Jedinečný zvlhčovač vzduchu - Aromadifuzér

Kód: DS67581911
719 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Unikátní zvlhčovač vzduchu - aroma difuzér je určen pro kvalitní zvlhčení vzduchu, pro navození příjemného klimatu, aromaterapii a pro celkovou kvalitu vzduchu. Díky speciální technologii toto malé ale výkonné zařízení navodí dokonalou pohodu.

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje, zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky.

Tento aroma difuzér se hodí do jakýchkoliv pokojů, kanceláří, chodeb a jiných prostor. Můžete ho použít všude, kde je to potřeba. Díky kompaktním rozměrům a stylovému designu je z tohoto zvlhčovače zajímavý a stylový doplněk do domácnosti.

 • Vytváří ideální vlhkost u vás doma
 • Pomáhá v prevenci proti suchému vzduchu a respiračním obtížím
 • Zlepšuje fyzickou a psychickou pohodu
 • Vytváří příjemné klima a čistí vzduch

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

JEDINEČNÝ AROMA DIFUZÉR

Spolehlivý, kvalitní a stylový difuzér je vhodný do každé domácnosti na zvlhčení vzduchu a pro aromaterapii. Po přidání pár kapek esenciálního oleje ho difuzér působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje, zvlhčuje a čistí vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů. Oleje si zachovávají původní vůni i léčivé účinky.

 

 unikatni-aromadifuzer

 

BLAHODÁRNA AROMATERAPIE

Výkonný přístroj promění vodu na jemnou vodní páru. Přidáním pár kapek aromatického oleje si dopřejete nejkvalitnější aromaterapii. Přidáním konkrétního esenciálního oleje můžete sobě nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi.

Pár kapek kvalitního oleje a můžete ulevit rýmě, kašli, bolestem hlavy nebo špatnému usínání. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám prostě zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

 

VHODNÝ DO JAKÝCHKOLIV MÍSTNOSTÍ

Tento jedinečný aroma difuzér je vhodný do obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salonů, wellness center a pod. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu, či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta nebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí. Pro maximální efekt doporučujeme používat vždy kvalitní oleje.

 

RYCHLÝ A DLOUHODOBÝ ÚČINEK

Díky speciálnímu designu difuzér rychle a efektivně zvlhčí jakoukoliv místnost a přispívá ke zdravému klimatu v domácnosti. Zvlhčovač můžete nechat v místnosti dlouhodobě.

 

 elektricky-zvlhcovac-vzduchu

 

PROČ ZVLHČOVAČ VZDUCHU?

Nadměrná suchost zvyšuje vznik negativních důsledků na vaše zdraví a majetek. Při dlouhodobém suchém vzduchu zejména v zimních měsících může docházet k respiračním obtížím, vyššímu výskytu alergií a celkové psychické a fyzické nepohodě. Tento zvlhčovač vám pomůže navodit ideální klima ve vaší domácnosti.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A STYLOVÝ DESIGN

Při výrobě byly použity nejkvalitnější materiály s důrazem na dlouhou výdrž produktu a opakovatelné používání. Proto Vám výrobek bude sloužit po množství použití. Navíc design výrobku je nadčasový a stylový, proto se hodí i jako vkusný doplněk do každé domácnosti.

 

JAK SE ZVLHČOVAČ POUŽÍVÁ

Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalijete vodu, nejlépe destilovanou. Můžete přidat pár kapek kvalitního esenciálního oleje. Difuzér zapojte do sítě. Tlačítkem zapněte. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Elegantní interiérový doplněk.

 

 aromadifuzer--zvlhcovac-vzduchu

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE 

 • Hluk: <36 dB
 • Produkce mlhy (galon / den): 30 ml / H
 • Typ napájení: USB
 • Ovládání vlhkosti: Dotykový typ
 • Funkce: Aromaterapie
 • Ochrana proti vypnutí při nedostatku vody: Ano
 • Typ: Ultrazvukový zvlhčovač
 • Napětí (V): 5V
 • Kapacita: 130ml

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: