Švihadla

ÚČINNÝ ZPŮSOB, JAK SE DOSTAT DO FORMY

Pokud hledáte zábavný a efektivní způsob, jak se dostat do kondice, pak nehledejte nic jiného než naši nabídku švihadel! Ať už jste začátečník, nebo zkušený fitness nadšenec, máme pro vás ideální švihadlo.

V naší nabídce najdete tradiční švihadla i digitální chytrá švihadla s počítadly, která jsou ideální pro sledování vašich pokroků a dosahování fitness cílů. Díky funkcím, jako je nastavitelná délka a pohodlné rukojeti, jsou naše švihadla navržena tak, aby byl váš trénink co nejefektivnější a nejpohodlnější.


 

Nejprodávanější

2 položek celkem
svihadlo s pocitadlem
Akce Tip
379 Kč

Chcete vědět kolikrát jste přeskočili švihadlo? Toto jedinečné švihadlo má zabudované počítadlo přeskoků švihadla. Na základě těchto údajů lze upravit a zefektivnit vaše...

DS70252174
unikatni svihadlo s pocitadlem
579 Kč

  Chcete vědět kolikrát jste přeskočili švihadlo, jak dlouho jste cvičili nebo kolik kalorií jste při cvičení spálili? Toto jedinečné švihadlo má zabudované počítadlo spálených...

DS88858254

Kromě toho, že jsou švihadla skvělým kardio tréninkem, jsou také nenáročným cvičením, které šetří vaše klouby. A protože ho můžete pohodlně používat doma nebo na cestách, můžete švihadlo snadno zařadit do svého nabitého programu.

Tak proč čekat? Prohlédněte si naši nabídku švihadel ještě dnes a udělejte první krok ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu! A nezapomeňte, že díky našim konkurenceschopným cenám a rychlému dodání není důvod, proč nezačít s Jump Ropingem ještě dnes.