Profesionální čistič na brýle z mikrovlákna

Kód: DS44044321
149 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Unikátní čistič na brýle z mikrovlákna pro dokonalé, jednoduché, rychlé a profesionální vyčištění dioptrických i slunečních brýlí. Brýle čistíte jedním tahem z obou stran.

Díky speciálním polštářkům ze speciálního mikrovlákna dokonale vyčistí každé sklo bez poškrábání. Čistič je lehký a přenosný, proto si ho můžete vzít všude sebou. Kvalitní materiály zajistí dlouhou životnost pro množství čištění.

Díky patentovanému designu efektivně vyčistíte vaše brýle během okamžiku. Unikátní mikrovlákno má speciální absorpční vlastnosti násobně větší než klasické hadříky a jiné čističe. Dokonalé čisté brýle zabraňují mlžení skel a zajišťují dobré vidění. Každý kdo nosí dioptrické nebo sluneční brýle bude tento čistič brýlí skutečně milovat.


 

NÁŠ TIP

Zde najdete výhodný balíček 5 ks čističů za skvělou cenu

Zde naleznete výhodné balení 10 ks čističů ke kterému získáte DOPRAVU ZDARMA.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ ČISTIČ BRÝLÍ PRO KŘIŠŤÁLOVOU ČISTOTU

Praktický čistič s měkkými polštářky z mikrovlákna k odstranění prachu, mastnoty, nečistot a šmouh z čoček brýlí. Díky unikátnímu designu čistíte sklo zároveň z obou stran.  Přizpůsobí se jakýmkoli brýlím, dioptrickým, bifokálním i slunečním.

 

NA DIOPTRICKÉ AJ SLUNEČNÍ BRÝLE

Díky speciálnímu mikrovláknu, které je k sklům velmi jemné ale zároveň nemilosrdné k mastnotě, špíně, šmouhám a jiným nečistotám je tento čistič určený pro čištění dioptrických i slunečních brýlí. Nemusíte se obávat, že se vaše drahé brýle nějak poškodí.

 

ZABRAŇUJE MLŽENÍ BRÝLÍ

Také nenávidíte mlžení brýlí? Nevidíte přes vaše brýle při řízení nebo při jiných důležitých činnostech? Díky dokonalému vyčištění skel se brýle zamlžují podstatně méně než při běžném čištění.

 

cistic na bryle unikatni

 

ŽÁDNÉ OBAVY Z POŠKRÁBANÝCH SKEL

Speciální mikrovlákno efektivně vyčistí brýle a zároveň je ochrání před poškrábáním. Je extrémně jemné ke sklu no nemilosrdné k nečistotě.

 

NEJKVALITNĚJŠÍ MATERIÁLY

Díky kvalitním materiálům, které zajišťují funkčnost a dlouhou životnost Vám bude čistič sloužit na množství čištění. Čistič je skladný a snadno přenosný, proto ho můžete mít kdekoliv s sebou, v autě kabelce nebo i jako přívěšek na klíčích. Unikátne mikrovlákno má speciální absorbční vlastnosti násobně větší než klasické hadříky a jiné čističe.

 

PROFESIONÁLNÍ ČIŠTĚNÍ BRÝLÍ ZA ZLOMEK CENY

Vyčistěte si profesionální brýle v pohodlí vašeho domova a ušetřete na drahých ultrazvukových čističkách a čistících roztocích. Díky tomuto čističi budou vaše brýle vždy dokonale vyčištěny.

 

cistic-bryli-a-telefonu 

 

TAKÉ  NA MOBILNÍ TELEFON

S čističem hravě vyčistíte také Váš mobilní telefon. Displej většiny telefonů se snadno poškrábe a dobře vyčistit telefon je náročné. S tímto čističem to zvládnete hravě. Během okamžiku bude Váš telefon čistý, bez šmouh, mastnoty a poškrábání displeje.

 

BALENÍ OBSAHUJE AŽ 5 KS ČISTIČŮ 


Balenie obsahuje až 5 kusů unikátních čističů. S touto sadou si můžete nechat jeden čistič v autě, kabelce, kanceláři, doma a zkrátka všude kde ho potřebujete.


 

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNÍ CLONA NA NOČNÍ VIDĚNÍ PRO ŘIDIČE

 

clona na noční i denní řízení

 

Speciální clona do auta na noční a denní vidění pro řidiče slouží pro perfektně čisté, ostré a kontrastní vidění na cestách, které přispívá k lepší koncentraci a orientaci.

 

 

ČISTIČ AUTOSKEL S MIKROVLÁKNEM PROTI MLŽENÍ

 

čistič autoskel s mikrovláknem proti mlžení

 

Unikátní stěrka na okna do auta z mikrovlákna s odnímatelnou rukojetí pro dokonalé, jednoduché, rychlé a profesionální vyčištění vašich oken. Díky speciální hadříku z mikrovlákna pomáhá zabraňovat mlžení oken v autě.

 

 

PRAKTICKÁ ROLETA DO AUTA 

 

roleta do auta

 

Poznejte kvalitní roletu do auta, které dokonale chrání před slunečním zářením a teplem. Díky nejkvalitnějším materiálům a speciální technologii výroby je navržena tak, aby dokonale chránila před slunečním zářením a teplem.

 

 

DĚROVANÉ BRÝLE PRO ZLEPŠENÍ ZRAKU

 

děrované brýle pro zlepšení zraku

 

Poznejte tyto unikátní děrované brýle, které Vám mohou pomoci při bolesti a únavě očí, jakož i při krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu a jiných očních vadách.

 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: