Kleště na nehty

MÁTE PROBLÉMY SE ZAROSTOUJÍCÍMI NEHTY A HLEDÁTE ŘEŠENÍ?

Nehledejte nic jiného než nůžky na nehty! Tyto úžasné nástroje jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet zdravé a upravené nehty, a jsou obzvláště účinné při řešení nepříjemných problémů se zarůstajícími nehty.

K zarůstání nehtů dochází tehdy, když okraje nehtů přerůstají do okolní kůže, což způsobuje zarudnutí, otok a bolest. Tento stav může být způsoben několika faktory včetně nesprávného zastřihování nehtů, těsně přiléhající obuvi a genetiky. Zarůstající nehty mohou být bolestivé a nevzhledné, ale pokud se neléčí, mohou vést ik vážnějším infekcím.


 

Nejprodávanější

jedinečná sada na zarůstající nehty
Praktická sada na zarůstající nehty
Skladem (>10 ks)
DS35679188
 
559 Kč
jedinecna pomucka pro zarustajici nehet
 
479 Kč
2 položek celkem
jedinečná sada na zarůstající nehty
559 Kč

  Poznejte úžasnou pomůcku, která vám pomůže získat nádherně vypadající nehty na nohou a rukou . Jednoduše vyřeší váš problém se zarůstáním nehtů do kůže. Tato pomůcka – sada...

DS35679188
jedinecna pomucka pro zarustajici nehet
479 Kč

  Poznejte úžasnou pomůcku, která vám pomůže získat nádherně vypadající nehty na nohou a rukou. Jednoduše vyřeší váš problém se zarůstajícím nehtem do kůže prstu. Tato pomůcka...

DS69454310

Nůžky na nehty jsou základním nástrojem pro každého, kdo se potýká se zarůstajícími nehty. Jsou speciálně navrženy pro čisté a efektivní zastřihování nehtů, čímž se snižuje riziko bolestivých záděrů a zubatých hran, které mohou přispět k zarůstání nehtů. Kromě toho lze nůžky na nehty použít k zastřihávání rohů nehtů, což pomáhá zabránit zarůstání nehtů do okolní kůže.

Při nákupu nůžek na nehty je důležité hledat vysoce kvalitní a odolnou možnost, která je určena pro přesné stříhání. Oblíbenou volbou jsou nůžky z nerezavějící oceli, neboť jsou odolné a snadno se čistí. Některé nůžky jsou navíc vybaveny dalšími funkcemi, jako jsou zabudované pilníky nebo zachytávače, které usnadňují stříhání nehtů.