Sada pro bezpečné noční řízení

Kód: 14069
Akce Tip
569 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Co je základem bezpečné jízdy v noci? Dobře vidět a neusnout. Právě to vyřeší tento exkluzivní balíček hlídače mikrospánku s brýlemi pro noční vidění pro řidiče.

BRÝLE PRO ŘIDIČE slouží pro perfektně čisté, ostré a kontrastní vidění na cestách, které přispívá k lepší koncentraci a orientaci.

Speciálně navržené brýle jsou určeny na noční jízdu, řízení auta v mlzeale můžete je používat i přes den a za každého počasí. Díky speciálním sklům z polykarbonátu zabraňují přílišnému osvětlení, zároveň zlepšují vnímání světla a snižují namáhání očí.

HLÍDAČ MIKROSPÁNKU rozpozná mikrospánek a varuje Vás i spolujezdce. Efektivním způsobem Vás včas probere a tak zabrání případné nehodě. 

Funguje na principu elektronické rovnováhy. To znamená, že když vám při mikrospánku hlava náhle poklesne, spustí se alarm, který Vás zaručeně probere. V případě pomalého a plynulého pohybu se alarm nespustí.

Díky této unikátní kombinaci se výrazně zvýší bezpečnost Vás i vašich spolujezdců.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BALÍČEK PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST PŘI ŘÍZENÍ

Balíček na bezpečné noční jízdu obsahuje brýle pro profesionální řidiče s HD nočním viděním a přístroj pro zabránění mikrospánku. Tato kombinace je maximálně účinná pro vaši bezpečnost při řízení. Brýle Vám umožní lépe vidět bez oslnění protijedoucími auty nebo sluncem a hlídač mikrospánku Vám nedovolí usnout za volantem.


 

BRÝLE NA NOČNÍ VIDĚNÍ PRO ŘIDIČE

Brýle na noční řízení a jízdu v mlze jsou doslova nezbytností pro každého řidiče, trénující sportovce, pracovníků sbs a pro každého kdo potřebuje jasně vidět.

Jednoduše je nasadíte na oči a hned spatříte ten obrovský rozdíl.  Jezděte jako normálně a užijte si toho, jaký rozdíl může tato technologie udělat.

 

JAK FUNGUJÍ BRÝLE PRO NOČNÍ VIDĚNÍ

Princip brýlí na noční jízdu spočívá v tom, že reagují na různé světelné podmínky. Jedinečné polykarbonátová skla snižují sílu odlesku od sněhu, vody nebo sílu světel od protijedoucích aut. Také poskytují 100% ochranu proti UV záření a blokuje odlesky, zvyšuje kontrast a jasnost a splňuje světelné standardy pro bezpečnější ostřejší vidění v noci.

Zároveň podporují lepší vnímání barev což přispívá k lepšímu vidění za každého počasí. Kromě toho, chrání oči a to i z boku.

 bryle-pro-ridice

DEJTE STOP OZÁŘENÍ OČÍ OD PROTIJEDOUCÍCH AUT

Množství smrtelných dopravních nehod, ke kterým dochází v noci, je většinou kvůli špatné viditelnosti. I když je v noci o 60% nižší provoz, nehody se stále dějí kvůli oslnění, oslepujícím paprskům a celkově špatné viditelnosti za jízdy.

Speciální žluté čočky blokují modré světlo, které způsobuje noční ozáření očí. Pro lidi s citlivými očima jsou doslova nezbytností. Vaše jízda bude komfortnější a bezpečnější.

Brýle ochraňují oči také z boku.


 

HLÍDAČ MIKROSPÁNKU - ÚČINNÉ ŘEŠENÍ

Bezpečnostní alarm proti ospalosti vám může zachránit život nebo vám pomůže neusnout. Nosí se přes ucho a má elektronický snímač polohy. Když vaše hlava kyvné dopředu, zazní hlasitý alarm, který vás okamžitě vzbudí a upozorní vašich cestujících.

 

Hlídač mikrospánku bude před nebezpečím varovat vás i spolucestující.

 

NE JEN PRO ŘIDIČE, ALE TAKÉ PRO 

Většina lidí, kteří podnikají dlouhé jízdy autem, bývá unavená a ospalá a rapidně se zvyšuje riziko nehody. Pokud jdete na dlouhou cestu, často řídíte nebo jste profesionální řidič, alarm je určen právě pro Vás. Používají ho také operátory strojů, pracovníky bezpečnostních agentur, studenti při učení a všude tam, kde je důležitá bdělost.

 

hlidac-mikrospanku 

 

JAK TO FUNGUJE?

Stačí si před jízdou dát na ucho alarm proti mikrospánku zapnout tlačítko a je to. Alarm funguje na základě elektronického snímače pozice hlavy. Pokud vám hlava poklesne spustí se alarm který vás probere. Takto Vás ochrání před nechtěným usnutím během jízdy, učení a při jiných situacích.


 

NÁŠ TIP

Vyzkoušejte i clonu do auta Clear View.
 
Pro jednoduché, přehledné a bezpečné uložení věci v autě přinášíme různé organizéry do auta.

Pro čisté a přihladíme skla na autě bez rosení je zde čistič autoskel s mikrovláknem, který jednoduše a rychle vyčistí vaše okna.

Podívejte se na také další vychytávky pro řidiče.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: