Terapeutická bederní opěrka

Kód: DS55498163
Akce Tip
389 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Chcete s jistotou sedět bez bolesti, ztuhlosti nebo tlaku v dolní části zad? Změňte svou oblíbenou židli na ergonomické řešení sezení.

Tato jedinečná bederní opěrka vám poskytuje úlevu od bolesti, ztuhlosti a brnění. Při dlouhodobém používání může výrazně odstranit nežádoucí efekty způsobené dlouhým sezením jako například artritida, skolióza a bolesti sedacího nervu.

Ortopedický design pomáhá udržovat přirozené zakřivení páteře, což vede k výraznému zmírnění tlaku na spodní záda, snižuje se ztuhlost a zlepšuje se prokrvení. Speciální design zajistí maximální funkčnost produktu. Zároveň dovoluje přirozené cirkulaci vzduchu a zabraňuje pocení.

Bederní opěrka je doporučená chiropraktiky, terapeuty i lékaři pro zachování a zlepšení zdraví vašich zad.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde najdete: speciální balíček pro zdravé sezení, který obsahuje zdravotní podsedák a ergonomickou bederní opěrku, ke kterému získáte dopravu zdarma.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ BEDERNÍ OPĚRKA

Existuje mnoho způsobů, jak zvládnout bolest zad, zejména bolest dolní části zad, bez pomoci lékaře a bez lékařského předpisu. Dobrá a doporučená opěrka zad je nejlepším řešením pro zmírnění bolesti zad při sezení, artritidě a zraněních. Ergonomický tvarovaný design poskytuje dobrou podporu dolní části zad a zmírňuje akutní i chronickou bolest.

 

 operka zad

 

ZDRAVÉ SEZENÍ PRO VÁS A VÁŠE ZÁDA

Tato kvalitní odborníky vytvořena bederní opěrka je určena pro zdravé sezení. Dodává vašim zádům potřebnou oporu při sezení za účelem zdravější práce u počítače, v autě nebo na každé židli. Používáním této ergonomické bederní opěrky zad snížíte zátěž na tělo, kterou celodenní sezení způsobuje a omezíte zdravotní problémy, které by mohly vzniknout, pokud si nevytvoříte kvalitní a ergonomické prostředí pro dlouhodobou práci jako například skolióza, artritida a bolesti sedacího nervu.

Ergonomický design této bederní opěrky je proto vytvořen pro maximální pohodlí a podporu bederní části zad tak, aby vás záda nebolela a byl podpořen, aby držel správnou pozici i při dlouhodobém sezení.

 

PRO KOHO JE BEDERNÍ OPĚRKA URČENÁ

  • Pro lidi trpící bolestmi zad, svalů, kloubů a nohou
  • Při sedavém zaměstnání
  • Pro aktivní řidičů
  • Při artritidě, skolióze, bolesti sedacího nervu
  • Pro seniory
  • Pro každého, co miluje pohodlné sezení

 

VHODNÁ NA JAKOUKOLIV ŽIDLI

Bederní opěrka je vhodná pro vaši kancelářskou židli, klasickou židli, autosedačku nebo domácnost. Ideální na dlouhodobé sezení a řízení.

 

 operka-bederni

 

DOPŘEJTE SI RELAXACI A TERAPEUTICKOU MASÁŽ

Tato unikátní opěrka zad má zabudovanou masážní část. Speciální masážní výstupky masírují vaše záda při sezení. Zároveň stlačují tlakové body a pomáhají k prokrvení spodní části zad. Prokrvená oblast je lépe vyživována a tak dochází k rychlejší a přirozené regeneraci. Budete se cítit více odpočatější a uvolněnější.

 

VHODNÉ I DO VAŠEHO AUTA

Při dlouhodobém řízení auta se často ozývá bolest zad, ztuhnutí a brnění, které je způsobeno špatným sezením. Těchto problémů Vás zbaví tato bederní opěrka do auta. Díky nastavitelným popruhům a speciálnímu designu je vhodná do jakéhokoliv auta. Nezáleží na tom, zda řídíte kamion, SUV nebo rodinné auto, tato opěrka Vám dodá potřebný komfort a zdravé sezení všude na cestách. Správné držení těla snižuje únavu při dlouhém řízení auta a takto podporuje i vaši bezpečnost.

 

SPECIÁLNÍ ERGONOMICKÝ DESIGN PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA

Bederní opěrka je speciálně tvarovaná tak, aby zajistila přirozené prohnutí a oporu zad. Právě tato správná poloha zad zajistí správné držení těla, minimalizuje napětí, bolest a tlak na záda i při dlouhodobém sezení. Při dlouhodobém používání může výrazně eliminovat případné problémy způsobené při dlouhodobém sedavém stylu života.

 

 operka-ergonomicka

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY PRO MAXIMÁLNÍ FUNKČNOST

Bederní opěrka je vyrobena z nejkvalitnějších a pevných materiálů pro maximální výdrž. Ta zajistí, že Vám bude poskytovat potřebnou oporu i po dlouhodobém používání. Díky uchycení pomocí pružného nastavitelného popruhu na přezku je opěrka vhodná na většinu kancelářských židlí, ale i na sedadla v autě, tedy všude tam, kde je potřeba kvalitní sezení.

Rozměry:

  • Rozměry produktu: 40 x 39 x 10 cm

 

NÁŠ TIP

 

ZDRAVOTNÍ PODSEDÁK

zdravotni-podsedak

 

BALANČNÍ PODLOŽKA

balancni-podlozka

 

V případě že máte sedavé zaměstnání je pro vás určen zdravotní podsedák nebo balanční podložka pro zdravé sezení.

 

ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ

ortopedicky-polstar

 

Bolí vás nohy také v noci? Vyzkoušejte speciální ortopedický polštář.

 

KOREKTOR PRO SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA

ortopedicky-korektor

S problémy bolesti zad vám může pomoci korektor pro správné držení těla.

 

MASÁŽNÍ MAGNETICKÉ VLOŽKY

masazni-magneticke-vlozky

 

Při bolesti nohou a otocích vám mohou pomoci i tyto speciální masážní magnetické vložky.

 

DETOXIKAČNÍ NÁPLASTÍ

detoxikacni-naplasti

 

Při otocích nohou může pomoci také detoxikace pomocí těchto detoxikačních náplastí.

 

MULTIFUNKČNÍ MASÁŽNÍ PŘÍSTROJ

multifunkcni-masazni-pristroj

Na bolest kloubů doporučujeme multifunkční masážní přístroj.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: