Perfektní brýle na počítač proti modrému světlu

Kód: DS44745935
Akce Tip
519 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Brýle na počítač proti modrému světlu slouží pro perfektní čisté, ostré a kontrastní vidění při práci se zobrazovací technikou. Navíc omezují škodlivé spektrum modrého světla a tak vás pomáhají chránit proti bolesti očí, hlavy, špatnému spánku a přispívají k lepší koncentraci a bezpečnosti při práci s PC.

Speciálně navržené brýle jsou určeny na bezpečnou práci se zobrazovací technikou. Díky sklům se speciálním filtrem zabraňují ozáření modrým světlem, zároveň zlepšují vnímání světla a snižují namáhání očí.

Brýle na PC jsou určeny pro pány i pro dámy. Rám je z lehkého plastu, je pevný a příjemně se nosí. Pro své čisté, klasické linie a moderní provedení v nich budete působit sebevědomě a určitě při každé příležitosti i stylově.

Investujte do svého zdraví. Oči máme jen jedny.

  • Zabraňují ozáření modrým světlem
  • Aktivní chrání zrak
  • Minimalizují namáhání a únavu očí
  • Podporují soustředění pro lepší pracovní výkon

 

DOPRAVA ZDARMA

Zde naleznete výhodné dvojbalení brýlí na počítač

Zde naleznete výhodné dvojbalení brýlí pro řidiče ke kterému získáváte DOPRAVU ZDARMA.

Poznejte unikátní děrované brýle, které Vám mohou pomoci při bolesti a únavě očí, jakož i při krátkozrakosti a jiných očních vadách.

Pro dokonalé vyčištění vašich brýlí přinášíme tento nejúčinnější čistič brýlí.

Uložte si vaše brýle v autě bezpečně, prakticky bez rizika poškrábání s tímto držákem na brýle do auta.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIKÁTNÍ BRÝLE NA PRÁCI S PC

Brýle pro práci s počítačem a jinou zobrazovací technikou jsou doslova nezbytností pro každého manažera, administrativního pracovníka, studenta a každého kdo si chce chránit zrak při práci s PC. Jednoduše je nasadíte na oči a hned spatříte ten obrovský rozdíl. Díky své antireflexní vrstvě, brýle snižují únavu očí, redukují odlesky, zvyšují kontrast, ostrost a detaily. Dejte sbohem bolestem očí, hlavy a poruchám spánku.

 

 jedinecne-bryle-proti-modremu-svetlu

 

KDY MODRÉ SVĚTLO ŠKODÍ

Modré světlo je součástí každodenního života. Běžně se nachází v přírodě ale produkují ho i monitory. V omezené míře je modré světlo prospěšné protože díky němu naše tělo rozpoznává den a noc, podporuje nebo naopak tlumí bdělost a pozornost a produkuje a reguluje spánkový hormon melatonin.

Naopak ve velkém množství může způsobovat syndrom suchého oka, což dlouhodobě může vést k poškození zraku. Dále způsobuje poruchy spánku a stým související kardiovaskulární onemocnění, bolest očí, bolest hlavy a rozmazané vidění.

 

JAK FUNGUJÍ BRÝLE NA POČÍTAČ

Princip brýlí na počítač spočívá ve speciálním filtru, který reaguje na modré světlo. Účinně ho minimalizuje zejména jeho škodlivé spektra. Zároveň blokují odlesky, zvyšují kontrast, jasnost a splňují světelné standardy pro bezpečnou práci se zobrazovací technikou.

 

ÚNAVA OČÍ, PÁLENÍ, BOLEST?

Při dlouhodobé práci s počítačem, mobilem, tabletem a při sledování televize dochází často k únavě zraku, pálení očí a pocitem suchosti. Tyto pocity jsou často doprovázeny bolestí očí a hlavy. Tyto speciální brýle proti modrému světlu vám mohou pomoci předejít všem těmto obtížím. Vaše oči nebudou takové unavené. Zároveň fungují jako účinná prevence před dalšími problémy.

 

 bryle-na-pocitac-proti-modremu-svetlu

 

PRO LEPŠÍ SPÁNEK

I Vy se díváte před spaním na televizor nebo pracujete s počítačem, či s mobilem? Následně máte problémy usnout nebo s kvalitou spánku? Poruchy spánku mohou vést k depresi, hromadění neurotoxinů a zvýšenému riziku onemocnění. Vyzkoušejte dvě hodiny před spaním používat tyto brýle a ihned spatříte rozdíl. Usnete rychleji a váš spánek bude vydatnější a kvalitnější.

 

STOP ÚNAVĚ OČÍ

Celodenní práce s počítačem, sledování televize doplněné o používání mobilu má za následek únavu očí, pálení či syndrom suchého oka. Tyto brýle blokují škodlivé modré světlo.

 

STYLOVÉ A VKUSNÉ

Rám je z lehkého plastu, je pevný a příjemně se nosí. Pro své čisté, klasické linie a moderní provedení v nich budete působit sebevědomě a určitě při každé příležitosti i stylově.

 

 bryle-na-PC

 

KDY MOHU OČEKÁVAT VÝSLEDKY?

Anti blue light brýle jsou určeny především k tomu, aby přispěly k předcházení a dalšímu rozvoji očních poruch, namáhání očí a dalších nepříznivých efektů spojených se škodlivým spektrem modrého světla. Při pravidelném používání může dojít ke zlepšení a to již od prvního použití. Výsledky se mohou lišit, protože každý člověk reaguje jinak.

 

*Barvu odesíláme dle skladové dostupnosti


 

 NÁŠ TIP:

 

ČISTIČ NA BRÝLE Z MIKROVLÁKNA

 

 

 cistic-bryli-zjistit-vic

 

 

 CHLADICÍ GELOVÁ MASKA NA UNAVENÉ, OTEKLÉ A BOLAVÉ OČI 

Ak Vás oči často pálí, bolí, jsou unavené nebo oteklé s kruhy pod očima, přinášíme Vám řešení - unikátní terapeutickou gelovou masku. Tato multifunkční maska působí i při bolestech hlavy, migréně, nachlazení, rýmě, ulevuje od nevyspalostí vyčerpání a únavy očí. Unikátní gelová maska je příjemná na dotek, dobře chladí nebo hřeje.

 

maska-gelova-na-otekle-oci


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: