Terapeutický hřejivý a masážní polštářek na krk

Kód: DS36669637
649 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Elektrický hřejivý a masážní polštářek je speciální terapeutická pomůcka, která poskytuje dokonalou úlevu a terapeutický účinek. Suché teplo proniká hloubkově, pomáhá zmírňovat bolest, prokrvit poškozenou oblast a regenerovat.

Hřejivý polštářek díky elektrickému napájení rovnoměrně a dlouhodobě uvolňuje teplo. Díky svému ergonomickému tvaru je určen na oblast krku, a ramen, ale můžete jej využívat i na klouby, břicho a jakoukoli část na těle.

Suché teplo je ideální pro celou řadu problémů. Ať už se jedná o bolest zad, ztuhlost, seknutí a jiné je tento polštář tím pravým.

Patentovaný design zajistí okamžité zahřívání a rovnoměrné rozložení tepla. Třístupňová vibrační masáž přinese ještě větší úlevu. Nejkvalitnější materiály jsou zárukou životnosti a funkčnosti produktu.


 

NÁŠ TIP

Ozdravný účinek přinášejí také speciální masážní vakuové baňky.

Přinášíme také řešení pro korekci páteře a odstranění špatného držení těla - Ortopedický korektor pro správné držení těla.

Při bolestech zad Vám může pomoci masážní opěrka zad nebo zdravotní podsedák.

Na bolest a úlevu svalů je vhodná masážní pistole.

Vyzkoušejte také ostatní masážní pomůcky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ HŘEJIVÝ POLŠTÁŘ

Trápí Vás bolest zad, krku, ramen, kolen, břicha, kloubů, ztuhnutí či seknutí? Přinášíme řešení - kvalitní elektrický nahřívací a vibrační polštář.

Jednoduchá a rychlá pomoc při bolestech krční páteře a svalů, při svalové horečce, seknutí a jiných problémech. Díky působení suchého tepla přináší uvolnění a hlubokou úlevu postiženým místům. Vibrační masáž podporuje prokrvení a regeneraci.

 • prokrvuje a uvolňuje svalstvo,
 • na bolesti v oblasti krční páteře
 • na studené končetiny: chladné nohy nebo ruce,
 • bolest kloubů, svalů, artritida
 • při nachlazení
 • na revmatismus
 • vyhřívání nebo přehřívání krku, krční páteře, ramene, zápěstí,
 • na bolest hlavy, ztuhlost šíje

 

 masazni-a-hrejivy-polstarek

NA ZMÍRNENÍ BOLESTI KRČNÍ PÁTEŘE

80% lidí zažije bolest krční páteře. Špatný spánek, nálada, energie a potíže se soustředěním jsou jen některé ze způsobů, jak nás bolest zad ovlivňuje. Právě tento polštář je pomůckou, která je primárně určena k odstranění bolesti a zmírnění potíží. Suché teplo je vhodné také při seknutí a jiných problémech.

 

UVOLŇUJÍCÍ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Masážní polštářek disponuje výkonnými vibračními hlavicemi se třemi stupni intenzity. Takto vám poskytuje intenzivní hloubkovou masáž, která odstraňuje bolest, odlehčuje napětí, podporuje krevní oběh a přináší dokonalé uvolnění.

 

PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST

Díky speciálnímu vyhřívání, výkonným masážně-vibračním hlavicím a speciálnímu materiálu poskytuje maximální hřejivý účinek, který se dlouhodobě a rovnoměrně uvolňuje. Okamžitě začne působit, aby zvýšil krevní oběh, uvolnil napnuté a ztuhlé svaly.

 

 hrejivy-a-masazni-polstarek

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě tohoto unikátního polštáře byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaná technologie výroby, což je zárukou maximální funkčnosti a životnosti produktu.

 

DOKONALE PŘENOSNÝ

Hřejivý polštářek je napájen pomocí USB. Je lehký a kompaktní, takže si jej můžete vzít kdekoli s sebou. Je vhodný pro použití v kanceláři, autě, doma a na cestách.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

 • Vylepšená verze
 • Třístupňová regulace teploty
 • Třístupňová vibrační masáž, jedna velikost.
 • Napětí: 5V 2A

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: