Inteligentní dálkově ovládaná wifi zásuvka

Kód: DS62736232
Akce Tip
639 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Unikátní inteligentní zásuvka na wi-fi ovládání vám usnadní život a dodá kontrolu nad jakýmkoliv elektrickým zařízením pohodlně přes mobil. Nezáleží na tom, o jakou elektroniku se jedná. 

Ušetřete čas, peníze a nervy. Od teď už nemusíte vypínat ze sítě spotřebiče. Stačí stisknout tlačítko a zásuvka se okamžitě vypne. Takto vám tato zásuvka šetří vaše peníze za elektřinu a prodlužuje životnost produktu až o 15%.

Zásuvka je ideální pro osoby se sníženou pohyblivostí, pro těžce dostupnou elektroniku nebe k vytvoření inteligentní domácnosti. Wi-fi zásuvka umožňuje uživatelům okamžité ovládání domácnosti pouhým stisknutím tlačítka. Je to tak pohodlné, jednoduché, rychlé a navíc ušetříte.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KDE VŠUDE ZÁSUVKY VYUŽIJETE

Pokud nemůžete pokaždé vybírat spotřebič ze sítě, nebo chcete vaše bydlení přeměnit na inteligentní domácnost, tyto zásuvky vám s tím určitě pomohou. Jsou skvělé pro ovládání jakéhokoliv elektronického zařízení včetně světel, klimatizace, ohřívačů, audio systémů, svátečních ozdob, nabíjecích zařízení a jiné elektroniky.

Přes svůj mobil můžete rozsvítit tmavý suterén, spustit ventilátor, vypnout noční lampičky.

  • Nový způsob ovládání vašich zařízení
  • Šetří čas a peníze
  • Ideální pro osoby se sníženou pohyblivostí
  • Ovládejte jakékoli elektrické zařízení přes wi-fi
  • Možnost ručního zapnutí a vypnutí zásuvky
  • I pro bezpečnost domácnosti a množství jiného

 

 Inteligentní dálkově ovládaná wifi zásuvka

 

ŠETŘITE ENERGIÍ A VAŠE PENÍZE

Spotřebiče v režimu spánku vědí ročně spotřebovat až několik desítek eur. Častokrát jsou tyto spotřebiče uloženy tak, že je velmi náročné a nepohodlné pokaždé vytáhnout kabel ze sítě. Tyto zásuvky na dálkové wi-fi ovládání jsou právě na to stvořeny, aby vám pomohli vypnout vaše spotřebiče stiskem jednoho tlačítka. Takto vám tato sada šetří vaše peníze za elektřinu a prodlužuje životnost produktu až o 15%. Po výpadku proudu zůstávají zásuvky vypnuty, aby se šetřila energie.

 

BEZPEČNÉ A SPOLEHLIVÉ

Tyto certifikované zásuvky na wi-fi ovládání byly navrženy tak, aby splnily ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Proto jsou tyto zásuvky maximálně bezpečné pro vás i pro vaši elektroniku.

  wifi zásuvka

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE S APLIKACÍ

Ovládejte svou inteligentní zásuvku s pomocí technologie wi-fi. Jednoduše si nainstalujete bezplatnou aplikaci na Váš Android nebo I-Phone a můžete ovládat svoje zásuvky kdykoliv. Přesné instrukce vám budou dodány spolu s produktem. 

 

UNIKÁTNÍ DESIGN A KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ

Speciální moderní design a nejkvalitnější materiály jsou zárukou dlouhé životnosti zásuvky. Inteligentní zásuvka s wi-fi a má bezpečnostní prvky. Dosáhli jsme dokonalou rovnováhu dobré kvality a nízké ceny. Pro použité nejkvalitnější materiály má dlouhou životnost.

 

 dálkově ovládaná wifi zásuvka

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Jednoduché ovládání pomocí aplikace
  • Maximální výkon:3500W
  • Barva: bílá

 

NÁŠ TIP

 

KVALITNÍ NABÍJEČKA BATERIÍ

 

nabíječka baterií pro AA baterie a AAA baterie

 

Poznejte výkonnou nabíječku baterií pro rychlé, spolehlivé a bezpečné nabíjení baterií typu AA a AAA. Je kompaktní, nabíjí až 4 baterie najednou a disponuje LED diodami, které Vás upozorní na stav nabíjení.

 

 

VÝKONNÉ NABÍJETELNÉ BATERIE AAA

nabíjecí baterie AAA

Poznejte tyto prémiové nabíjecí baterie s maximálním výkonem, životností a kapacitou pro bezvadný chod jakýchkoli elektrozařízení.

 

 

UNIKÁTNÍ SOLÁRNÍ POWERBANKA

solární powerbanka

Poznejte tuto prémiovou solární powerbanku která vám zajistí maximální kapacitu, lehkost, přenosnost a kvalitu za bezkonkurenční cenu. Tato jedinečná solární powerbanka vám nabízí možnost nabíjet více zařízení najednou pomocí dvou USB portů a jednoho mikro USB portu.

 

 

ADAPTÉR DO ZÁSUVKY - SADA PRO 150 ZEMÍ

adaptér do zásuvky - sada pro 150 zemí

Kvalitní a bezpečná sada adaptérů do zásuvky vám umožní využívat váš spotřebič až ve 150 zemích světa. Sada je ideální pro všechny cestovatele, obchodníky ale i manažery.

 

 

VÝKONNÉ ALKALICKÉ BATERIE AG13

 

alkalické baterie AG13

 

Přinášíme vám tyto výkonné alkalické baterie s vysokou kapacitou pro dlouhou funkčnost vašich zařízení. Tyto alkalické baterie s extra dlouhou životností se vyznačují prodlouženou dobu výkonu.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: