Profesionální depilační pásky 100 kusů

Kód: DS11515150
249 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Kvalitní depilační pásky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního měkkého a velmi odolného rouna (~ 80 g / m2). Pásky jsou hladké, silně přiléhavé a savé. Depilace bude s těmito páskami bezbolestná a nezpůsobí Vám vyrážku.

Naproti tomu, při nekvalitních páscích může depilace zasekávat, chloupky se lámou a následně zarůstají. Výsledek nekvalitních pásků je podrážděná pokožka s vyrážkou.

S těmito depilačními pásky bude vaše depilace snesitelnější a výsledek bude dokonalý.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete nejvýhodnější sadu na depilaci která vám vydrží po množství depilaci. Obsahuje tyto kvalitní depilační pásky, depilační vosk, profesionální ohřívač vosku a aplikační tyčinky. To vše za výhodnou cenu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PROČ POUŽÍVAT TYTO DEPILAČNÍ PÁSKY

Při depilaci pomocí voskových pásků nedokážete odstranit všechny chloupky. Musí se přikládat opakovaně i několik krát na totéž místo. Výsledkem je nesmírně podrážděná pokožka, zarůstání a vyrážky. Často krát ani neodstraní všechny chloupky a vy se budete muset oholit.

Naproti tomu depilace pomocí vosku je mnohem přesnější a šetrnější k vaší pokožce. Na jedno použití odstraníte všechny chloupky. Výsledek je dokonalý a bez podráždění pokožky.

 

 unikatni-depilacni-pasky

 

VELKÉ BALENÍ

Toto balení depilačních pásků obsahuje až 100 pásků. Balení je dostatečně velké, že vám vydrží po množství depilaci. Depilace s nimi je maximálně hygienická a bezpečná. Po použití každý proužek jednoduše zahoďte.

 

MAXIMÁLNE PEVNÉ A PŘIZPŮSOBIVÉ

Tyto depilační pásky se vyznačují maximální pevností ale zároveň jsou dostatečně pružné. Neroztrhnou se při vytrhávání ani nejhustších chlupů. Zároveň se dokáží dokonale přizpůsobit. To oceníte zejména při depilaci obličeje, obočí nebo horního rtu. Můžete je bezpečně používat kdekoliv na těle.

 

VHODNÉ PRO JAKÝKOLIV VOSK

Depilační pásky jsou vhodné na odstraňování chloupků pomocí jakéhokoliv vosku. Mají ideální velikost na voskování velkých ploch, ale můžete si je přizpůsobit na libovolnou velikost pro použití na menších plochách.

 

 depilacni pasky

 

VÝHODNÁ SADA NA DEPILACI

Zde najdete nejvýhodnější sadu která vám vydrží po množství depilaci. Obsahuje tyto kvalitní depilační pásky, depilační vosk, profesionální ohřívač vosku a aplikační tyčinky. To vše za výhodnou cenu.

 

JAK SE DEPILOVAT POMOCÍ VOSKU

Při depilaci voskem se horká emulze nanáší na pokožku ve směru růstu chloupků a strhává v protisměru. Následně se přiloží depilační pásek a přitlačí. Nanáší se větší množství na širší plochu, díky čemuž se najednou odstraní více chlupů.

Naneste vosk následně přiložte depilační proužek. Jednou rukou si podržíte pokožku a druhou odtrhněte voskovou část. A tak postupně pokračujte všude tam, kde se nežádoucího ochlupení chceme zbavit. Po depilaci si pokožku omyjte a použijte přípravky po depilaci, které pokožku zklidní a hydratují.

 

MŮŽETE SE ZBAVIT CHLOUPKŮ NATRVALO

Pravidelným používáním voskové epilace se redukuje hrubost chloupků. Vaše chloupky dorostou jemnější a měkčí, čímž se snižuje potřeba odstraňovat chloupky tak často. Při dlouhodobém používání se můžete stát, že se jich zbavíte natrvalo.

 

 kvalitni-depilacni-pasky

 

UŠETŘETE ČAS I PENÍZE

Dejte stop předraženým procedurám v salonech. Při domácí depilaci ušetřete množství peněz. Také ušetříte váš drahocenný čas. Od teď si můžete dopřát profesionální epilaci kdykoli v pohodlí vašeho domova.


 

NÁŠ TIP

DEPILÁTOR PRO DOKONALÉ OBOČÍ   

depilátor obočí

Depilátor obočí je nejúčinnější přístroj na důkladnou, rychlou a profesionální úpravu obočí jako z profesionálního kosmetického salonu.

 

  

DEPILAČNÍ PRUŽINA PRO DOKONALOU DEPILACI

 

depilační pružina pro dokonalou depilace obličeje

 

Speciální depilační pružina je určena pro efektivní epilaci obličeje, horního rtu, brady, krku. Poznejte nejefektivnější a nejbezpečnější způsob odstranění nevzhledných chloupků jednoduše, rychle a bezbolestně.

 

 

PROFESIONÁLNÍ OHŘÍVAČ DEPILAČNÍHO VOSKU, TVRDÝ VOSK, PÁSKY - KOMPLETNÍ SADA

 

ohřívač depilačního vosku, tvrdý vosk, pásky - KOMPLETNÍ SADA

 

Poznejte tuto jedinečnou sadu na depilaci, která obsahuje profesionální ohřívač depilačního vosku, 30 ks kvalitních depilačních pásků, aplikační tyčinky a velké balení účinného depilačního vosku. Vše co potřebujete pro dokonalou domácí depilaci.

 

 

UNIKÁTNÍ DEPILÁTOR PRO BEZBOLESTNOU DEPILACI

 

depilátor pro bezbolestnou depilaci

 

Poznejte nejúčinnější a bezbolestnou depilaci Vašeho těla a obličeje. Tento unikátní depilátor důkladně a účinně odstraní i ty nejmenší chloupky s dokonalou přesností. Po depilaci zanechává vaši pokožku hebkou a zamezí dalšímu růstu chloupků po několik týdnů.

 

 

LASEROVÝ EPILÁTOR PRO NEJÚČINNĚJŠÍ EPILACI VAŠEHO TĚLA A TVÁŘE

 

laserový epilátor

Poznejte nejmodernější, nejúčinnější a bezbolestnou depilaci celého těla. Výkonný IPL epilátor pro dokonalou, rychlou a trvalou epilaci.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: