Speciální akupresurní kamínková podložka

Kód: DS20232747
Akce Tip
959 Kč
Skladem (>10 ks)
 
 
Masážní podložka je určena na reflexní masáž nohou a reflexních míst na chodidlech, které ovlivňují celkové zdraví našeho těla.

Masáž se provádí chozením po speciálních kamíncích, které jsou přesně rozmístěny, tak aby cílili na jednotlivé reflexní místa. Ty přímo ovlivňují zdraví jednotlivých orgánů, pomáhají při detoxikaci, mohou pozitivně ovlivnit bolest kloubů, zad, otoky, nedostatečné prokrvení končetin, odstranění únavy, zlepšení spánku, plochých nohách, úlevu při vybočeném palci, únavě a otoku nohou a jiných problémů.
 
Tato 100% přírodní metoda je šetrným a zároveň účinným způsobem který pozitivně přispívá k očistě organismu, zmírnění a zároveň předcházení různé onemocnění.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde najdete Balíček na ploché nohy, haluxy, bolest a únavu chodidel ke kterému získáte dopravu zdarmaObsahuje masážní vložky a akupresurní masážní podložku na nohy.

V případě že trpíte bolestmi nohou úlevu Vám přinese relaxační masáž. Zde najdete unikátní masážní přístroj.

Pro dokonalou očistu organismu od škodlivých látek přinášíme unikátní detoxikační náplasti na měsíční detoxikační kúru.

Zde najdete více produktů na péči o nohy

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ AKUPRESURNÍ KAMÍNKOVÁ PODLOŽKA

Akupresurní kamínková podložka je zhotovena na poznatcích z tradiční čínské medicíny. Jejím základem jsou speciálně tvarované kamínky, které přesně působí na jednotlivé reflexní místa. Díky této technologii a pouhou chůzí na podložce dochází k celkovému ozdravný efektu.
Reflexní masáž chodidel je účinná, preventivní a léčebná metoda. Díky této podložce je naprosto dostupná úplně všem a co více, tuto reflexní masáž si můžete provádět kdykoliv sami doma, nebo ve Vaší kanceláři. Masáž můžete provádět  i několikrát denně.

Odstraňuje škodlivé toxiny a posiluje imunitní systém
• Zbavuje stresu, chronické únavy, zánětů a bolestí
• Žádné pilulky a chemické látky - čistě přírodní řešení
• Úžasné výsledky bez vedlejších účinků
Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňují bolesti hlavy, kloubů a zad
• Okamžitě zaznamenáte pozitivní efekt, použití je naprosto bezpečné

 

akupresurni-podlozka

 

NA JAKÉ PROBLÉMY JE MASÁŽNÍ AKUPRESURNÍ PODLOŽKA URČENA?

Masážní akupresurní podložka může pomoci při detoxikaci, při různých onemocněních například únava, bolest hlavy,  špatný krevní běh, chronické bolesti, slabý imunitní systém, zácpa, artritida, revma, deprese, záněty, otoky a kožní onemocnění jako lupénka, ekzém, seborea a jiná onemocnění. Akupunkturní reflexní masáž může pomoci i při dlouhodobých chronických onemocněních.

 

VHODNÁ TAKÉ NA CHOROBY NOHOU A PLOCHÉ NOHY

Reflexní masážní podložka při pravidelném používání pomáhá při uvolňování chodidla a zvyšování hybnosti kloubů příčné klenby, k posílení svalů a kloubů, okysličení a odvádění odpadních látek. Takhle přispívá a pomáhá při přetížení lýtkového svalu, vzniku patní ostruhy, plochých nohou či vbočeného palce kladívkových prstů. Vaše nohy budou zdravější a bez únavy.

 

CO SE SKRÝVÁ ZA TAJEMSTVÍM ÚSPĚCHU?

Podle tradiční čínské medicíny chodidla obsahují až 60 aktivních bodů s asi 72 000 nervových zakončení, které přímo ovlivňují další orgány a chod celého organismu. Akupunktura se v tradiční čínské medicíně praktikuje už tisíce let. Dnes je jednou z nejuznávanějších doplňkových terapií na celém světě.

Akupunkturní body na nohou mohou stimulovat celé tělo a postupem času zlepšit jeho fungování. Speciální kamínková podložka se zaměřuje právě na tyto body, které masíruje, prokrvuje a aktivuje a tak podporuje proces přirozené regeneraci celého těla.

 

akupresurni-kaminkova-podlozka

 

JAK PODLOŽKA FUNGUJE

Podložka je založena na principu reflexologie - uvolňuje nashromážděné toxické látky, které zamezují průtoku energie tělem. Při používání tlačí jednotlivé výstupky na akupresurních body na chodidlech. Takto je cíleně prokrvuje, okysličuje a působí regeneračně. Podporuje  především  buněčný metabolismus a zvyšuje sekreci endokrinních žláz. Zvyšuje vodivost nervových impulsů a účinně blokuje přenos patologických impulzů do nervového centra přičemž  aktivuje funkce tkání a orgánů. Podložka působí pozitivně na celý organismus a podporuje správnost funkcí všech důležitých orgánu. Kromě toho posiluje svaly a klouby nohou a tak zabraňuje plochým nohám, patním ostruhy a vbočený palci.

 

JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ POUŽÍVÁNÍ 

Doporučujeme bosýma nohama našlapovat po koberečku zhruba 10 -15 minut denně na promasírování reflexních bodů na chodidlech. Masážní podložka může být použita mnoha způsoby. Nohy můžete masírovat v sedě, přitlačením na "mapku" nohou. Nebo je můžete masírovat procházením se po tomto masážním koberečku. Akupresurní body mohou být citlivé, takže při prvních masážích můžete cítit třeba mrazení nebo dokonce i bolest.

 

UPOZORNĚNÍ: Po akupresuře by měl každý vypít velké množství vody. Tím se vyplaví odpadní látky z těla ven.

 

ROZMĚRY: 

  • Délka desky (rozložené):140 cm
  • Šířka desky (rozložené): 35 cm

 

NÁŠ TIP

UNIKÁTNÍ MASÁŽNÍ PAPUČE

akupresurní masážní pantofle

Unikátní masážní pantofle jsou vhodné při problémech s plochýma nohama, při špatné klenbě nohy, při haluxech, bolesti a časté únavě nohou.

 

 

UNIKÁTNÍ MAGNETICKÉ MASÁŽNÍ VLOŽKY

masážní magnetické vložky do bot

Dopřejte si opět radost z pohybu, hýčkejte své nohy. Pomohou vám s tím tyto jedinečné masážní vložky na ploché nohy.

 

 

GÉLOVÉ VLOŽKY DO BOT

gélové vložky do bot

Poznejte tyto unikátní gelové vložky postavené s technologií extra účinného masážního gelu, díky kterému poskytují celodenní absorpci nárazů.

 

 

UNIKÁTNÍ GELOVÉ VLOŽKY VLOŽKY DO BOT NA PATY

vložky do bot na ostruhy - chránič paty

Poznejte tyto unikátní gelové chrániče na paty vhodné při problémech s ostruhou paty, bolestí paty, otlacích, suché a popraskané pokožce na patách a jiných problémech.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: