Jedinečné děrované brýle pro zlepšení zraku

Kód: DS20007129
Akce Tip
309 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Poznejte tyto unikátní děrované brýle, které Vám mohou pomoci při bolesti a únavě očí, jakož i při krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu a jiných očních vadách.

Děrované brýle vám umožní vidět zřetelně na všechny vzdálenosti, ať už vyžadují zaostření na krátkou, střední či velkou vzdálenost. Zároveň zajišťují trénink očních svalů, který můžeme provádět při každodenní činnosti.

Speciálně tvarované díry nutí oči k provádění drobných pohybů, čímž se postupně posilují následkem čehož je zlepšení zraku a odstranění únavy a bolesti očí. Zároveň zlepšují ostrost a vnímání obrazu.

Během nošení brýlí budete vidět stejně ostře jako s dioptrickými brýlemi. Zlepšení zraku můžete dosáhnout pravidelným a dlouhodobým používáním.


 

DOPRAVA ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení brýlí na počítač, ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení brýlí pro řidiče ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Pro dokonalé vyčištění vašich brýlí přinášíme tento nejúčinnější čistič brýlí.

Uložte si vaše brýle v autě bezpečně, prakticky bez rizika poškrábání s tímto držákem na brýle do auta.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO KOHO JSOU DĚROVANÉ BRÝLE VHODNÉ

Tyto děrované brýle se používají k terapii oční vady. Jsou to speciální brýle, které procvičují oční svaly, ulevují unaveným, namáhaným očím a pomáhají při očních poruchách jako:

  • krátkozrakost,
  • dalekozrakost,
  • tupozrakost,
  • astigmatizmus,
  • zrak zhoršený věkem,
  • bolesti hlavy z důvodu namáhaní očí,
  • prevence proti zhoršení zraku

 

bryle-pro-zlepseni-zraku

 

JAK FUNGUJÍ DĚROVANÉ BRÝLE

Děrované brýle fungují na bázi tří základních efektů.

  1. Při pohledu přes jednotlivé otvory nutí oči k vykonání drobných pohybů. Proto oční svaly neustále pracují, čímž se postupně posilují, následkem čehož je zlepšení zraku a odstranění únavy a bolesti očí.
  2. Každá z dírek umožňuje projít do oka jen velmi úzké spektrum paprsku světa, což zmenšuje rozptylový kroužek na sítnici a zvětšuje hloubku ostrosti. Výsledkem je ostřejší obraz.
  3. Zlepšují schopnost mozku vyhodnotit obraz, který vidí oko.

Díky této kombinaci trénujete vaše oči, zároveň vám pomáhají vidět ostřeji a lépe bez nutnosti nošení dioptrických brýlí.

 

POMOC PŘI DALEKOZRAKOSTI A KRÁTKOZRAKOSTI

Děrované brýle podporují správné a plynulé zaostření při pohledu do dálky i na blízko, a proto vám pomohou vidět ostře předměty v různých vzdálenostech.

Pokud trpíte krátkozrakostí doporučuje se používat zejména brýle při činnostech, kdy se díváte na blízko. Například při čtení, práci s počítačem. Při dalekozrakosti naopak, používejte na sledování do dálky. Správné nošení může přispět k úplnému vymizení či podstatnému zlepšení oční vady.

 

 derovane-bryle

 

ÚNAVA OČÍ, PÁLENÍ, BOLEST? ZNÁME ŘEŠENÍ

Při dlouhodobé práci s počítačem a při sledování televize dochází často k únavě zraku, pálení očí a pocitům suchosti. Tyto pocity jsou často doprovázeny bolestí očí a hlavy. Děrované brýle vám mohou pomoci předejít všem těmto potížím. Brýle jsou vhodné i pro práci s počítačem a při sledování televize.

 

NÁHRADA SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Díky speciálním dírám dopadá do očí menší množství světla a tím i méně UV záření. Díky tomu mohou brýle přispět k ochraně očí při pobytu na slunci. Velkou výhodou je, že nedochází k deformování slunečního spektra jako u klasických slunečních brýlích. Nedoporučuje se dívat do slunce přímo.

 

KDY MŮŽU OČEKÁVAT VÝSLEDKY?

Děrované brýle jsou určeny především k tomu, aby vám pomohly zastavit rozvoj očních vad a nemocí a předejít jejich zhoršování. Při pravidelném cvičení může dojít k zlepšení zraku, a to až o několik dioptrií. Výsledky se mohou lišit, protože každý člověk reaguje jinak. K dosažení výrazného pokroku doporučujeme alespoň tříměsíční nošení 2-3 hodiny denně. Pro ještě lepší efekt doporučujeme kombinovat s vyváženou stravou, cvičením a oční jógou.

 derovane-bryle-pro-zlepseni-zraku

JAK SE BRÝLE POUŽÍVAJÍ?

Brýle noste nejprve pár minut a délku postupně zvyšujte na cca 2-3 hodiny denně. Možná se Vám bude z počátku zdát nošení těchto brýlí nepříjemné, ale oči si musí zvyknout. Brýle se dají nosit i při sledování televize, čtení na dobrém světle, psaní, práci na počítači nebo při chůzi. Nesmíte je však nosit při řízení či jiné činnosti, která vyžaduje pozornost. Udělejte něco pro své zdraví. 

 Rozměry balení: 16 x 6,5 x 4 cm


 

 

NÁŠ TIP

 

UNIKÁTNÍ CLONA NA NOČNÍ VIDĚNÍ PRO ŘIDIČE

 

clona na noční i denní řízení

 

Speciální clona do auta na noční a denní vidění pro řidiče slouží pro perfektně čisté, ostré a kontrastní vidění na cestách, které přispívá k lepší koncentraci a orientaci.

 

 

ČISTIČ AUTOSKEL S MIKROVLÁKNEM PROTI MLŽENÍ

 

čistič autoskel s mikrovláknem proti mlžení

 

Unikátní stěrka na okna do auta z mikrovlákna s odnímatelnou rukojetí pro dokonalé, jednoduché, rychlé a profesionální vyčištění vašich oken. Díky speciální hadříku z mikrovlákna pomáhá zabraňovat mlžení oken v autě.

 

 

PRAKTICKÁ ROLETA DO AUTA 

 

roleta do auta

 

Poznejte kvalitní roletu do auta, které dokonale chrání před slunečním zářením a teplem. Díky nejkvalitnějším materiálům a speciální technologii výroby je navržena tak, aby dokonale chránila před slunečním zářením a teplem.

 

 

UNIKÁTNÍ ČISTIČ BRÝLÍ PRO KŘIŠŤÁLOVOU ČISTOTU

 

čistič na brýle z mikrovlákna

 

Unikátní čistič na brýle z mikrovlákna pro dokonalé, jednoduché, rychlé a profesionální vyčištění dioptrických i slunečních brýlí. Brýle čistíte jedním tahem z obou stran.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: