Skvělý koordinační žebřík na cvičení

Kód: DS53337807
389 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tento kvalitní koordinační žebřík na cvičení, který vám pomůže zlepšit vaši obratnost, koordinaci, akceleraci, rovnováhu, rytmus, vytrvalost, zrychlení a kontrolu těla.

Šest metrů dlouhý žebřík vyrobený z nejkvalitnějších a odolných materiálu pro maximální životnost. Velmi snadno ho rozložíte a přizpůsobíte vaším tréninkovým aktivitám. Je mimořádně kompaktní, lehký a díky přibalenému vaku se pohodlně přenáší a skladuje.

Tréninkový žebřík můžete používat kdekoliv - venku, doma i v tělocvičně. Je to neocenitelná tréninková pomůcka při všech kolektivních i individuálních sportech. Hodí se i trenérem, kteří potřebují trénovat své mužstva v různých sportovních odvětvích.

Trénujte s tímto žebříkem a zlepšete vaše zrychlení, rychlost, změny směru pohybu, stejně jako rovnováhu, rytmus a kontrolu těla. Tyto schopnosti jsou nesmírně důležité pro každého sportovce.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGILITY ŽEBŘÍK - PERFEKTNÍ PRO KAŽDOU SPORTOVNÍ DISCIPLÍNU

Žebřík agility je vhodný pro každého, kdo by chtěl vylepšit svou rychlost, obratnost, výbušnost, koordinaci a rovnováhu. Cvičný žebřík vám dává příležitost procvičit si koordinaci a kontrolu nad svým tělem. Je to perfektní doplněk pro lidi, kteří se profesionálně věnují sportu, i pro amatéry. Je obzvláště vhodný pro fotbalisty, tenisty, basketbalisty, hokejisty a jiné skupinové, bojové ale i individuální sporty.

 

 kvalitni-zebrik-na-cviceni

 

VHODNÝ DO INTERIÉRU AJ EXTERIÉRU

Tento skvělý žebřík na cvičení se používá mimořádně prakticky a pohodlně. Díky použitým materiálům a speciálnímu designu je určený do exteriéru i interiéru takže s ním můžete trénovat kdekoliv.

 

AJ NA HODINY TĚLESNÉ VÝCHOVY

Koordinační žebřík je vynikající i pro hodiny tělesné výchovy jako jedinečná pomůcka na cvičení pro děti všech věkových skupin. Je ideální na individuální i skupinový trénink.

 

IDEÁLNÍ VELIKOST A NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Koordinační žebřík je dlouhý asi 6 metrů, široký 50 cm a má 12 příček. Příčky si můžete pohodlně upravit, díky čemuž je můžete nastavit tak, aby odpovídaly schopnostem člověka, který ho používá, nebo aby vyhovovaly různým cvikům. Díky nejkvalitnějším materiálům a speciálnímu designu máte jistotu maximální životnosti produktu. Použitý materiál je hrubý, pevný a odolný.

 

 koordinacni-zebrik-na-cviceni

 

NA JAKÉ CVIKY SE TRÉNINKOVÝ ŽEBŘÍK POUŽÍVÁ?

Cvičný žebřík skvěle rozvíjí vaše svaly a umožňuje vám zlepšit reakční čas, což znamená lepší výsledky během sportovních soutěží. Je to také dokonalý způsob, jak uplatnit svou koordinaci, přesnost, rovnováhu a celkovou kontrolu nad svým tělem. Žebříky agility umožňují zdokonalit běh, přeskakování a skákání, můžete také použít ruce a další svaly těla - vše závisí na vaší fantazie a cíle cvičení.

 

LEHKÝ A PŘENOSNÝ

Tento skvělý žebřík na cvičení je možné pohodlně složit a umístit do vaku, který je součástí balení. Po složení nezabírá cvičební žebřík mnoho místa, je lehký a kompaktní. Toto vám umožní skladovat a přenášet jej bez větších problémů.

 

MAXIMÁLNĚ BEZPEČNÝ

Díky pevnému položení a kontaktu se zemí se nemusíte obávat že při nesprávném cvičení dojde k uklouznutí, což by mohlo vést k vážným zraněním. Tento koordinační žebřík je maximálně bezpečný.

 

 jedinecni-koordinacni-zebrik

 

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Délka 6 m
  • Šířka 50 cm
  • 12 nastavitelných příček

 

NÁŠ TIP

 

VYNIKAJÍCÍ DĚTSKÁ FOTBALOVÁ BRANKA

 

dětská fotbalová branka

 

Poznejte perfektní dětskou fotbalovou branku a sami uvidíte, jak vaše děti začnou s radostí sportovat a hýbat se. Tato branka je přirozeně motivují ke hře s vrstevníky i s rodinou.

 

 

UNIVERZÁLNÍ VOLEJBALOVÁ SÍŤ

volejbalová síť

Hrajte svůj oblíbený volejbal kdykoli a kdekoli. S touto volejbalovou sítí si můžete užít hru na dvorku, na zahradě, v kempu nebo dokonce na pláži. Je vhodná i do interiéru, takže je skvělým partnerem pro každou příležitost.

 

 

SPECIÁLNÍ BEDMINTONOVÁ SÍŤ

 

univerzální badmintonová síť

 

Získejte novou univerzální badmintonovou síť, která vám zaručí naprostý komfort při hře a vylepšení badmintonového zážitku.

 

 

EXKLUZIVNÍ SOUPRAVA NA MINIBASKETBAL

 

mini basketbalová souprava

 

Dovolte svým dětem poznávat tajemství basketbalu. Tato mini basketbalová souprava je dokonale zasvětí do pravidel a přinese jim spoustu zábavy. Dopřejte nezapomenutelné chvíle svým dětem i sobě.

 

 

UNIKÁTNÍ FOTBALOVÝ MÍČ -AIR DISK

 

fotbalový míč - Air disk

 

Poznejte tento jedinečný Air disk, s nímž mohou vaše děti hrát fotbal v bytě či domě a vy se nemusíte bát, že něco rozbijí nebo poškodí podlahu, či nábytek.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: