Ušní svíce

ŠIROKÝ VÝBĚR UŠNÍCH SVÍČEK

Vítejte v našem internetovém obchodě, kde naleznete široký výběr vysoce kvalitních ušních svíček. Ať už hledáte balení 20 nebo 40 kusů, máme pro vás všechno. Naše ušní svíčky jsou vyrobeny s maximální péčí a precizností, což našim zákazníkům zaručuje bezpečný a účinný zážitek.

Ušní svíčky se již po staletí používají jako přírodní lék na různé problémy související s ušima. Poskytují jemný a neinvazivní způsob odstraňování přebytečného ušního mazu, podporují relaxaci a celkové zdraví uší. Naše ušní svíčky jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je 100% přírodní včelí vosk nebo kombinace včelího vosku a bylinných extraktů, což zaručuje čisté hoření a optimální výsledky.


 

Nejprodávanější

usni svicky
Profesionální ušní svíčky 20ks
Skladem (>10 ks)
DS10841841
 
539 Kč
2 položek celkem
usně svícky 2x
ZDARMAZDARMA
989 Kč

Poznejte tyto skvělé ušní svíčky pro blahodárnou terapii. Ušní svíčky mohou mít příznivý účinek při bolestech v uších, hlavy, svědění v uchu, pískání v uších, únavě, migrénách,...

DA10841841
usni svicky
539 Kč

  Poznejte tyto skvělé ušní svíčky pro blahodárnou terapii. Ušní svíčky mohou mít příznivý účinek při bolestech v uších, hlavy, svědění v uchu, pískání v uších, únavě,...

DS10841841

Pokud jde o hygienu uší, je velmi důležité vybrat si vysoce kvalitní výrobky, které upřednostňují bezpečnost a účinnost. Naše ušní svíčky procházejí přísnými procesy kontroly kvality, aby se zajistilo, že splňují nejvyšší standardy. Prioritou je pro nás vaše blaho, proto naše ušní svíčky získáváme od renomovaných výrobců, kteří dodržují přísné směrnice a používají jen ty nejlepší ingredience.

Používání našich ušních svíček je jednoduchý proces. Stačí zapálit jeden konec ušní svíčky a druhý konec jemně vložit do zvukovodu. Jak svíčka hoří, vytváří lehký vakuový efekt, který odsává přebytečný ušní maz a nečistoty. Mnozí uživatelé po použití ušních svíček uvádějí uklidňující pocit a pocit lepší čistoty v uších.