Exkluzivní měsíční lampa na dálkové ovládání

Kód: DS22799749
699 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Představte si, že měsíc odpluje z oblohy a přijde k vám domů. Nyní můžete mít veškerou krásu a tajemství měsíce pro sebe.

Tato exkluzivní měsíční lampa vytváří jedinečnou atmosféru. Vzhled světla dokonale napodobuje pravou tvář měsíce s celým jeho okouzlujícím charakterem.

LED měsíční lampa se spustí automaticky pomocí světelného senzoru nebo manuálně pomocí dálkového ovladače. Následně si můžete vychutnat nádherné měsíční divadlo. Lampa věrně zobrazí jednotlivé fáze měsíce, které také můžete ovládat.

  • Dokonalá replika skutečného měsíce
  • Lampa se spouští automaticky nebo manuálně
  • Nastavení pomocí dálkového ovládání
  • Reálné zobrazení až 12 fází měsíce
  • Jednoduchá montáž

 
 
NÁŠ TIP
 
Vyzkoušejte také projektor noční oblohy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při pozorování měsíce už nemusíte mít obavy, že se vám schová za mraky. Nyní si můžete vychutnat pohled na měsíc kdykoliv budete chtít. Je tu váš soukromý měsíc na zeď s dálkovým ovládáním.

Vestavěný světelný senzor automaticky rozsvítí váš měsíc po setmění, takže můžete obdivovat jeho změny fáze.

mesační-lampa-fáze

 

INTELIGENTNÍ 3D TECHNOLOGIE 

Díky vytvoření pomocí nejnovější 3D tiskové technologie, je Luna jako nepřekonatelný realistický měsíc! Navíc pomocí dálkového ovladače můžete měsíc ovládat.

 

MĚSÍC JAKO NA DLANI

Měsíc stačí pověsit na zeď nebo strop a pomocí dálkové ovládání jej můžete ovládat. Můžete tak pozorovat všechny fáze měsíce a užít si krásný večer s rodinou, nebo romantické chvilky ve dvou. Tato měsíční lampa realisticky zobrazuje všech 12 fázi měsíce.

 

mesic-na-dlani

 

MÁTE PROBLÉM USNOUT? MĚSÍČNÍ LAMPA VÁM POMŮŽE

Lampa měsíc je nádherný způsob, jak si vychutnat pozorování měsíce. Sledování jednotlivých měsíčních fází vás dokonale uvolní a zrelaxuje. Budete snadněji usínat a váš spánek bude lepší a kvalitnější.

 

DOKONALOST MĚSÍČNÍHO SVĚTLA

Úplněk, nov, ubývání či dorůstání - lampa dokonale kopíruje skutečný měsíc a všechny jeho fáze. Budete si moci vychutnat pozorování měsíce kdykoliv chcete. Tato lampa dodá všem vašim oblíbeným místům uklidňující atmosféru!

měsíc-lampa-na-stenu-

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: