Jedinečná vysoce kvalitní vysílačka 2 ks

Kód: DS48048911
1 489 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Objevte jedinečnou vysoce kvalitní vysílačku, která v sobě zahrnuje značnou kvalitu provedení a zároveň jednoduchost ovládání.

Vysílačka Baofeng má úžasný dosah, který je v závislosti na terénu až 8 km, dlouhý komunikační frekvenční rozsah 400 - 470 MHz a můžete ní využívat 16 kanálů pro svoji komunikaci v rozsahu PMR.

K vynikajícím vlastnostem vysílačky patří úžasná výdrž baterie, což je díky kvalitní Li-ion baterie o kapacitě 1200 mAh až více než 12 hodin. 

Tato jedinečná a zároveň praktická vysílačka je vyrobena z kvalitního ABS materiálu, o rozměrech 60 x 33 x 115 mm (bez antény) a disponuje užitečnými funkcemi jako CTCSS/DCS, LED světlo, alarm vybité baterie, úspora energie, hlasová výzva a programovatelnost na PC.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KVALITNÍ VYSÍLAČKA

Tato vysokovýkonná vysílačka, oblíbená mezi amatéry i profesionálními uživateli, je vyrobena z kvalitního ABS materiálu, který se vyznačuje vysokou odolností vůči nárazu, zdravotní nezávadností a má výborné elektroizolační vlastnosti. Vysílačky jsou kompatibilní s příslušenstvím Kenwood standart.

 

jedinecna-vysokokvalitni-vysilacka

 

VYSÍLAČKA PRO VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Neuvěřitelně pohodlná vysílačka o rozměrech 60 x 33 x 115 mm (bez antény) a hmotností 180 g je ideální pro využití v pracovním i soukromém prostředí. Její kvality oceníte při komunikaci na dálku v pracovním např. v security týmu. V soukromí se z vás rázem stanou radioamatéři – vyzkoušejte vysílačky během relaxace v přírodě, na turistice či cyklistice.

 

OUTDOOR AKTIVITA – KOMUNIKACE PŘES VYSÍLAČKY

Využijte atraktivnosti vysílačky a vložte ji při procházkách krajinou do rukou svých teenagerů. Jednoduše a efektivně docílíte, abyste více času trávili spolu se svými dětmi a ještě k tomu i na čerstvém vzduchu.

 

VHODNÝ DÁREK – VYSÍLAČKA

Netradiční dárek, kterým jistě potěšíte své blízké téměř každé věkové kategorie. Nikdy není pozdě zažít něco nového!

 

 vysilacka-jedinecna

 

PROGRAMOVATELNOST V CELÉM UHF PÁSMU A VÝBORNÝ DOSAH

Možnosti vysílaček nabízejí programovatelnost v celém UHF pásmu, frekvenční rozsah UHF 400 – 470 MHz a tedy mají kapacitu 16 kanálů v rozsahu PMR. Vyzkoušejte jejich dosah, který je v závislosti na terénu až 8 km. Vysílačky jsou kompatibilní s SMA anténou.

 

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Mezi hlavní výhody vysílaček Baofeng je jejich jednoduché ovládání. Stačí vysílačky zapnout na stejný kanál (výběr až 16 kanálů), stisknout tlačítko a můžete se svým partnerem komunikovat.

 

EXTRÉMNĚ DLOUHÁ DOBA POUŽÍVÁNÍ BEZ DOBÍJENÍ

Vysoce kvalitní Li-ion baterie s kapacitou 1200 mAh v kombinaci s úsporným režimem vysílačky zaručí extrémně dlouhou dobu používání bez dobíjení. Výdrž baterie je úžasných více než 12 hodin a na vybíjející se baterii vás funkce alarmu včas upozorní.

 

 kvalitni-vysilacky

 

OBSAH BALENÍ

 • 2 × radiostanice integrovaná anténa
 • 2 × 3,7 V 1200mAh Li-ion akumulátor
 • 2 × stolní nabíječka
 • 2 × klips na opasek

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Počet kanálů: 16 přednastavených kanálů v rozsahu PMR
 • Typ baterie: Li-ion baterie, 1500 mAh
 • Výdrž baterie: více než 12 hodin
 • Napětí: DC 3,7 V RF
 • Výstupní výkon: 5 W
 • Pracovní teplota: -30°C ~ 60°C
 • Frekvenční rozsah: 400-470 MHz

 

NÁŠ TIP

JEDINEČNÉ INTELIGENTNÍ DĚTSKÉ HODINKY S GPS

 

dětské inteligentní hodinky s GPS

 

Poznejte tyto jedinečné chytré hodinky s GPS lokátorem, které jsou navrženy pro zvýšení bezpečnosti vašich dětí. Hodinky disponují všemi potřebnými funkcemi včetně volání, SOS tlačítka, fotoaparátu a jiné.

 

 

PRAKTICKÝ GPS OBOJEK PRO PSA A KOČKY

 

GPS obojek pro psa a kočky

 

Poznejte spolehlivý GPS obojek pro psy a kočky a získáte dokonalý přehled o pohybu vašeho čtyřnohého miláčka.

 

 

VYNIKAJÍCÍ BLUETOOTH HLEDAČ KLÍČŮ

 

hledač klíčů bluetooth s lokalizací

 

Vyzkoušejte excelentní hledač klíčů bluetooth a vaše klíče naleznete během okamžiku. Navíc vám pomůže lokalizovat také váš mobil, či jiné předměty, jako batoh, kufr, kabelku a podobně.

 

 

VYNIKAJÍCÍ CHYTRÝ FITNESS NÁRAMEK

 

smart fitness náramek

 

Poznejte i vy populární smart fitness náramek, díky kterému si zlepšíte váš životní styl. Poskytne vám kontrolu vašeho zdravotního stavu a zároveň vám umožní využívat dokonalejších funkcí díky propojení na váš mobilní telefon.

 

 

SPOLEHLIVÝ A BEZPEČNÝ OSOBNÍ ALARM

 

osobní alarm

 

Mini kapesní osobní alarm je spolehlivá bezpečnostní pomůcka pro lidi, kteří potřebují okamžitou pomoc. Mějte ho v případě nouze hned u sebe, jelikož je ve formě klíčenky. Vydává hlasitý zvuk, což může přilákat pozornost i na dálku.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: