Jedinečné nabíjecí baterie s nabíječkou - 4x AA a 4 x AAA

Kód: DA88512902
829 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tuto jedinečnou sadu nabíjecích baterií a nabíječky v jednom. Tato skvělá sada obsahuje nabíječku baterií se kterou pohodlně nabijete 4x nabíjecí baterie AA a 4x nabíjecí baterie AAA. Baterie jsou součástí sady.


 

BALENÍ OBSAHUJE 1KS - NABÍJEČKA NA BATERIE  4KS - NABÍJATELNÉ BATERIE AAA  4KS - NABÍJETELNÉ BATERIE AA

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

KVALITNÍ NABÍJEČKA BATERIÍ

Hledáte spolehlivou, bezpečnou a výkonnou nabíječku baterií? Tato nabíječka baterií je nejjednodušší a nejbezpečnější způsob, jak udržet nabíjecí baterie AA a AAA ve špičkovém stavu. Můžete nabíjet 2 nebo 4 nabíjecí baterie současně. Nabíječka je určena k nabíjení Ni-Mh a Ni-Cd baterií.

 nabijecka

MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ

Tato nabíječka je multifunkční a využijete ji na různé druhy baterií. Pohodlně v ní nabijete skoro všechny nabíjecí baterie AA (tužkové), AAA (mikrotužkové) nebo 9V baterie. S jedním zařízením si vystačíte. Navíc nabíječka disponuje LED diodami, které informují o průběhu nabíjení baterie.


VÝKONNÉ NABÍJECÍ BATERIE AAA

Nebaví Vás kupovat baterie pořád dokola? Hledáte kvalitní nabíjecí baterie? Přinášíme Vám tyto prémiové nabíjecí baterky, které využijete kdekoli.

 

 nabijeci-baterie AAA

 

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Tyto baterie disponují funkcí rychlého dobíjení. V případě, že je potřebujete používat za 4-6 hodin je dobijete. Standardní doba nabíjení je 14 až 16 hodin.

 

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝKON BATERIE

Tyto baterie dosahují kapacity až 2700 mAh. Díky této kapacitě budou sloužit po dlouhou dobu. Jsou vhodné do všech standardních elektrozařízení. V případě potřeby je kdykoli dobijete bez rizika poškození.


VÝKONNÉ NABÍJECÍ BATERIE AA

Nebaví Vás kupovat baterie pořád dokola? Hledáte kvalitní nabíjecí baterie? Přinášíme Vám tyto prémiové nabíjecí baterky, které využijete kdekoli.

 

 nabijeci-baterie-AA

 

BEZ PAMĚŤOVÉHO EFEKTU

Díky speciální nejmodernější výrobě jsou tyto nabíjecí baterie bez paměťového efektu. Paměťový efekt je jav, kdy se baterie dobijete pouze na určitou kapacitu, jako by si pamatovali poslední hodnotu, na kterou se vybili. S těmito bateriemi vám to zaručeně nehrozí.

 

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝKON BATERIE

Tyto baterie dosahují kapacity až 4700 mAh. Díky této kapacitě budou sloužit po dlouhou dobu. Jsou vhodné do všech standardních elektrozařízení. V případě potřeby je kdykoli dobijete bez rizika poškození.

 

VYSOKÁ ŽIVOTNOST

Tyto speciální nabíjecí baterie byly vytvořeny s důrazem na maximální životnost a funkčnost. Díky nejkvalitnějším materiálům a prémiové technologii výroby je jejich životnost při správném používání více než 1000 cyklů. Takto hravě nahradíte až 1000 jednorázových baterií.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: