Výkonný adaptér micro USB na USB-C

Kód: DS54869719
179 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento výkonný adaptér, který spolehlivě překonvertuje vstup mikro USB na USB-C.

Adaptér micro-USB na USB-C zaručuje všechny funkce poskytované standardním kabelem. Používá se k napájení i přenosu dat.

Umožňuje plnohodnotné využití nejnovějších modelů mobilních zařízení v kombinaci se staršími zařízeními s micro-USB výstupem.

Nejkvalitnější materiály a prémiová technologie výroby jsou zárukou funkčnosti a životnosti produktu.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIKRO USB ADAPTÉR - TYP C

Nová mobilní zařízení, která jsou vybavena konektorem USB-C, vyžadují k nabíjení nebo připojení k jinému elektronickému zařízení speciální typ kabelu. V tomto momentě jsou nabíječky a kabely s micro-USB konektory teoreticky zbytečné. Nemusíme se jich však hned zbavit, stačí si totiž pořídit micro-USB adaptér – USB-C, který rychle umožní použití starších kabelů v zařízeních s nejnovějším standardem.

 

 adapter-mickro-usb-na-usb-c

 

KDE VŠUDE KONVERTOR VYUŽIJETE?

Využijete jej v nabíječkách pro mobily, v noteboocích a jiných zařízeních, kde potřebujete překonvertovat micro USB port na USB-C port. Díky kvalitním materiálům a speciální výrobě je propojení mimořádně rychlé a stabilní.

 

MALÉ ROZMĚRY A NÍZKÁ HMOTNOST

Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti si tento převodník můžete vzít kdekoli s sebou. Při používání nezabírá mnoho místa, snadno se skladuje a přenáší. Malá velikost znamená, že zařízení lze trvale připevnit na kabel nebo např. telefon a ponechat na tomto místě, aby bylo možné jej používat vždy, když to potřebujete.

 

SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ

Převodník se používá mimořádně jednoduše. Stačí jej jen připojit ke kabelu s koncovkou micro USB a následně jej můžete propojit s jakýmkoli zařízením využívajícím USB-C porty. Takto je ihned připraven k používání.

 

 jedinecny-adapter-micro-usb-na-usb-c

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Při výrobě USB konvertoru byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což je zárukou funkčnosti a životnosti produktu. Máte jistotu, že převodník Vám vydrží.

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Standard USB-C: 3.0, 3.1
  • rozměry (šířka / výška): 1,5 / 2,5 cm
  • hmotnost: 0,002 kg
  • barvu odesíláme dle skladové dostupnosti (bílá/černá)

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: