Jedinečné hodinky proti chrápání

Kód: DS85318458
729 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Budíte se unavený, vyčerpaný a nevyspalý? Pravděpodobně je na vině chrápání, které omezuje i vašeho partnera.
Vyspěte se bez chrápání jednoduše a účinně. Přinášíme Vám revoluční řešení - hodinky proti chrápání.

Hodinky proti chrápání mají citlivé senzory které monitorují zvukové vibrace způsobené chrápáním. Jakmile je chrápání detekováno, zařízení aktivuje nervovou stimulaci která odstraňuje chrápání. 

Vyspíte se v klidu a bez chrápání. To jistě ocení i Váš partner.


 

Vyzkoušejte také klips proti chrápání

Účinná pomoc je také maska proti chrápání.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ VZNIKÁ CHRÁPÁNÍ?

Nejčastější příčinou chrápání je uvolněné svalstvo v krku během spánku. Znamená to, že krční otvor se zúží, následkem toho vzniká špatný průchod vzduchu.

Tím, že člověk potřebuje stejnoměrné množství vzduchu v plicích, rychlost přívodu vzduchu se zvyšuje. Tlak v krku se zvýší, čep i měkké patro začne vibrovat. Zvuk, který vzniká při těchto vibracích se nazývá chrápání.

Impuls nervové soustavě Snore Stopper vyšle několik lehkých impulzů, které stimulují nervovou soustavu chrápajícího. Přerušení chrápání. Nervová stimulace zvýší napětí v oblasti dýchacího ústrojí. Tím se chrápání při plném spánku přeruší. Celý proces probíhá podvědomě. Samotný spánek nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu, protože chrápání je pro lidský organismus vysilující.

 

JAK FUNGUJÍ HODINKY PROTI CHRÁPÁNÍ?


1. Monitorování vibrací:
Senzory v přístroji monitorují zvukové vibrace způsobené chrápáním. Jakmile je chrápání detekováno, zařízení aktivuje nervovou stimulaci.

2. Impulz nervové soustavě:
Snore Stopper vyšle několik lehkých impulsů, které stimulují nervovou soustavu chrápajícího.

3. Přerušení chrápání:
Nervová stimulace zvýší napětí v oblasti dýchacího ústrojí. Tím se chrápání při plném spánku přeruší. Celý proces probíhá podvědomě. Samotný spánek nenarušuje, naopak zvyšuje jeho kvalitu, protože chrápání je pro lidský organismus vysilující.

 stop-chrapaniu-hodinky

NÁVOD K POUŽITÍ:

  • Do přístroje vložte baterii typu AAA.
  • Vyjměte z obalu gelové články (součástí balení) a nalepte na černé elektrody (ze spodní strany přístroje). Jsou určeny pro lepší vodivost impulsů. (Po jejich opotřebení lze použít vodivý gel).
  • Přístroj zapněte otočením kolečka pro nastavení intenzity o několik stupňů. Při otočení kolečka uslyšíte krátké lupnutí, které upozorňuje na zapnutí přístroje. Nastavte intenzitu na stupeň číslo 1. LED kontrolka se rozsvítí ZELENĚ (zelená upozorňuje na zapnutí přístroje mimo správnou oblast použití).
  • Upevněte přístroj na Vaše zápěstí, do pohodlné pozice, pásek příliš neutahujte. Ujistěte se, že LED dioda začne blikat ČERVENĚ! To je znamení, že pozice přístroje je správná a je zajištěna správná vodivost impulsů.
  • Třikrát po sobě zmáčkněte tlačítko TEST. Přístroj provede cca 5ti vteřinový zkušební impuls. Nastavte intenzitu na Vámi zvolený stupeň. Pakliže LED dioda bliká ČERVENĚ, můžete jít nerušeně spát. V případě, že dioda bliká v rychlém intervalu ČERVENĚ, baterie je slabá a bude třeba ji brzy vyměnit.
  • UPOZORNĚNÍ! Hodinky RelCare Snore Stopper nejsou vhodné pro osoby s kardiostimulátorem!


1 kus přístroj Snore Stopper CE5000

2 ks gelový vodivý článek


 

 

NÁŠ TIP 

KLIPSA PROTI CHRÁPÁNÍ 

 

klipsa proti chrápání

 

Díky této klipse se značně zlepší dýchání nosem a chrápání začne ustupovat. Dopřejte sobě i ostatním příjemné spaní s tímto šikovným dárkem.

 

 

UNIKÁTNÍ MASKA NA OČI NA SPANÍ

 

maska na oči na spaní

 

Maska na spaní výborně chrání oči před světlem. Díky masce na oči mnohem rychleji usnete a budete mít kvalitnější a zdravější spánek.

 

 

BLUETOOTH MASKA NA SPANÍ SE ZABUDOVANÝMI SLUCHÁTKY

 

bluetooth maska na spaní se zabudovanými sluchátky

 

Máte problém usnout, vyrušuje Vás světlo z pouliční lampy, potřebujete spát přes den? Přinášíme skvělé řešení - maska na očí na spaní se zabudovanými sluchátky.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: