DVOJBALENÍ - Jedinečné nabíjecí baterie AAA – 8KS

Kód: DA13091165
539 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tyto prémiové nabíjecí baterie s maximálním výkonem, životností a kapacitou pro bezvadný chod jakýchkoli elektrozařízení.

Díky nejmodernější technologii výroby a použití nejkvalitnějších materiálů, tyto baterie nemají paměťový efekt. I po roce dennodenního používání budou sloužit jako nové. Navíc efekt samovybíjení je minimální.

Baterie lze kdykoli dobít bez vedlejších účinků. Lze je dobít až 1000krát. Takto výrazně šetříte Váš rodinný rozpočet i životní prostředí. Dobití je rychlé a pohodlné.


 

NÁŠ TIP

Pokud ještě nemáte nabíječku na baterie, najdete ji ZDE

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÝKONNÉ NABÍJETELNÉ BATERIE AAA

Nebaví Vás kupovat baterie pořád dokola? Hledáte kvalitní nabíjecí baterie? Přinášíme Vám tyto prémiové nabíjecí baterky, které využijete kdekoli.

 

 jedinecne-nabijeci-baterie-AAA

 

ŠETŘTE VAŠE PENÍZE I ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Použitím nabíjetelných baterií ušetříte spoustu peněz. Nebudete muset neustále kupovat a vyhadzovat baterie. Navíc, nabíjecí baterie jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Každou baterii můžete nabít více než 1000x.

 

RYCHLÉ NABÍJENÍ

Tyto baterie disponují funkcí rychlého dobíjení. V případě, že je potřebujete používat za 4-6 hodin je dobijete. Standardní doba nabíjení je 14 až 16 hodin.

 

BEZ PAMĚŤOVÉHO EFEKTU

Díky speciální nejmodernější výrobě jsou tyto nabíjecí baterie bez paměťového efektu. Paměťový efekt je jav, kdy se baterie dobijete pouze na určitou kapacitu, jako by si pamatovali poslední hodnotu, na kterou se vybili. S těmito bateriemi vám to zaručeně nehrozí.

 

 nabijeci-baterie AAA

 

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝKON BATERIE

Tyto baterie dosahují kapacity až 2500 mAh. Díky této kapacitě budou sloužit po dlouhou dobu. Jsou vhodné do všech standardních elektrozařízení. V případě potřeby je kdykoli dobijete bez rizika poškození.

 

NÍZKÉ SAMOVYBÍJENÍ

Tyto baterie velikosti AAA mají při správném skladování a nepoužívání výrazně nízkou ztrátu energie. Na rozdíl od typických baterií NiMH tyto baterie disponují nízkým samovybíjením. Takto si dokáží zachovat vysokou kapacitu i při delším skladování.

 

VYSOKÁ ŽIVOTNOST

Tyto speciální nabíjecí baterie byly vytvořeny s důrazem na maximální životnost a funkčnost. Díky nejkvalitnějším materiálům a prémiové technologii výroby je jejich životnost při správném používání více než 1000 cyklů. Takto hravě nahradíte až 1000 jednorázových baterií.

 

 nabijeci-baterie

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Rychlé nabíjení: 4-6 hodin
  • Standardní nabíjení: 14-16 hodin
  • Maximální počet nabíjecích cyklů: 1000
  • Vyrobeno nejmodernější technologií, vyznačující se naprostým nedostatkem paměťového efektu!
  • Velmi velká kapacita každé baterie – až 2500 mAh!
  • Baterii lze kdykoli dobít bez vedlejších účinků.
  • Jsou zabaleny v estetickém kufříku obsahujícím 8 baterií (cena za 8 ks)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: