DESETBALENÍ - Kvalitní hroty proti ptákům +DOPRAVA ZDARMA

Kód: DB68393967
1 769 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tyto kvalitní hroty proti ptákům, které fungují jako dokonalá mechanická zábrana před holuby, špačci, drozdy, vlaštovkami a dalším ptactvem. Pomáhají i proti kunám, kočkám a jiným nežádoucím návštěvníkům.

Hroty díky ideálním rozměrům můžete používat na balkony, římsy, střechy, zábradlí, komíny a jiné plochy. Nejefektivnější řešení na ochranu před ptáky, a ptačím trusem.

Instalace hrotů je jednoduchá a zvládne ji každý. Můžete je nalepit na požadované místo nebo připevnit šrouby či hřebíky.

Nejkvalitnější materiály a patentovaná technologie výroby jsou zárukou maximální životnosti a funkčnosti produktu. Hroty jsou pevné, odolné vůči UV záření i povětrnostním vlivům.

Je to tak účinné, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 2-balení ultrazvukového odpuzovače ptáků za zvýhodněnou cenu.

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ HROTY PROTI PTÁKŮM

Hroty proti ptákům se rozvětvují a vyčnívají tak, aby znemožňovaly přistání ptactva nebo jeho pohyb po chráněné oblasti. Ptáci se cítí nepohodlně a tak opouštějí chráněný objekt. Už žádné ptačí hnízda a nepořádek z ptačích výkalů, které mohou vážně poškodit váš majetek. Tyto účinné hroty Vám s tím pomohou.

Působí jako vizuální a fyzický odstrašující prostředek, který neumožňuje zvířatům přístup do určité kryté oblasti. Hroty znemožňují ptákům přistát. Tyto hrozivě vypadající zábrany proti ptákům také zabraňují zlodějům a jiným vetřelcům v lezení na vaše ploty.

 

 unikatni-hroty-proti-ptakum

OCHRAŇTE VÁŠ MAJETEK

Ptáci jsou jedny z nejkrásnějších tvorů na planetě, ale mohou způsobit problémy, když za sebou zanechají hnízda a trus s přenosnými chorobami a ektoparazity. Trus ptáků může způsobit korozi stavebních materiálů. Ptačí hnízda mohou ucpat odtoky a žlaby. Ptačí hroty jsou účinným řešením k odstranění těchto problémů.

 

VYUŽIJETE JE KDEKOLI

Tyto hroty proti ptákům jsou prakticky neviditelné a při správné instalaci splývají s téměř všemi budovami, ploty a jinými objekty. Díky tomu je můžete instalovat doslova kdekoli na fasádu, střechy, okapy, ploty, komíny, poštovní schránky, garáže, krovy, balkony a jiné.

 kvalitni-hroty-proti-ptakum

 

VHODNÉ PRO VŠECHNY DRUHY PTÁKŮ

Tyto robustní hroty jsou ideální na odstrašování všech ptáků. Jsou vhodné pro holuby, vlaštovky, sýkorky, vrány, drozdi, špačci, pro velké ptáky a malé ptáky. Efektivní fungují i pro zvířata, jako jsou kuny a kočky.

 

JEDNODUCHÁ INSTALACE

Hroty proti ptákům se instalují mimořádně jednoduše a pohodlně a jejich instalaci zvládne každý. Můžete je přilepit na požadované místo nebo připevnit pomocí šroubů či hřebíků. V porovnání s jinými produkty na odstrašení ptáků tyto hroty nevyžadují žádnou údržbu, což je nákladově efektivní. Instalujte na suchý a čistý povrch.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti ptákům byly použity nejkvalitnější materiály a speciální design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Flexibilní hrot je vyroben z prvotřídního materiálu a při vystavení povětrnostním vlivům nerezaví ani neoslabuje nebo nezanechává na vašem pozemku nepěkné skvrny.

 

 hroty-proti-ptakum

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Výška hrotů: přibližně 10 cm
  • Počet hrotů: 40 ks / 50 cm
  • Rozměry pásku: délka 50 cm, šířka asi 15 cm
  • Barevná struktura odolná proti zabarvení a UV paprskům 

 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUZOVAČ PTÁKŮ S MODRÝM SVĚTLEM

 

37067_odpudzovac-vtakov

 

Poznejte tento výkonný plašič, který funguje jako dokonalý odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů a speciálního modrého světla s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje ptáky.

 

 

REFLEXNÍ PÁSKY PROTI PTÁKŮM

38906_specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyzkoušejte speciální reflexní pásky proti vlaštovkám, holubům, vrabcům, špačkům a jiným ptákům a lehce si ochráníte úrodu ve vaší zahradě.

 

 

PLAŠIČ PTÁKŮ SOKOL - MAKETA DRAVCE

38375-2_maketa-dravca-plasic-vtakov

 

Účinná ochrana proti ptactvu plastový sokol funguje jako odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků. Plašič ptactva a holubů funguje na bázi přirozených instinktů ptactva, protože sokol je jejich přirozeným nepřítelem.

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ PTÁKŮ S IMITACÍ DRAVCŮ

41510-1_zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič ptáků je skvělým nástrojem pro ty, kteří potřebují udržet ptáky mimo svůj dvůr nebo zahradu. Už se nemusíte dívat na zničenou úrodu nebo špinavý lak na autě.

 

 

KVALITNÍ SÍŤ PROTI PTÁKŮM - OCHRANNÁ

37022-3_kvalitna-siet-proti-vtakom

Poznejte tyto kvalitní sítě proti ptactvu, které fungují jako dokonalá mechanická zábrana před holuby, špačci, droždí, vlaštovkami a dalšími ptáky.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: