněnou cenu nebo 5-balení sáčků ke kterému získáte DOPRAVU ZDARMA.

Zde najdete naši profesionální vakuovačku na potraviny, do které jsou vhodné naše kvalitní šáčky nebo výkonnou svářečku na fólie, která je skvělá pro rychlé svaření folie nebo sáčku.

Objevte tajemství vakuového vaření s profesionálním sous-vide vařičem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRAKTICKÉ FÓLIE – SÁČKY DO VAKUOVAČKY

I vy se neumíte obejít bez praktické vakuovačky potravin? Nabízíme vám tuto jedinečnou folii do vakuovačky, díky které budete moci i nadále uskladňovat vaše potraviny tímto skvělým způsobem.

Vaše pokrmy neztratí chuť, nenasáknou jinými vůněmi a můžete je pohodlně uskladnit v chladničce i mrazničce.

Pokud jste ještě tento způsob balení potravin neznali, vyzkoušejte jej. Zajisté oceníte kvalitní náhradní fólie do vakuovačky i praktickou, vynikající vakuovačku na potraviny, kterou naleznete zde: Profesionální vakuovačka na potraviny

 

 jedinecne-sacky-do-vakuovacky

 

UCHOVÁVÁ VŮNĚ I CHUŤ

Vynikající moletovaná fólie na sáčky do vakuovačky má speciální hluboký vzor, ​​díky kterému je odsávání vzduchu mnohem rychlejší než u obyčejné fólie. Získáte odolné a těsné těsnění a tím dokonalou ochranu vašich potravinNejkvalitnější materiály, ze kterých je fólie do vakuovačky vyrobena, umožňují úplné uchovávání vůní.

 

MARINUJTE POHODLNĚ

Perfektní pytlíky do vakuovačky jsou ideálním pomocníkem i při marinování masa. V uzavřených plastových sáčcích můžete marinované maso otáčet na obě strany několikrát během marinování. Marinované porce masa můžete jednoduše uložit v mrazáku a budete je mít připravené například ke grilování.

 

ŠETŘÍ MÍSTO V CHLADNIČCE I MRAZNIČCE

Tato jedinečná fólie – sáčky do vakuovačky přesně přilne k potravině, díky čemuž šetří místo v chladničce či mrazničce. Je ideální před jakýmikoli oslavami a svátky.

 sacky-do-vakuovacky

VE FORMĚ ROLKY – ŠETŘÍTE FÓLII

Praktická fólie do vakuovačky je dostupná ve formě role. Tento typ embosované fólie umožňuje přizpůsobit obal jídlu různých velikostí. Tím ušetříte spotřebu fólie. Použijete jednoduše jen takovou délku fólie, jaká bude potřebná.

Navíc drážkovaná struktura folie s mikrokanálky poskytuje mimořádně vysokou flexibilitu a odolnost vůči mechanickému poškození. Sáčky do vakuovačky se neroztrhnou a vy tak opět šetříte.

 

KVALITNÍ EMBOSOVANÁ FÓLIE

Embosování je proces povrchové úpravy fólie, při kterém dochází k vytváření reliéfního povrchu fólií. Zajišťuje fóliím vysokou kvalitu a transparentnost. Na jedné straně má hluboce razící vzor a na druhé straně je naprosto hladký.

 

VHODNÝ I V OBCHODNÍM PRŮMYSLU

Díky vynikajícím vlastnostem je vhodné používat tuto fólii do vakuovačky i v obchodním průmyslu. Váš zákazník může přes průsvitný hladký obal jednoduše posoudit kvalitu a čerstvost vámi nabízeného produktu. Vy i vaši zákazníci budete spokojeni.

 

 jedinecne-sacky-do-vakuovacky_2

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • barva: transparentní: ano
  • kontakt s potravinami: ano
  • vroubkovaný: jednostranně
  • materiál: fólie
  • rozměry: (šířka / výška): 28 x 600 cm, 20 x 600 cm
  • hmotnost: 0,316 kg

 

NÁŠ TIP

ÚŽASNÁ VAKUOVAČKA NA POTRAVINY

vakuovačka na potraviny

 

Vyzkoušejte jedinečnou vakuovačku na potraviny a vaše potraviny zůstanou čerstvé mnohem déle. Pohodlně uskladníte syrové i vařené jídlo, maso, zeleninu, ryby, dokonce i mléčné výrobky.

 

 

UNIKÁTNÍ SVÁŘEČKA FÓLIÍ

svářečka fólií

Poznejte tuto výkonnou svářečku fólií, se kterou během chvíle dokonale uzavřete různé folie a sáčky. Díky vysokému výkonu až 650 W poskytuje mimořádně pevný svar.

 

 

UNIVERZÁLNÍ ŘEZAČKA POTRAVINOVÉ FÓLIE

 

řezačka potravinové fólie

 

Vyzkoušejte univerzální, praktickou a vysoce kvalitní řezačku potravinové fólie, pečicího papíru či alobalu. Vše bez zbytečného plýtvání!

 

 

PRAKTICKÁ VAKUOVAČKA NA POTRAVINY

 

výkonná vakuovačka na potraviny

 

Vyzkoušejte jedinečnou vakuovačku na potraviny a vaše potraviny zůstanou čerstvé mnohem déle.

 

 

ELEKTRICKÝ OHŘÍVACÍ BOX NA JÍDLO

 

elektrický ohřívací box na jídlo

 

Poznejte tento unikátní elektrický box, se kterým si můžete dopřát teplé jídlo kdekoliv. Díky výkonnému ohřívacímu systému dokáže účinně ohřát jakékoli jídlo během pár chvil.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: