Výkonný ultrazvukový odpuzovač ptáků

Kód: DS75527573
1 169 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný plašič, který funguje jako dokonalý odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků.

Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů v rozsahu zvuku s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje ptáky. Tyto vydávány zvuky prokazatelné odpuzují ptáky. Pro jiná zvířata jsou neškodné.

Speciální ultrazvukový reproduktor vydává vysokofrekvenční zvukové vlny, které jsou velmi nepříjemné pro ptáky. Signály ovlivňují jejich nervový systém. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu, což vede k opuštění prostor. Funguje i ve vysokém hluku.

Jedinečný patentovaný design zajistí, že plašič je dokonale bezpečný, netoxický a neškodný pro děti, lidi a nijak neublíží ani ptákům. Pouze je donutí opustit chráněné prostory.

Je to tak účinné, humánní, rychlé, jednoduché a pohodlné řešení problému s nežádoucími návštěvníky. Odpuzovač je určen do zahrad, parků, sadů, na pole, balkóny, vinice, chalupy, do kempů a jiného exteriéru.

Nejefektivnější řešení na ochranu vaší zahrady. Ultrazvuková sonická technologie je jednou z nejúčinnějších a zcela bezpečných možností jak se zbavit nežádoucích ptáků a ochránit vaši úrodu.


 

NÁŠ TIP

Zde nabízíme výhodné 2-balení ultrazvukového odpuzovače ptáků za zvýhodněnou cenu.

Viz také další účinné plašiče a odpuzovače na různé druhy zvířat a hmyzu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PLAŠIČ PTÁKŮ A HOLUBŮ - KVALITNÍ ULTRAZVUKOVÝ ODPUZOVAČ

Potřebujete ochránit svou úrodu v zahradě či v sadě před náletem různých ptáků? Nebo vám život v zahradě či na terase znepříjemňují otravné holuby? Speciální ultrazvukový plašič vám pomůže vyhnat ptactvo jako holubi, sýkorky, vlaštovky, drozdi a jiné z vaší zahrady a tak ochránit úrodu. Hodí se na balkon či dům, jako odpuzovač před otravným ptactvem. Tato speciální technologie je maximálně účinná a efektivní.

  • Ultrazvuková sonická technologie
  • Změňte svou zahradu v silové pole odpuzující nechtěných návštěvníků
  • Bez údržbové zařízení napájené baterií
  • Netoxické, bez chemikálií, bez jedu
  • Nejvýkonnější zařízení s velkým dosahem
  • Vyrobeno v Německu

 

jedinecny-ultrazvukovy-odpuzovac-ptaku

 

KDE UMÍSTIT ODPUZOVAČ PTÁKŮ

Ideální umístění plašiče je na ovocné sady, louky, farmy, na okraj budovy, plot, strom, okraj balkonů, garáží, nebo mezi výsadbu nebo na trávník. Zařízení je vodotěsné a odolné vůči povětrnostním podmínkám.

 

JAK FUNGUJE ODPUZOVAČ PTÁKŮ

Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů, které bezhlučně a netoxicky dokážou ochránit vaši zahradu. Po zapnutí vydává odpuzovač zvuk s proměnlivou frekvencí. Signály ovlivňují nervový systém ptáků. Vyvolávají strach, úzkost a nedostatek orientace v terénu. Ptáci raději opustí tento prostor.

 

MAXIMÁLNÍ EKOLOGICKÉ A HUMÁNNÍ ŘEŠENÍ

Poznejte maximálně ekologický způsob odplašení nežádoucích ptáků. Od teď už nepotřebujete toxické postřiky ani jiné metody. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových frekvenčních signálů bezhlučně a netoxicky dokáže ochránit váš pozemek.

 

 profesionalni-odpuzovac-ptaku

 

JAK SE ODPUZOVAČ POUŽÍVÁ

Přístroj je bezúdržbové bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Jednoduše připevněte tento plašič na požadované místo, zapnete ho a sledujte, jak pomáhá vyhnat otravných návštěvníků z vaší zahrady! Takto poskytuje 24 hodinovou ochranu vaší zahrady.

 

NA JAKÝKOLIV DRUH PTÁKŮ

Využití tohoto odpuzovače je nesmírně široké. Díky speciální technologii, která ověřeně odpuzuje ptactvo je odpuzovač vhodný pro holuby, sýkorky, drozdi, špačci a jiné ptactvo.

 

 unikatni-ultrazvukovy-odpuzovac-ptaku

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY A JEDINEČNÝ DESIGN

Při výrobě tohoto pomocníka proti ptákům byly použity nejkvalitnější materiály a patentovaný design, který zajistí maximální funkčnost a životnost produktu. Máte jistotu že odpuzovač vám vydrží.

 

Návod k použití: Odpuzovač ptáku, holubu CZ-SK


 

NÁŠ TIP

ULTRAZVUKOVÝ ODPUZOVAČ PTÁKŮ S MODRÝM SVĚTLEM

 

37067_odpudzovac-vtakov

 

Poznejte tento výkonný plašič, který funguje jako dokonalý odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků. Za pomoci moderní technologie ultrazvukových signálů a speciálního modrého světla s proměnlivou frekvencí bezhlučně a netoxicky odpuzuje ptáky.

 

 

REFLEXNÍ PÁSKY PROTI PTÁKŮM

38906_specialne-jedinecne-reflexne-pasky

Vyzkoušejte speciální reflexní pásky proti vlaštovkám, holubům, vrabcům, špačkům a jiným ptákům a lehce si ochráníte úrodu ve vaší zahradě.

 

 

PLAŠIČ PTÁKŮ SOKOL - MAKETA DRAVCE

38375-2_maketa-dravca-plasic-vtakov

 

Účinná ochrana proti ptactvu plastový sokol funguje jako odpuzovač holubů, špačků, drozdů, vlaštovek a dalších ptáků. Plašič ptactva a holubů funguje na bázi přirozených instinktů ptactva, protože sokol je jejich přirozeným nepřítelem.

 

 

ZVUKOVÝ PLAŠIČ PTÁKŮ S IMITACÍ DRAVCŮ

41510-1_zvukovy-plasic-vtakov-s-imitaciou-dravcov

Zvukový plašič ptáků je skvělým nástrojem pro ty, kteří potřebují udržet ptáky mimo svůj dvůr nebo zahradu. Už se nemusíte dívat na zničenou úrodu nebo špinavý lak na autě.

 

 

KVALITNÍ SÍŤ PROTI PTÁKŮM - OCHRANNÁ

37022-3_kvalitna-siet-proti-vtakom

Poznejte tyto kvalitní sítě proti ptactvu, které fungují jako dokonalá mechanická zábrana před holuby, špačci, droždí, vlaštovkami a dalšími ptáky.

 

 

PRAKTICKÉ HROTY PROTI PTÁKŮM

37385-10_unikatne-hroty 

Poznejte tyto kvalitní hroty proti ptákům, které fungují jako dokonalá mechanická zábrana před holuby, špačci, drozdy, vlaštovkami a dalším ptactvem. Pomáhají i proti kunám, kočkám a jiným nežádoucím návštěvníkům.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: