Vodovodní baterie

MODERNÍ KOUPELNA

Chcete modernizovat svou koupelnu nebo kuchyň pomocí nových vodovodních baterií? Nehledejte nic jiného a prohlédněte si náš internetový obchod, kde nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních vodovodních baterií, které vyhoví jakémukoli stylu a rozpočtu.

Najdete zde širokou nabídku vodovodních baterií od klasických vzorů až po moderní minimalistické styly, které doplní každý interiér. Náš sortiment zahrnuje tradiční dvouručkové baterie a praktické jednoručkové varianty, stejně jako výsuvné postřikovače pro větší univerzálnost.


 

Nejprodávanější

jedinecna sprchova baterie na ohrev vody
 
1 619 Kč
elektricka prutokova baterie s ohrevem vody
1 459 Kč –28 %
Původně: 1 459 Kč  (–28 %)
1 039 Kč
2 položek celkem
jedinecna sprchova baterie na ohrev vody
1 619 Kč

  Poznejte unikátní sprchovou baterii pro okamžitý ohřev vody, pomocí které okamžitě získáte teplou vodu všude tam, kde není k dispozici centrální ohřev vody. Instalace této...

DS43031216
elektricka prutokova baterie s ohrevem vody
1 459 Kč –28 %
1 039 Kč

  Poznejte unikátní elektrickou průtokovou baterii s ohřevem vody, pomocí které okamžitě získáte teplou vodu všude tam, kde není k dispozici centrální ohřev vody. Instalace...

DS56108349

Kromě různých designů nabízíme také různé povrchové úpravy, které vyhoví každému vkusu. Vyberte si z klasického chromu, kartáčovaného niklu, olejového bronzu nebo dokonce matné černé pro odvážný a moderní vzhled.

V našem internetovém obchodě jsme hrdí na to, že nabízíme pouze výrobky nejvyšší kvality od prověřených značek. Všechny naše vodovodní baterie jsou vyrobeny z odolných materiálů a jsou konstruovány tak, aby vám vydržely dlouhá léta, takže se z nové baterie můžete těšit dlouhá léta.