DVOJBALENÍ - Speciální vosk pro nejjednodušší depilaci

Kód: DA86710611
749 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Balení obsahuje 2x depilační vosk

Poznejte tento jedinečný depilační vosk pro nejjednodušší rychlou a pohodlnou depilaci. Vosk stačí vložit na pár vteřin do mikrovlnky a ihned můžete začít. Není nutná žádná ohřívací nádoba ani depilační pásky.

Speciální vosk po aplikaci vytváří vrstvu, která přilne pouze k chloupkům. Takto dochází k mnohem menšímu podráždění pokožky, zarůstání chloupků a depilace je méně bolestivá.

Depilační vosk obsahuje aplikační špachtle a pečující ubrousky, které očistí pokožku, ošetřují ji a hydratují. Vše co potřebujete pro dokonalou domácí depilaci.

Pravidelným používáním se můžete zbavit chloupků natrvalo. Tento systém odstraňování chloupků je speciálně navržen tak, že vytrhne chloupek is kořínkem a zároveň narušuje strukturu kořene vlasu. Nový chloupek naroste už tenčí a slabší.

Poznejte nejefektivnější způsob odstranění nevzhledných chloupků snadno, rychle a dlouhodobě.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete výhodné 3-balení vosku k depilaci ke kterému získáváte DOPRAVU zdarma.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KVALITNÍ VOSK PRO DEPILACI

Tato sada obsahuje kvalitní vosk vyrobený z vysoce kvalitních materiálů. Jeho hlavní výhodou je, že k jeho přípravě nepotřebujete nic. Zahřejete ho v mikrovlnce a ihned můžete začít s depilací. Použití je mimořádně jednoduché a pohodlné.

 

 jedinecny-depilacni-vosk

ŠETRNÁ DEPILACE

Na rozdíl od cukrové pasty nebo klasických depilačních vosků vytváří Wonder Wax na kůži pružnou (jako by silikonovou) vrstvu a přilne pouze k chloupkům, ne ke kůži. Díky tomu není nutné při skládání vosku násilně trhat a předejdete tak následnému zarůstání chloupků. Depilace je bezbolestná a nezpůsobuje podráždění a zarudnutí pokožky.

 

APLIKAČNÍ TYČINKY A HYDRATAČNÍ CISTÍCÍ UBROUSKY

Balení obsahuje aplikační tyčinky ve dvou rozměrech pro pohodlnou a rychlou manipulaci s voskem. Hydratační ubrousky pokožku očistí po voskování, zklidňují ji a hydratují.

 

PROČ DEPILACE VOSKEM?

Za pomoci depilace voskem lze odchlupovat celé části těla, intimní partie nevyjímaje. Depilace voskem je jedna z nejefektivnějších metod, jelikož odstraní chloupky is kořínky. Tím, že se chloupek odstraní, ani po delší době nenastává nepříjemný pocit „strniště“ oproti klasickému holení žiletkou. Pocit hladkých nohou vydrží několik týdnů. Výhodou depilace je zejména to, že se kořínky oslabují a chloupky jsou jemnější. Při klasickém holení žiletkou může nastat zpevnění chloupků a tím pádem i jemné chloupky jsou viditelnější.

 

vosk-na-depilaci

JAK SE DEPILUJE POMOCÍ VOSU

Při depilaci voskem se horká emulze nanáší na pokožku ve směru růstu chloupků a strhává v protisměru. Strhává se samotný vosk bez použití pásků. Nanáší se větší množství na širší plochu, díky čemuž se najednou odstraní více chlupů.

  • Nádobku s voskem vložte na 20s do mikrovlnky – vosk musí být tekutý
  • Pomocí špachtličky aplikujte vosk na ošetřovanou partii a nechte ztuhnout
  • Strhněte vosk
  • Případné zbytky vosku odstraňte přiloženými ubrousky, které zároveň ošetří, zklidní a hydratují pokožku

 

MŮŽETE SE ZBAVIT CHLOUPKŮ NATRVALO

Pravidelným používáním se redukuje hrubost chloupků. Vaše chloupky dorostou jemnější a měkčí, čímž se snižuje potřeba odstraňovat chloupky tak často. Při dlouhodobém používání se můžete stát, že se jich zbavíte natrvalo.

 

UŠETŘÍTE ČAS I PENÍZE

Dejte stop předraženým procedurám. Pořiďte si tento jedinečný depilační vosk a ušetřete spoustu peněz. Také ušetříte váš drahocenný čas. Od teď si dopřejete profesionální depilaci kdykoli v pohodlí vašeho domova.

 

 depilacni-vosk

PRO DOMÁCÍ I PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ

Jedním z nejpopulárnějších způsobů odstraňování nežádoucích chloupků je vosková depilace. Vytrhne chloupky is kořínkem a pokožka zůstane krásně hladká po dlouhou dobu. Tento jedinečný vosk je vhodný pro domácí i profesionální použití.

 

NÁŠ TIP

Díky voskování se můžete rychle a snadno zbavit chloupků celého těla! Pamatujte, že den před zákrokem byste neměli používat saunu nebo solárium. Dva týdny před zákrokem byste se neměli holit, protože vosk „nezachycuje“ kratičké chloupky.

     

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Bezbolestná a snadná depilace v pohodlí domova
  • Hladká pokožka až na 8 týdnů!
  • Vhodné pro použití na celém těle
  • Pro ženy i muže

 

Návod k použití - Depilačný vosk Wonder Wax


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: