Unikátní naslouchátko

Kód: DS51827253
849 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte toto unikátní naslouchátko, které Vám pomůže lépe slyšet během okamžiku. Zařízení je malé a v tělové barvě což poskytuje maximální diskrétnost. Navzdory své malé velikosti a nízké hmotnosti poskytuje maximální výkon.

Prémiový vestavěný mikrofon zajistí dokonalý zvuk bez zkreslení a šumu. Následně ho pomocí vestavěného reproduktoru zesílí. Výkon tohoto zařízení je až 110 decibelů.

Díky různým nástavcům je zařízení vhodné pro muže i ženy různých věkových kategorií. Je univerzálně vhodné do levého i pravého ucha.

Ergonomický tvar zajistí pohodlné nošení i po dlouhou dobu. Díky regulaci hlasitosti si naslouchátko nastavíte podle vašich potřeb. Nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby jsou zárukou funkčnosti a výkonnosti.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ NASLOUCHÁTKO

S přicházejícím věkem se zhoršuje i náš sluch. Slyšte jako za mlada. Pomůže Vás s tím toto skvělé naslouchátko. Je univerzální, vhodný pro každého. Nosí se mimořádně pohodlně a poskytne vám výjimečný výkon.

 

 profesionalni-naslouchatko

 

PRO DOKONALÝ ZVUK

V přístroji je zabudovaný kvalitní mikrofon, který precizně zachytí jakýkoliv zvuk a následně pomocí výkonného mikrofonu zvuk zesílí. Maximální výkon je až 110 decibelů. Mikrofon zároveň potlačuje šum pro dokonale čistý zvuk.

 

VHODNÉ PRO KAŽDÉHO

Naslouchátko je dodáváno se měkkými silikonovými koncovkami do uší v různých velikostech. Díky tomu je přístroj univerzální, vhodný pro muže i ženy, seniory i mladších, s různými ušními kanálky. Je určeno do levého i pravého ucha.

 

DOKONALE DRŽÍ A NETLAČÍ PŘI NOŠENÍ

Bezdrátové naslouchátko bylo vytvořeno s důrazem na ergonomii při nošení. Ergonomický design zajistí pohodlné nošení i během dlouhodobého používání. Díky různým nástavcům Vám pohodlně sedne, netlačí při nošení a nevypadává. Vkládá se přímo do ucha, proto je vhodné i pro lidi s brýlemi.

 

 naslouchatko

 

PRO MAXIMÁLNÍ DISKRÉTNOST

Díky malým rozměrům je toto zařízení velmi nenápadné. Speciální tvar je doplněn tělovou barvou pro maximální diskrétnost. No i přes malé rozměry Vám tento přístroj poskytne maximální výkon. Díky jeho malým rozměrům a nízké hmotnosti se příjemně nosí a neovlivňuje negativně každodenní činnosti.

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ

Ovládání tohoto zařízení je mimořádně jednoduché a pohodlné. Pomocí jednoho tlačítka na přístroji ho zapnete, vypnete a ovládáte hlasitost. Spotřeba energie je minimální a baterie Vám vydrží po dlouhou dobu.

 

PRÉMIOVÉ MATERIÁLY A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Při výrobě tohoto naslouchátka byly použity nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie výroby, což zajišťuje dlouhou životnost a maximální funkčnost produktu. Je vhodné pro dlouhodobé a pravidelné používání.

 unikatne-naslouchatko

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Barva: tělová
  • Zesílení zvuku: 110 dB ± 5 dB
  • Frekvence: 300 Hz ~ 4000 Hz
  • Spotřeba energie: - ≤ 4 mA
  • Napětí: 1.5V
  • Šum: ≤ 40 dB
  • Napájení: na baterii
  • Hmotnost: 0.02kg

 

NÁŠ TIP

SPOLEHLIVÉ NASLOUCHACÍ PŘÍSTROJ

naslouchací přístroj

Poznejte toto unikátní naslouchátko, které Vám pomůže lépe slyšet během okamžiku.

 

 

VÝKONNÉ NASLOUCHÁTKO

naslouchátko

Poznejte toto unikátní naslouchátko, které Vám pomůže lépe slyšet během okamžiku.

 

 

UNIKÁTNÍ PŘÍSTROJ NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

spirálový čistič uší

Poznejte unikátní profesionální čistič uší pro dokonalé, rychlé a pohodlné vyčištění uší.

 

 

PROFESIONÁLNÍ ČISTIČ UŠÍ - ELEKTRICKÝ STROJEK NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ

elektrický strojek na čištění uší

Poznejte unikátní profesionální čistič uší pro dokonalé, rychlé a pohodlné vyčištění uší.

 

 

KVALITNÍ UŠNÍ SVÍČKY - 20 KS 

ušní svíčky

 

Poznejte tyto skvělé ušní svíčky pro blahodárnou terapii. Ušní svíčky mohou mít příznivý účinek při bolestech v uších, hlavy, svědění v uchu, pískání v uších, únavě, migrénách, poruchách spánku, zánětech nosu, hrdla a jiných problémech.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: