DVOJBALENÍ - Prémiové alkalické baterie AAA - 8KS

Kód: DA59631297
249 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Přinášíme vám tyto výkonné alkalické baterie s vysokou kapacitou pro dlouhou funkčnost vašich zařízení. Tyto alkalické baterie s extra dlouhou životností se vyznačují prodlouženou dobu výkonu.

Pro zařízení jsou maximálně bezpečné, protože se nepoškodí a nevytéká z nich kyselina jako u běžných bateriích.

Výdrž těchto alkalických baterií je 7 až 10 vyšší oproti klasickým bateriím. K jejich samovybíjení dochází výrazně pomaleji. Baterie jsou vhodné do všech elektrozařízení.


 

NÁŠ TIP

Zde naleznete výhodné 2-balení nabíjecích baterií AAA za zvýhodněnou cenu.

Pokud ještě nemáte nabíječku na baterie, najdete ji ZDE

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRÉMIOVÉ ALKALICKÉ BATERIE

Alkalické baterie AAA (mikro tužkové baterie) patří mezi nejpoužívanější baterie v elektrozařízeních. Přinášíme vám tyto baterie, které se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a funkčností.

 

 jedinecne-vykonne alkalicke

 

VYSOKÁ ŽIVOTNOST

Průměrná doba provozu alkalických baterií je sedm až desetkrát delší než u běžných zinko-uhlíkových článků. Baterie mají vyšší výstupní kapacitu a výrazně lepší vybíjecí charakteristiky, zvláště při vysokých proudových výbojích. Navíc jejich samovybíjení je mnohem pomalejší než u klasických baterií. Díky tomu vám budou věrně sloužit po dlouhou dobu.

 

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNÉ

Tyto alkalické baterie lze použít všude tam, kde se používají běžné baterie. Na rozdíl od běžných zařízení nepoškodí vaše spotřebiče, protože z nich nevytéká kyselina jako u klasických baterií.

 

MAXIMÁLNÍ KVALITA

Při výrobě těchto baterií byly použity nejkvalitnější materiály a prémiová technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti baterií. 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: