Výkonný alarm s detektorem pohybu

Kód: DS45236513
679 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Kvalitní alarm s detektorem pohybu vám spolehlivě ohlásí jakýkoli pohyb nebo nechtěnou návštěvu ve vašem interiéru. Díky výkonnému širokoúhlému snímači dokáže hravě identifikovat pohyb a následně na něj upozorní signál sirény o síle 105 dB.

Alarm s detektorem pohybu je určen do domácností, obchodů, skladů, kanceláří, garáží a jiných interiérů.

Instalace je velmi jednoduchá, rychlá a hravě ji zvládne každý. Díky nejkvalitnějším materiálům, vysoké životnosti, maximální bezpečnosti, dokonalému provedení a jednoduchosti používání se jedná o prémiový produkt za výbornou cenu.

Díky modernímu designu zařízení hravě umístíte kdekoli v interiéru.

Poznejte kvalitní alarm s detektorem pohybu s maximálním výkonem as prodlouženou výdrží baterie.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ALARM S DETEKTOREM POHYBU

Alarm s detektorem pohybu je ideální pomůcka do domácností, garáží, obchodů, kanceláří, skladů a jiných prostor, které potřebujete ochránit před nechtěnými návštěvníky. Zařízení umístěné v blízkosti vchodu spolehlivě detekuje pohyb a nechtěného návštěvníka odplaší silnou zvukovou sirénou o síle až 105 dB.

 

 kvalitni-alarm-s-detektorem-pohybu

 

BEZDRÁTOVÁ, LEHKÁ A RYCHLÁ INSTALACE

Tento monitorovací systém se snadno používá a nainstalujete si jej pohodlně a jednoduše. Senzory lze namontovat na stěny, sloupky plotu nebo na jakýkoli jiný povrch. Díky napájení z baterií není zařízení závislé na elektřině.

 

SPOLEHLIVÁ FUNKČNOST

Když je aktivován alarm, rozsvítí se zelená LED a uživatel má 15 sekund na to, aby opustil zónu alarmu. Po uplynutí 5 vteřin od okamžiku detekce pohybu se ve vzdálenosti 10-15 m od snímače aktivuje signál sirény o síle 105 dB. Alarm lze vypnout také pomocí přiložených dálkových ovladačů.

 

KDE VŠUDE ALARM SE SNÍMAČEM POHYBU VYUŽIJETE

Alarm s detektorem pohybu je vhodný kdekoli do interiéru. Můžete jej využít v obchodech, domácnostech, kanceláře, garáže, servisní střediska, sklady, nákupní centra a kdekoli, kde potřebujete.

 

 alarm-s-detektorem-pohybu

 

SPOLEHLIVÝ SENZOR POHYBU

Vysoký pracovní dosah a úhel snímání zajistí, že snímač vás spolehlivě upozorní, jakmile někdo vstoupí do prostoru. Může si všimnout otevření dveří, vystrašit nežádoucí vetřelce nebo dokonce vědět, kdy vaše děti vstoupily do zakázaných prostor.

 

KVALITNÍ MATERIÁLY A MODERNÍ DESIGN

Při výrobě tohoto zařízení byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaná technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Díky modernímu designu se zařízení hodí do jakýchkoli prostor.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Velmi vysoká odolnost proti hluku a nízký počet falešných poplachů.
  • K použití doma, v garáži, na dvoře.
  • Přenosné zařízení s baterií, můžete si jej rychle vzít kamkoli chcete.
  • Má dva dálkové ovladače s 3 x Ag13 1,5V bateriemi pro zapnutí/vypnutí alarmu.
  • Velmi vysoká hlasitost zařízení, až 105dB!
  • Senzor zaznamená nejmenší pohyb v rozsahu 110 stupňů.
  • Je napájen čtyřmi 1,5V AA bateriemi.
  • Díky připevněnému držáku s pohyblivou hlavicí lze senzor zavěsit na stěnu v jakémkoli úhlu.
  • Senzor snímá pohyb v rozsahu 110 stupňů.
  • Dosah: přibližně 8 metrů.

 

NÁŠ TIP

 

VÝKONNÁ SOLÁRNÍ Wi-Fi KAMERA

 

venkovní Wi-Fi kamera - solární

 

Excelentní venkovní Wi-Fi kamera vám pomůže spolehlivě ochránit váš dům, firmu, sklad či garáž. Díky solárnímu napájení ji nainstalujete kdekoli. Propojení pomocí Wi-Fi vám umožní mít aktuální přehled v reálném čase. Díky pohybovému senzoru vás spolehlivě upozorní i na nechtěné návštěvníky přímo na váš telefon.

 

 

ORIGINÁLNÍ KAMERA V ŽÁROVCE

 

kamera v žárovce

 

Poznejte tuto spolehlivou kameru v žárovce a váš domov bude stále v bezpečíBěhem okamžiku získáte přehled o dění v monitorované místnosti, ať už ve vašem domě, bytě, nebo v kanceláři, skladu či ve vaší prodejně.

 

 

PRAKTICKÁ DVEŘNÍ ZARÁŽKA S ALARMEM

 

zarážka pod dveře s alarmem

 

Zažijte pocit maximálního bezpečí. Zarážka dveří s alarmem je ideálním způsobem, jak zabezpečit svůj majetek před nepovolanými osobami.

 

 

PRAKTICKÝ ALARM NA OKNO A DVEŘE

 

alarm na okna a dveře

 

Vyzkoušejte spolehlivý alarm na okna a dveře a v okamžiku si dokonale ochráníte váš domov. Je ideální dokonce i pro zabezpečení skříněk či zásuvek. Ihned vás upozorní při nechtěném otevření dveří, oken a skříněk hlasitým zvukem z alarmu.

 

 

VYNIKAJÍCÍ SET ALARM

 

set alarm

 

Seznamte se se spolehlivou poplašnou sadou, která se postará o zabezpečení vašich prostor doma nebo v kanceláři. Má moderní vzhled, estetické zpracování a malé rozměry.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: