DVOJBALENÍ - Originální elektrická solná lampa

Kód: DA10840591
1 199 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tuto skvělou solnou lampu pro zlepšení kvality vašeho prostředí a fyzického pohodlí. Solné lampy jsou známé svými blahodárnými účinky na lidský organismus.

Protože dokáží navodit příjemnou odpočinkovou atmosféru, mohou pomoci při nespavosti na odbourávání stresu a nervozity. Pozitivně působí na dýchací cesty, oběhový systém a celkovou imunitu organismu. Je vhodná i při nachlazení, alergiích, kožních problémech, na zlepšení imunity a jiných problémech.

Vychutnejte si jedinečnou relaxační terapii a udělejte něco pro vaše zdraví. Tato 100% přírodní metoda je šetrným a zároveň účinným způsobem jak můžete mít zdravější a čistší vzduch, který pozitivně přispívá k očistě organismu, zmírnění a zároveň předcházení různých onemocnění.


 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ ELEKTRICKÁ SOLNÁ LAMPA

Solné lampy jsou oblíbené pro svůj jedinečný design a skvělé terapeutické vlastnosti. Zabudovaná žárovka ohřívá minerál a aktivuje hydrataci, čímž zlepšuje a urychluje proces čištění vzduchu. Minerál, který zároveň slouží jako stínítko, dělá světlo měkčím a mírnějším, díky čemuž lze hledět přímo do jeho zdroje, a přitom si nepoškodit zrak.

 

 elektricka-solna-lampa

 

TUTO SOLNÚ LAMPU VYUŽIJETE PŘI

 • respirační onemocnění a astma,
 • nachlazení či chřipka,
 • kožní onemocnění jako atypický ekzém a psoriáza,
 • zlepšení imunity,
 • uvolnění svalů,
 • podpora nervového a oběhového systému,
 • při depresích, na zmírnění stresu a napětí
 • zmírňuje průběh klimakteria.

 

SOLNÉ LAMPY JSOU POUŽÍVANÉ PO STALETÍ

Už stovky let lidé vysekávají velké kusy solných krystalů z nichž vyrábějí solné lampy. Používají se dodnes nejen kvůli své estetice ale i kvůli svým zdravotním účinkem. Poznejte sílu solných lam s touto kvalitní a cenově výhodnou lampou.

 

JAK SOLNÁ LAMPA FUNGUJE?

Z velkých krystalů soli se po zahřátí uvolňují záporně nabité ionty které pomáhají čistit vzduch, osvěžovat ho, dezinfikovat a zároveň dokáží obalit částečky alergenů a prachu. Tým klesne k zemi a vy ho už nedýcháte. Zároveň se do vzduchu uvolňují další prospěšné látky. Naopak, například televize, počítač a jiná elektronika vyzařuje do ovzduší kladné ionty, které jsou zdraví škodlivé. S touto solnou lampou můžete eliminovat záporné ionty a vytvořit si zdravější prostředí.

 

 jedinecna-solna-lampa

 

JAK SE POUŽÍVÁ SOLNÁ LAMPA?

Zapněte solnou lampu do sítě. Pokud se solná lampa zahřeje, začne působit. Používejte podle potřeby nebo několikrát týdně. Čistěte ji navlhčeným hadříkem a nechte dobře vyschnout. Nemyjte pod vodou, sůl by se mohla rozpustit. Solná lampa může fungovat nepřetržitě, protože proces ionizace probíhá pozvolna.

 

PRO ZDRAVĚJŠÍ OVZDUŠÍ

Když se v domácnostech začaly objevovat televizory, počítače, mikrovlnné trouby a další elektrospotřebiče začali se v domácnostech výrazně koncentrovat kladné ionty které škodí našemu zdraví. Navíc znečištěnější ovzduší je výrazně horší, než tomu bylo před desítkami let. Zdraví nepomáhá ani vysoká koncentrace alergenů v ovzduší. Dejte stop elektrickému smogu a znečištěnému ovzduší s touto jedinečnou solnou lampou. Poznejte přírodní a ekologické řešení.

 

EKOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Příroda nám nabízí ekologické a přírodní řešení pro čištění vzduchu. Je jí sůl. Sůl má množství jedinečných vlastností, které Vám mohou pomoci s lepší kvalitou dýchaného vzduchu.

 solna-lampa-elektricka

KDE SOLNÉ LAMPY UMÍSTIT?

Solnou lampu můžete mít umístěnou kdekoli v domácnosti. No kamenná sůl je citlivá na vlhko. Nesmí být v blízkosti zdroje vlhkosti, například při fontánce či akváriu. Pokud navzdory všem opatřením lampa navlhne, před použitím ji nechejte přirozeně vyschnout.

 

AJ JAK JEDINEČNÝ DESIGNOVÝ DOPLNĚK

Tyto solné lampy vypadají úchvatně. Hodí se jako jedinečný designový doplněk do každé místnosti. Jsou vhodné i do kanceláří, dětských pokojů a ložnic. Kromě terapeutických vlastností potěší svou estetičností a neotřelostí.

 

JEDINEČNÉ A ORIGINÁLNÍ

Solné lampy jsou bloky krystalů soli, které vznikaly už před miliony let. Těží se hluboko pod zemí a jejich opracování probíhá ve většině případů ručně. Každá solná lampa je originální. Každý krystal má totiž jiný a originální tvar, vnitřní strukturu, jakož i barevný odstín.

 

 unikatni-solna-lampa

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • vstup: 220V
 • barva: oranžová
 • výkon: max 1,5 W
 • délka kabelu: 1,5 m
 • rozměry: 15/15 / 25cm
 • hmotnost: 3 - 5 kg

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: