DVOJBALENÍ - Jedinečné gelové podpatěnky na ostruhu

Kód: DA45617632
699 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Vyzkoušejte tyto kvalitní gelové podpatěnky a získáte dokonalý komfort při chůzi, běhu či dlouhém stání. Podpatěnka podpoří správnou polohu vaší nohy a vy okamžitě pocítíte rozdíl.

Jsou vyrobeny z odolného silikonu s podšívkou z kvalitního materiálu, příjemného na nohu. Poskytnou tak vašim nohám neuvěřitelný komfort.

Tyto vynikající podpatěnky do bot jsou ideálním řešením při výskytu ostruh na vašich nohou. Ty jsou obvykle bolestivé. Kromě pravidelných cviků vám pomohou právě tyto silikonové podpatěnky, které v tomto případě poslouží jako ortopedické podpatěnky.

Praktické gelové podpatěnky jsou vhodné do většiny typů obuvi. Když pocítíte jejich výhody, budete je chtít mít v každých botách.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYNIKAJÍCÍ GELOVÉ PODPATĚNKY

I vás trápí ubolené nohy? Chtěli byste mít větší komfort při nošení bot? Řešení nabízí vynikající, praktické a kvalitní gelové podpatěnky.

Dokonale se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla a tak spolehlivě zajistí tlumení nárazů paty při kráčení. Ani dlouhé stání už nebude problémem – tyto podpatěnky do bot jsou měkké, příjemné a pohodlné.

 

 podpatenky-gelove-na-ostrohy

POMOC PŘI DLOUHÉM STÁTÍ I CHŮZI

Dosáhněte vyššího komfortu při běžném používání vašich bot i při dlouhém stání a při dlouhé chůzi. Používání podpatěnek pomáhá snižovat otřesy kloubů a páteře. Budete se cítit mnohem lépe.

 

PŘI NATAŽENÝCH VAZECH A ŠLACHÁCH

Jedinečné gelové podpatěnky mohou být nápomocné i při léčbě natažených vazů a Achillovy šlachy. Při pravidelném používání podpatěnek do bot dochází k uvolňování paty při chůzi i stání, což blahodárně působí na zmíněnou léčbu.

 

ULEVÍ OD BOLESTÍ PŘI OSTROHÁCH NA NOHOU

Tato jedinečná pomůcka je vhodná i jako kvalitní silikonová podpatěnka na ostruhu. Pomůže vám při úlevě od bolestí, pokud již ostruhu na noze máte tak, že omezí zatížení paty. Podpatěnky jsou však také vynikající prevencí před vznikem těchto ostruh.

 

 jedinecne-gelove-podpatenky-na-ostrohy

 

PODPŮRNÉ CVIKY A DOPORUČENÍ PŘI OSTROHÁCH

Ostruhy jsou nepříjemné výrůstky, které mohou být dost bolestivé, proto nabízíme několik rad:

  • pokud po chůzi, cvičení nebo nošení bot pociťujete bolest paty, oblast chlaďte ledem a dopřejte chodidlu odpočinek, dokud se to nezlepší
  • při nošení obuvi používejte měkké a kvalitní podpatěnky
  • neřešení bolestí by mohlo vést k dlouhodobým problémům, jako jsou patní ostruhy

Při léčbě a prevenci vzniku ostruh jsou prospěšná cvičení s chodidly jako například:

  • Strečink – ohyb chodidel
  • Natahování lýtek
  • Uchopení ručníku prsty nohou

 

POHODLNÝ MATERIÁL

Vysoce kvalitní podpatěnky do bot jsou vyrobeny z odolného silikonu. Tento měkký a pružný silikon zlepšuje pohodlí při chůzi. Podpatěnky jsou potaženy podšívkou z příjemného látkového materiálu.

 

UNIVERZÁLNÍ POUŽITÍ

Využijte tyto podpatěnky při každé možné příležitosti. Jsou vhodné do každého typu boty – elegantní, sportovní, letní, zimní, skutečně vám poskytnou komfort, jaký potřebujete.

 podpatenky-gelove

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • gelové podpatky
  • měkký a pružný silikon s látkovou podšívkou
  • barva - modrá

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: