Balíček pro zdravé sezení-2

Kód: DS99964666
Akce Tip
ZDARMAZDARMA
18029 balicek pro zdrave sezeni 2
799 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Nyní akce: K balíčku pro zdravé sezení získáváte DOPRAVU ZDARMA

Při dlouhém sezení je nadměrně zatěžována vaše páteř. Bolesti nejčastěji zasahují kříže, šíji, záhlaví a celá páteř. Při nesprávném sezení se utlačují ploténky a obratle a taktéž i nitrobřišní orgány.

Právě proto jsme vytvořili tento balíček pro zdravé sezení, který obsahuje bederní opěrku a zdravotní balanční podložku.

Tyto pomůcky se dokonale doplňují pro správné a zdravé sezení.

Unikátní terapeutická balanční podložka na sezení odstraňuje bolest zad, posiluje svaly břicha, zad, a zajistí zdravé sezení.

Využijete ji při problémech s bolesti zad, krční páteře, ischiasem, spondylózou, při seknutí v kříži a jiných zdravotních problémech.

 

Jedinečná bederní opěrka vám poskytuje úlevu od bolesti, ztuhlosti a brnění. Při dlouhodobém používání může výrazně odstranit nežádoucí efekty způsobené dlouhým sezením jako například artritida, skolióza a bolesti sedacího nervu.

Ortopedický design pomáhá udržovat přirozené zakřivení páteře, což vede k výraznému zmírnění tlaku na spodní záda, snižuje se ztuhlost a zlepšuje se prokrvení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALANČNÍ PODLOŽKA - IDEÁLNÍ POMOCNÍK PRO ZDRAVÉ ZÁDA

Bolí vás při sezení záda, krční páteř či hlava? Hrbíte se a cítíte se unavený? Chcete při sezení zhubnout z oblasti břicha či stehen? Právě pro vás přinášíme tuto balanční podložku na sezení určenou pro lidi s problémy s páteří a pro všechny se sedavým zaměstnáním.

Balanční podložka zajistí správné držení těla, posílení svalů a prokrvení ztuhlých částí těla. Budete se cítit více uvolněný a odpočatý.

 • Balanční sedící podložka je vyrobená z vysoce odolného plastového materiálu, který zaručí dlouhou životnost produktu
 • posilované partie: záda, boky, hýždě, břišní svalstvo a krční páteř
 • nosnost: 120 kg
 • vhodné pro každou židli nebo křeslo
 • lehká hmotnost a skladnost produktu
 • Výjimečná cena ve srovnání s jinými zařízeními

 

 unikatni-balancni-podlozka

 

ZDRAVÉ SEZENÍ BEZ BOLESTI

Bolest zad je jednou z nejhorších nočních můr. Brání nám v běžném pohybu a nemůžeme kvůli ní spát. Správným sezením jí můžete předejít, a navíc vyřešit i další zdravotní problémy. Balanční podložka zajistí dynamické sezení, které posiluje zádové svaly, páteř drží ve správné poloze a tak odstraňuje ztuhlost, bolest a únavu. Silné svaly a přirozená poloha páteře zaručí zdravé sezení.

 

PRO KOHO JE BALANČNÍ PODLOŽKA NA ŽIDLI URČENÁ

 • Pro lidi trpící bolestmi zad, svalů, kloubů a nohou
 • Při sedavém zaměstnání
 • Při artritidě, skolióze, bolesti sedacího nervu
 • Pro seniory
 • Pro každého, co miluje pohodlné sezení

 

 balancni-podlozka-terapeuticka

 

JAK BALANČNÍ PODLOŽKA FUNGUJE

Za jedno z najzdravších sedení sa považuje sedenie na fitlopte. V práci sa to ale nedá. Práve táto špeciálna balančná podložka sa správa ako fitlopta. Podvedome vás núti sedieť vystreto, čo spevňuje vaše svaly a upravuje zdravé držanie tela. Blahodarne pôsobí na platničky – neustále sa totiž strieda ich zaťaženie a odľahčenie. Malými pohybmi sa tiež možno zbaviť nervozity a nepokoja. Zlepšuje krevní oběh v dolní části těla, poskytuje vám maximální podporu a pohodlí při současně snížení tlaku na kostrč.

 

AKUPRESURNÍ MASÁŽ PŘI SEDENÍ

Balančný disk je opatřen masážními výstupky po celé ploše chodidla. Ty Vám poskytnou dokonalou masáž a prokrvení během sedenia. Speciální akupresurní výstupky stimulujú svaly a tak napomáhajú fyzické i psychické pohodě. Budete se cítit lépe a zdravěji.

 

Ergonomická bederní opěrka

Existuje mnoho způsobů, jak zvládnout bolest zad, zejména bolest dolní části zad, bez pomoci lékaře a bez lékařského předpisu. Dobrá a doporučená opěrka zad je nejlepším řešením pro zmírnění bolesti zad při sezení, artritidě a zraněních. Ergonomický tvarovaný design poskytuje dobrou podporu dolní části zad a zmírňuje akutní i chronickou bolest.

 

 operka zad

 

ZDRAVÉ SEZENÍ PRO VÁS A VÁŠE ZÁDA

Tato kvalitní odborníky vytvořena bederní opěrka je určena pro zdravé sezení. Dodává vašim zádům potřebnou oporu při sezení za účelem zdravější práce u počítače, v autě nebo na každé židli. Používáním této ergonomické bederní opěrky zad snížíte zátěž na tělo, kterou celodenní sezení způsobuje a omezíte zdravotní problémy, které by mohly vzniknout, pokud si nevytvoříte kvalitní a ergonomické prostředí pro dlouhodobou práci jako například skolióza, artritida a bolesti sedacího nervu.

Ergonomický design této bederní opěrky je proto vytvořen pro maximální pohodlí a podporu bederní části zad tak, aby vás záda nebolela a byl podpořen, aby držel správnou pozici i při dlouhodobém sezení.

 

PRO KOHO JE BEDERNÍ OPĚRKA URČENÁ

 • Pro lidi trpící bolestmi zad, svalů, kloubů a nohou
 • Při sedavém zaměstnání
 • Pro aktivní řidičů
 • Při artritidě, skolióze, bolesti sedacího nervu
 • Pro seniory
 • Pro každého, co miluje pohodlné sezení

 

VHODNÁ NA JAKOUKOLIV ŽIDLI

Bederní opěrka je vhodná pro vaši kancelářskou židli, klasickou židli, autosedačku nebo domácnost. Ideální na dlouhodobé sezení a řízení.

 operka-bederni

 

 

SPECIÁLNÍ ERGONOMICKÝ DESIGN PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA

Bederní opěrka je speciálně tvarovaná tak, aby zajistila přirozené prohnutí a oporu zad. Právě tato správná poloha zad zajistí správné držení těla, minimalizuje napětí, bolest a tlak na záda i při dlouhodobém sezení. Při dlouhodobém používání může výrazně eliminovat případné problémy způsobené při dlouhodobém sedavém stylu života.

 

 operka-ergonomicka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: