Výkonný Kabel HDMI - USB typu C s adaptérem MHL

Kód: DS27562785
649 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte kabel HDMI - USB typu C s adaptérem MHL. Umožňuje vám připojit telefon nebo tablet k televizoru nebo monitoru přes standardní konektor HDMI.

Tento kabel dopřeje kvalitnější a krásnější obraz. Nejkvalitnější materiály a prémiová technologie výroby jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KABEL HDMI - USB TYPU C S ADAPTÉREM MHL

Chcete propojit Váš chytrý telefon nebo tablet s vaší televizí či monitorem? Pomůže Vám s tímto tento kabel HDMI - USB typu C s adaptérem MHL, který umožňuje konvertovat soubory z vašeho mobilního zařízení (obraz a zvuk) na digitální signál pro zařízení s HDMI vstupem (přijímače s HDMI vstupem).

 prakticky kabel HDMI - USB typu C s adaptérem MHL

 

ZLEPŠÍTE ROZLIŠENÍ

Tento převodník vám pomůže využít potenciál vašeho televizoru naplno. Díky propojení lze sledovat obraz v maximálním rozlišení 4K (2160P), jakož i získat přístup k obsahu mobilního telefonu prostřednictvím televizoru a jeho ovládání pomocí dálkového ovladače televizoru. Tak vám umožní naplno si vychutnat kvalitu obrazu a zvuku.

 

VYSOKÝ STANDARD MHL

Standard MHL je standard audio-video rozhraní ve většině mobilních zařízení. Spojuje v sobě vlastnosti HDMI a USB C konektorů. Umožňuje odesílat obraz a zvuk z mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony na obrazovky, televizory a další zařízení vybavená konektorem HDMI. Výsledkem je, že získaný obraz má vysokou kvalitu.

 

MALÉ ROZMĚRY A NÍZKÁ HMOTNOST

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti si tento převodník můžete vzít kdekoli s sebou. Při používání nezabírá mnoho místa, snadno se skladuje a přenáší.

 

 Kabel HDMI - USB C

 

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

Převodník se používá mimořádně jednoduše. Pro snadné zapojení nabízí funkci Plug & Play. Chcete-li zařízení ovládat, jednoduše připojte telefon (port USB-C) přes TV adaptér (port HDMI).

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě kabelu HDMI - USB typu C s adaptérem MHL byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte jistotu, že převodník Vám vydrží.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Konektor 1: HDMI 2.0/1.4
 • Konektor 2: USB-C 3.1
 • Stíněný kabel (snížení šumu)
 • Odolná PVC izolace
 • Barevná hloubka (až 48 bitů)
 • Podpora 3D technologie
 • Šířka pásma: až 10,2 Gbps
 • Maximální rozlišení: 4K (2160P)
 • Délka kabelu: 200 cm
 • Konektor 1 (samec): HDMI typ A (19 pin)
 • Konektor 2 (samec): USB Type-C

*Pamatujte, že vaše mobilní zařízení musí podporovat technologii MHL!


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: