Spolehlivý strážce mikrospánku - Jak neusnout

Kód: DS35593897
Akce Tip
309 Kč
Skladem (>10 ks)

 

Každý rok umírají lidé na cestách při autonehodách kvůli mikrospánku řidiče. Přinášíme řešení, které by měl mít každý řidič. Hlídač mikrospánku SleepDriver v případě mikrospánku varuje řidiče a jeho spolujezdce.

Funguje na principu elektronické rovnováhy. To znamená, že když vám při mikrospánku hlava náhle poklesne, spustí se alarm, který Vás zaručeně probere. V případě pomalého a plynulého pohybu se alarm nespustí.

Poznejte účinný způsob jak neusnout. Ať už jste řidič, operátor strojů, strážník nebo student, tento záchranný přístroj by měl mít každý.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MIKROSPÁNEK ZPŮSOBUJE MILIONY NEHOD ROČNĚ - MŮŽETE SE BRÁNIT

Trvá tři až patnáct sekund. Pak buď usnete, nebe se probudíte. Po mikrospánku je člověk zmatený, lekne se, zpanikaří a často strhne řízení. Mikrospánek je velmi nebezpečný obzvláště, pokud řídíte auto, stroj, jste v práci nebo děláte cokoliv, při čemž může dojít k úrazu. Během dlouhé monotónní jízdy autem se dá jen těžko vyhnout únavě a ubránit mikrospánku.

 

alarm-mikrospanku 

 

HLÍDAČ MIKROSPÁNKU - ÚČINNÉ ŘEŠENÍ

Bezpečnostní alarm proti ospalosti vám může zachránit život nebo vám pomůže neusnout. Nosí se přes ucho a má elektronický snímač polohy. Když vaše hlava kyvné dopředu, zazní hlasitý alarm, který vás okamžitě vzbudí a upozorní vašich cestujících.

 

Hlídač mikrospánku bude před nebezpečím varovat vás i spolucestující.

 

NE JEN PRO ŘIDIČE, ALE TAKÉ PRO 

Většina lidí, kteří podnikají dlouhé jízdy autem, bývá unavená a ospalá a rapidně se zvyšuje riziko nehody. Pokud jdete na dlouhou cestu, často řídíte nebo jste profesionální řidič, alarm je určen právě pro Vás. Používají ho také operátory strojů, pracovníky bezpečnostních agentur, studenti při učení a všude tam, kde je důležitá bdělost.

 

hlidac-mikrospanku 

 

JAK TO FUNGUJE?

Stačí si před jízdou dát na ucho alarm proti mikrospánku zapnout tlačítko a je to. Alarm funguje na základě elektronického snímače pozice hlavy. Pokud vám hlava poklesne spustí se alarm který vás probere. Takto Vás ochrání před nechtěným usnutím během jízdy, učení a při jiných situacích.

 

POPLACH SE NESPUSTÍ, KDYŽ ČLOVĚK SEDÍ UVOLNĚNĚ, ROVNĚ NEBO JEMNĚ OTÁČÍ HLAVOU DO STRAN.

 

ODNAUČÍ VÁS PSÁT SMS NEBO KOUKAT NA MOBIL

Hlídač je vhodný také pro ty, který se chtěj odnaučit neustále koukat na mobil a psát sms během jízdy. Když skloníte hlavu, abyste se mrkli na displej, tak hlídač nasazení na ucho zafunguje stejně jako u mikrospánku - začne pískat! Díky němu se zbavíte tohoto nebezpečného zlozvyku.

 

POHODLNÉ NOŠENÍ

Hlídač je malý a nesmírně lehký, má jen 20 gramů. Proto je jeho nošení pohodlné a při řízení vás nebude nijak rušit.


 

NÁŠ TIP: 

Vyzkoušejte i clonu do auta Clear View.
  
Pro jednoduché, přehledné a bezpečné uložení věci v autě přinášíme různé organizéry do auta.

Pro čisté a přihladíme skla na autě bez rosení je zde čistič autoskel s mikrovláknem, který jednoduše a rychle vyčistí vaše okna.

Podívejte se na také další vychytávky pro řidiče.
 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: